استیکرهای شیشه در پارتیشن شیشه ای فریم لس

partitionsaz

New Member
در پارتیشن های شیشه ای فریم لس ،شیشه ها بستر مناسبی برای طراحی و اجرای ایده های خلاقانه و بکر می باشند. تکنیک و روش های مختلفی جهت تغییر ظاهر ساده و شفاف شیشه ها وجود دارد.این تکنیک ها با امکان تبدیل شیشه ای شفاف به شیشه های رنگی ،مات ،طرح دار به صورت اشکال یا متنی حاوی اشاره به موقعیت مکانی یا شعار تبلیغاتی و... ، محل مناسبی برای طراحی های خاص و ناب و ایجاد حس شادابی و تنوع در فضای اداری هستند. برای خلق طرحی هوشمندانه با استفاده از شیشه های موجود در پارتیشن، پوشش های بسیاری وجود دارد. از آن جمله می توان به چند نمونه که در ذیل آمده اشاره کرد:

استیکر مات:
امروزه راهکارهای گوناگونی برای محدود کردن دید فضای داخل پارتیشن به صورت کامل یا نیمه و طرح دار وجود دارد که یکی از آنها استفاده از استیکر های مات کن می باشد. در کل بهره گرفتن از استیکر به علت امکان تغییر نمایه شیشه ها با خط مشی و سیاست های شرکت بسیار بهتر و مقرون به صرفه تر از تکنیک های قدیمی از جمله سند بلاست می باشد. استیکرهای مات کن در بازار دارای اقلام گوناگونی هستند که معمولاً دارای کیفیت نسبتاً پایینی بوده و ظاهر زیبایی به شیشه شما نمی بخشد.مجموعه پارتیشن ساز با بهره گیری از با کیفیت ترین انواع استیکرها، امکان اجرای انواع طرحها را بر روی شیشه پارتیشن تمامی فضاهای اداری دارد.استیکر رنگی:
با بهره گیری از استیکرهای رنگی و برش های بسیار دقیق و با کیفیت امکان اجرای تمامی طرح های نوشتاری و لوگوی شرکت ها به صورت رنگی بر روی شیشه پارتیشن امکان پذیر گردیده است. ایده های بسیار زیبا و متنوعی در خصوص استفاده از استیکرهای رنگی بر روی شیشه پارتیشن ها وجود دارد.استیکر مش:
استیکر مش از سری استیکرهایی هستند که کاربرد بسیاری زیادی در سیستم پارتیشن های شیشه ای فریم لس دارند. این استیکرها به علت وجود حفره های ریزی که در سطح خود دارند،نور را از خود عبور داده و قابلیت چاپ بر روی شیشه را نیز دارا هستند.در زمان هایی که نیاز به چاپ شدن عکس یا طرحی بر روی تمام قسمت های شیشه باشد،استیکر مش بهترین گزینه محسوب می شود.

 

جدیدترین ارسال ها

بالا