استقلال .. عقاب آسیا

deevart

Member
نمی دونم مخالف قوانین سایت هست یا نه . من تو 12 تا فروم عضو هستم تو همشون این مطالبو گذاشتم
به عنوان یک استقلالی 6 آتیشه
تاج
اس اس قهرمان شد ... تبریک میگم بابا ... استقلالیا بیان اینجا نظر بدن این جارو بترکونیم ...
سرور هر چی لنگیه ... امیر قلعه نویه
1190486268.jpg

alionline1366

Active Member
احسان حالا میام شرکت حالتو میگیرم استقلال سرور جام باشگاههای اسیا چی که پرسپولیس تا حالا رنگ فینالشم ندیده چه برسه رنگ خود جام

deevart

Member
بابا دمت گرم احسان .. رو پیراهن استقلال دو تا ستاره هست حالا یعنی چی ؟
یعنی اینکه چهار بار رفتیم فینال . 2 بار شدیم قهرمان آسیا
دو بار شدیم نایب قهرمان .. 2 بار هم سومی شدیم .. شما اصلا سوت بازی فینال به گوشتون خورده ؟
ما با افتخار ترین تیم آسیا را یدک میکشیم شما چی :دی

majid2x

Active Member
خطاب به برخی از طرفداران پرسپولیس در این مبحث :

شما زورتون گرفته ، کاملا واضحه !!
بعد از هفت سال ضعیف بودن یه باره قهرمان بشی همین این چیزا هم داره ! ( عقده شده بود براتون )
در ضمن نمی تونم بگم که درکتون می کنم چون تا حالا 7 سال منتظر افتخار نبودم !
---
پگاه را ذلیل کردیم در تهران * پرسپولیسی ها شدند آواره و حیران

با اتکا به دانش و تجربه مربی مان رفتیم برای قهرمانی .
امیدوارم که پرسپولیس هم از گروهش صعود کنه .

YTERROR

Active Member
والا با این بودجه و امکاناتی که به این دو تا تیم استقلال و پیروزی داده میشه به تیم بچه های استثنایی هم داده می شد 100 درصد قهرمانی جام حذفی و لیگ که سرجای خودش قهرمان آسیا هم روی شاخش بود

ولی بعد از سالیان سال این دو تا تیم با خرید بهترین بازیکنان تیمهای دیگه مخصوصا ابومسلم مشهد ( عنایتی و بادامکی و نیک بخت و مجتبی جباری و واعظی و ...... ) تونستن باهم مقام بیارن

به این امید که تیم قهرمان بازیکن ساز هم باشه نه فقط جنبه تبلیغاتی رو پیش بگیره

آخرین ویرایش:

majid2x

Active Member
YTERROR جان من شک دارم به اینکه شما لیگ ایران رو دنبال می کنی یا نه ؟!؟!
والا با این بودجه و امکاناتی که به این دو تا تیم استقلال و پیروزی داده میشه به تیم بچه های استثنایی هم داده می شد 100 درصد قهرمانی جام حذفی و لیگ که سرجای خودش قهرمان آسیا هم روی شاخش بود
کدوم بودجه ؟!
اول لیگ میان حدود 1 میلیارد میدن بعد هم استقلال پرسپولیس با این پول چند تا بازیکن با پرداخت نصف و نیمه قرار دادشون می گیرن بعدش هم 7-8 ماهی یک حقوق !!
اکثر بازیکنان هم بخشی حق و حقوقشون رو می بخشند .

ولی بعد از سالیان سال این دو تا تیم با خرید بهترین بازیکنان تیمهای دیگه مخصوصا ابومسلم مشهد ( عنایتی و بادامکی و نیک بخت و ...... ) تونستن باهم مقام بیارن
توی اکثرکشور ها تیم های پرطرفدارشون بهترین بازیکنان تیم های دیگرو می گیرند . حالا استقلال و پرسپولیس میخوان ادای اونا رو در بیارن ولی با بی پولی مواجهن !

به این امید که تیم قهرمان بازیکن ساز هم باشه نه فقط جنبه تبلیغاتی رو پیش بگیره
آفرین ، گل گفتی ! ولی می دونی که خیلی بازیکن های لیگ و دسته یک از تیم های پایه استقلال و پرسپولیس به تیم های دیگه رفتن !؟

به امید خصوصی شدن تیمها !
مجید

YTERROR

Active Member
کدوم بودجه ؟!

علی آبادی: به پرسپولیس ۵/۱ میلیارد بودجه می دهیم

منبع :

بودجه ۱۰ ميليارد توماني براي استقلال

منبع :

بماند که این همه بودجه و ین بدهی ها جز بریز بپاش زیاد چیز دیگه ای نیست

بودجه ابومسلم 700 میلیون تومان سال پیش ایران خودرو داد و اولین تیم بین سایر شرهستانها شد

والا اگه هر تیمی به هر بازیکنی پول می داد بازیکن نه نمی گفت ولی چه فایده هر تیمی این بودجه رو نداره که محبوبیت رو بخره

و اما در این مورد :

وی اکثرکشور ها تیم های پرطرفدارشون بهترین بازیکنان تیم های دیگرو می گیرند .

یک آمار در مورد محبوبیت این دو تا تیم پایتخت : سپاهان در غیاب پرسپولیس و استقلال بالاتر از آژاکس در رده بندی برترین های باشگاهی در جهان

رتبه استقلال : 370
رتبه پیروزی : 640
رتبه سپاهان : 58

منبع :

همین تبلیغات تلویزیون و رادیو برای این دو تا تیم هم یک نوع سرمایه حساب میشه

در هر صورت اگه تیمهای مثل ابومسلم و ....... بجایی این که هر روز بعنوان یک بیلبورد تبلیغاتی یک کارخانه و ....... نباشند مانند ( ایران خودرو و .... ) و یک منبع مشخص برای تامین مشکلات مالی و تبلیغاتی داشته باشند 100 درصد موفقیت بیشتری کسب می کنند

موفق و پیروز باشید

آخرین ویرایش:

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
رتبه سپاهان : 58

یک تشکر ویژه

درمورد استقلالی ها بگم که بذارید ببینیم امسال اسامی بازیکناتون را رد می کنند یا نه :D:wink:

امسال که هم که دیگه 4 تا باخت را ( 12 امتیاز ) هر دو تا تیم باید سوخته بدوند ( البته بحث ذوب آهن فرق میکنه رو اون حساب نکردم )

hosienmax100

3D Artist
من قبلا نا فوتباله ایران رو پی گیری میکردم اما دیگه نه ترجیح میدم ماهیندرا یونایتد هند رو چه چه کنم اینا لیاقتشو ندارن شما ها

براشون حرص بخورین یا خوشحال بشین براشون __در هر صورت آب رو اونا میخورن و ماها تشنه ...رقص رو اونا میکنن و ماها خسته (عجب شعری گفتم ) ....صد ساله دارن فوتبال باز ی میکنن اما اینو یاد نگرفتن میرن خارج یه راس نرن (قابله ذکر نیس )

فک کنید لیگی رو که مربی تیم اول کشورش دایی باشه ...........در جریان نیستم عوض شد؟

ضمنآ این آمار و ارقام عزیز دله من که صحت نداره ما چه میدونیم پولا کجا و خرجه چه مراسه ماتی میشه .........ضمنآ بودجه بدن که چی بشه که برن آسیا با چند تا عرب بازی کنن تازه بازننده هم بشن ................

از حرفهای من دلخور نشید :دی

بهرحال غرض مزاحمت بود که حاصل شد :::::::آرزوی موفقیت برا شما ها دارم نه فوتباله ذغالی ایران ::::::راستی اینجا فوتبال :shock:

YTERROR

Active Member
با این حرفهای دوستمون باید همه برن خونشون بخوابن برن تویی رویایی باز با ....... رو ببینن

به قول علی دایی یک حرف خوبی می زد : می گفت ما تویی ایران هستیم نباید خودمون رو گول بزنیم و با دیدن بازی های اروپایی بریم تویی رویا و .....

در هر صورت من زیاد دنبال فوتبال نیستم ولی امیدوارم حداقل به مرور زمان تبعیض از بین بره

موفق و پیروز باشید

majid2x

Active Member
علی آبادی: به پرسپولیس ۵/۱ میلیارد بودجه می دهیم
بودجه ۱۰ ميليارد توماني براي استقلال
علی آبادی اگه قرار بود پول بده ، جریمه پرسپولیس رو میداد تا 6 امتیاز ازش کم نشه ( گفته بود می دم ولی نداد ) ، شما هم به این خبر های دروغین تکیه نکن . دوست من 10 ملیارد واسه استقلال و پرسپولیس چیزی نیست که !( فجر حدود 3/5 ملیارد هزینه کرده تو یه فصل )

بماند که این همه بودجه و ین بدهی ها جز بریز بپاش زیاد چیز دیگه ای نیست
اینها دیگه به بی لیاقتی مدیر عمالان و بی کفایتی مسئولان فوتبال ایران و مسئولان دولتی بر می گرده . ما نباید بخاطر یک مشت انسان حیوان صفت بازیکنان و کادر فنی رو زیر سوال ببریم و بگیم که تیم بازیکن ساز قهرمان بشه .
من تا حالا توی هیچ لیگی ندیدم که تیم بازکن ساز قهرمان بشه ! حتی لیگ های عربی ( هر 20-30 سال 1 بار )

بودجه ابومسلم 700 میلیون تومان سال پیش ایران خودرو داد و اولین تیم بین سایر شرهستانها شد
بنظر شما اگر خداداد بود 4رم میشدید ؟!
سپاهان در غیاب پرسپولیس و استقلال بالاتر از آژاکس در رده بندی برترین های باشگاهی در جهان
اگر خواستی تا برات دونه دونه بازکنانی که سپاهان گرفته رو نام ببرم . درسته که تعدادی از بازیکن هاش از تیم های پایه اومدن ولی چیزی بالای 80 درصد این سپاهان بازیکنانی هستم که از تیم های دیگه جذب شدن !

همین تبلیغات تلویزیون و رادیو برای این دو تا تیم هم یک نوع سرمایه حساب میشه

در هر صورت اگه تیمهای مثل ابومسلم و ....... بجایی این که هر روز بعنوان یک بیلبورد تبلیغاتی یک کارخانه و ....... نباشند مانند ( ایران خودرو و .... ) و یک منبع مشخص برای تامین مشکلات مالی و تبلیغاتی داشته باشند 100 درصد موفقیت بیشتری کسب می کنند

من هیچ پشتیبانی در شان استقلال و پرسپولیس از رادیو و تلوزیون نمی بینم .
در مورد جمله دومتون هم کاملا با شما موافقم ، اگر استقلال و پرسپولیس هم یک حامی مالی دائم داشته باشند موفقیت بیشتری کسب خواهند کرد ( دست دولت در کار نباشد )

د
مجید

YTERROR

Active Member
بنظر شما اگر خداداد بود 4رم میشدید ؟!

اون دوره میثاقیان بود نه خداد عزیزی اگه خداد عزیزی می زاشتن باشه که مرتیکه بی سواد تیم رو به دسته اول می کشوند و .....

در هر صورت من هر حرفی زدم از روی آمار و ارقام بود نتیجه گیری و طرفداری رو بعهده خوانندگان می زاریم

موفق و پیروز باشید

deevart

Member
بابا من گفتم به استقلال تبریک بگید واسه قهرمانی .. آخه ابومسلم تیم هست که میگید ابومسلم فلان . ابو مسلم فلان
همین استقلال 4 بار رفته فینال جام باشگاه های آسیا . و دو بارشو قهرمان شده آبومسلم اصلا سوت فینالو شنیده ؟؟
ببیین دوست من استقلال و پرسپلیس 2 تا از تیم هایی هستن که خصوصی نیستن و واسه بودجه باید بیان پاچه خاری علی آبادی واسه چی ؟ واسه 2.3 میلیارد که تیم های مثل پیکان . برق . پاس . همین ابومسلم و از همه بیشتر سپاهان و ... چندین برابر اینو میگیرن
شنیدم واسه این فصل مس کرمان 10 میلیارد و پیکان 9 ممیلیارد و سایپا 7 ذمیلیارد هزینه کردن که رکورد دار مس بوده پس با 2 . 3 میلیارئی که با کلی منت به این دو تا تیم محبوب داده میشه خیلی چیزه شاخی نیست
هر چند هر وقت استقلال و پرسپلیس رو فرم بودن تیم ملی ما هم خوب بوده

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا