اسکریپت دیکشنری

Masih

Well-Known Member
سلام
من شدیدا به دنبال یه اسکریپت دیکشنری میگردم. یه اسکریپت خیلی ساده که فقط یه لغت رو که بهش میدی، ترجمه اش رو بهت از یه database که خودم براش میسازم بهم پس بده. اگر کسی همچین چیزی داره ممنون میشم کمک کنه.
حالا اگر به زبان PHP هم نبود مهم نیست.

درضمن اگر کسی بتونه همچین اسکریپتی رو برام بنویسه واقعا ممنونش میشم. چون فکر نمیکنم واقعا کار زیادی ببره.

YTERROR

Active Member
من دارم ولی دیتا بیسش Access + آماده فارسی فکر نمی کنم بشه فقط یکی از بچه ها قبلا دیده بودم می فروشه

+ نوشتنش کار سختی نیست اگه دیتا بیسش آماده باشه که دیتا بیس آماده برای MY SQL برای زبان فارسی من ندیدم ولی میشه از سایتهای فارسی که دیکشنری آنلاین دارن استفاده کنید

یا از سایت بابیلون برای کلمات انگلسیس به فارسی و .... این امکان رو فری میده :)

راه دوم هم می تونینی با یک سیخ کردن بابیلون از دیتا بیس بایلون هم استافده کنید که بصورت تحت وب داره این امکان رو میده این لینک رو نکاه کنید :

موفق و پیروز باشید

Masih

Well-Known Member
YTERROR جان ممنون که همیشه سریع جواب سوالاتم رو از تو گرفتم! :)

حقیقتش اینه که من یه سایت تخصصی در زمینه تحصیلیم دارم که برای اولین بار میخوام دیکشنری فارسیش رو تحت وب ایجاد کنم. فکر کنم این راهکارهایی که شما پیشنهاد دادی برای یه دیکشنری کلی هست. درسته؟ چیزی که من میخوام فقط کافیه خصوصیات زیر رو داشته باشه:
1- یه لغت بگیره و به یه لغت دیگه ترجمه کنه!!! دو زبانه باشه. یعنی فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی.
2- خودم میخوام بانک اطلاعاتیش رو درست کنم و اطلاعاتش رو وارد کنم.

اونی که خودت میگی داریش که با access هست به نظرت جوابگو میتونه باشه؟ اگر نه کسی رو میشناسی که بتونه همینو بنویسه؟ چون خودم یه مدت برنامه نویسی ASP کردم و به برنامه نویسی واردم میدونم که اصلا کار سختی نیست نوشتنش اما چون خیلی وقته دست به برنامه نویسی نزدم و سرم هم به شدت در حال حاضر شلوغه و درگیر همین سایته هستم, گفتم از یکی از بچه های اینجا کمک بگیرم.

YTERROR

Active Member
خوب فکر نمی کنم پس این بدرد شما بخوره و کلا دیکشنری بدرد کار شما بخوره چون کلماتی که م یخواین وارد کنید یکسری کلمات خاص هستند

نوشتنش آسونه کافیه شما یک دیتا بیس داشته باشید و یک تیبل توش کلمات رو وارد کنید و توسط یک سرچ ساده در تیبل مورد نظرتون معنای کلمه رو پیدا کنید

در مورد نشوتنش اگه به زبان پی اچ پی بخواین می تونم براتون انجام بدم از طریق پیام خصوصی در تماس باشید

موفق و پیروز باشید

به نام خداوند هستی بخش::
دوست عزیز در سایت بابیلون آیا امکان جستجو برای معنی فارسی یه کلمه هم وجود داره یا نه؟
راه دوم هم می تونینی با یک سیخ کردن بابیلون از دیتا بیس بایلون هم استافده کنید که بصورت تحت وب داره این امکان رو میده این لینک رو نکاه کنید :

موفق و پیروز باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا