استخراج سورس یه فایل فلش

siavashmusic

Active Member
سلام به همه دوستان

یه سوالی که مدت زمانی توی ذهنم پیش اومده اینه که آیا میشه یه فایل فلش رو توسط برنامه ای خاص سورس های اون فایل رو استخراج کرد و بعد از تغییرات (بطور مثال تغییر نوشاه های و یا عکس ها) اون رو با فرمت swf ذخیره و دوباره استفاده کرده؟

من یه برنامه دیدم که میتونیم پس از بخش کردن فایل های فلش و انتخاب قسمتی خاص فایل فلش رو برد توی برنامه فلش ماکرومدیا و تغییرات رو انجام داد اما متاسفانه این برنامه(Flash Decomppiler) نسخه تریل هست البته کرک این برنامه رو پیداکردم و از حالت آزمایش خارجش کردم اما وقتی میخوام اون فایل فلش رو توسط برنامه ببرم توی ماکرومدیا فلش جهت ویرایش پیغامی میده حاکی از اینکه از این که این امکان برنامه رو در نسخه اصلی میتونی استفاده کنید نه نسخه آزمایشی
البته هنوز اطمینان از این قابلیت ندارم که چنین توانایی موجود باشه ولی همونطور که میدونیم وقتی فایل فلش بره توی ماکرومدیا یعنی توسط خود برنامه باز بشه مسلما قابل ویرایش هم میشه بازم منتظر نظرات شما عزیزان هستم
راهنماییم کنید لطفا

سیاوش عقیلی

ببین اگه تو بتونی اف ال ای فایلت رو هم بگیری بازم اگه برنامه پیچیده باشه قاتی میکنه و کدها درست کار نمیکنن
مگر اینکه یه انیمیشن باشه با یه سری کد ساده
بزار خیالتو راحت کنم
برنامه ای نیست که هر فایل
swf
ای که بهش بدی رو به همون
fla
ای که اگه ازش رندر بگیری همون
swf
رو بهت بده وجود نداره
چرا میتونی به لایبرری و آبجکتهای تو فایل دسترسی پیدا کنی

یه سری کدهارو این برنامه قاتی میکنه مثل
attachMovie()
dublicateMovieClip()
و غیره

Security9776

Active Member
سلام ،
بله اکثر فایل ها در موقع دیکامپایل دچار مشکلاتی می شوند که در این مورد از فایل ها بهتره از SWF Quicker استفاده کنید که کمتر در مورد فایل ها قاطی می کنه . فقط مشکلش اینه که فارسی رو ساپورت نمی کنه .

موفق باشید

YTERROR

Active Member
یک برنامه کرک هم هست که فایلهای اس دبلیو اف رو بصورت فایل ال ال آ یعنی سرس فلش تبدیل می کنه بدون هیچ اثر منفی بروی اسکتریپها ImportFLA تویی گوگل سرچ کنی هست تویی انجمنها هم قبلا لینکشو برای دانلود گزاشته بودم با کرکش

Security9776

Active Member
سلام ، ImportFLA اولین برنامه برای تبدیل فایل های swf به fla هست . این برنامه در مقابل برنامه های دیگه از کار امدی بسیار پایین تر و سرعت عمل خیلی پایین تری بر خوردار هست و پدر سیستم رو در هنگام تبدیل در می یاره . بهترین برنامه Sothlink swf کست که اون هم گاهی اوقات در مورد بعضی فایل های حجیم درست کار می کنه ولی وقتی فایل رو ذخیره کنید و دوباره باز کنید همه چی قاطی می شه . مگه این که فایلتون ساده باشه و حجیم نباشه .

YTERROR

Active Member
ولی این کار خیلی بدیه و یک ج.ر دزدیه آدم اگه یک چیز ساده ولی با طراحی خودش بزاره خیلی با ارزش تر از هز چیز دیگه است چون وقتی کسی وارد میشه می فهمه که از فلش چیزی حلیت هست که تونستی همچین چیزی رو بسازی یا خلق کنی ولی با این کار اصلا روت کسی حساب باز نمی کنه و یک سایت غیر حرفه میشه

YTERROR

Active Member
طمن باش هدف یادگیری نیست اگه بد ونید یک طراح چقدر وقت گزاشته می تونید تصور کنید که چقدر ناراحت بشه که یکی این قدر راحت بنام خودش تغییر بده

Security9776

Active Member
سلام ، دوست عزیز ،
اگر طراح حرفه ای باشه می دونه چه جوری از فایل هاش محافظت کنه . در ضمن هیچ وقت ماه پشت ابر نمی مونه .

موفق باشید ، محسن

siavashmusic

Active Member
Yterror عزیز اصلا از این برخود شما راضی نیستم شما در مقابل سوال من چون در انجمن هست یا میتونی جواب بدی یا ندی ولی حق توهین کردن رو نداری شما از کجا میدونی هدف یادگیری نیست که با این صراحت صحبت میکنی بهتره یه مقدار با تفکر بیشتر پست ها رو جواب بدی

یا حق

Security9776

Active Member
خواهش می کنم دوست عزیز .
مطمئنا آقای Yterro عزیز هم منظور خاصی نداشته اند . متاسفانه بعضی از افراد فلشکار نما !!!! با استفاده از این برنامه ها باعث شدند تا دید نسبت به افرادی هم که می خواهند از جنبه آموزشی از این برنامه ها استفاده کنند بد بشه .

موفق و سربلند باشید ، محسن

آخرین ویرایش:

YTERROR

Active Member
آقا سیاوش اگه جنبه آموز شهم باشه بازم غلطه من خودم بشخصه اصلا دوست ندارم فایل اس ذبلیو اف من و کسی باز کنه و بخواد از روش چیزی یاد بگیره چون اون تمام هنر من بوده که خلاقیت داشتم و تونیستم تنظیم کنم و یک چیزی رو خلق کنم وقتی خودت وقت گزاشتی می فهمی چقدر یک فایل فلش و طراحی فلش برات با ارزشه اگه قصد آموزشه این همه فایل اف ال آ هست تویی اینترنت برو از اونا یاد بگیر یا مقالات بخون اگه کسی بخواد فایلشو شما بزا کنید و چیزی یاد بگیرید مطمن باش فایل اس دبلیو اف نمی زاره و روی فایلش پسورد نممی زاره دوست عزیز قسد منم توهین نبوده و اسم شما یا شخص دیگری هم نبردم

siavashmusic

Active Member
ادامه این جور بحث ها خوب نیست شما من رو میشناسی با هم توی انجمن های مختلف هستیم من شنیدن این مسایل رو از کسی مثل شما انتظار ندارم
ضمنا اگه اون چیزی که داری تولید میکنی روش بشه اسم هنر گذاشت باعث افتخاره ادمه که بقیه بیان از روش کار کنن اون موقع میگن فلانی این روش رو بسط داده در مورد فایل های فلش هم خدمدتون عارضم که به تعداد اون چیزی که شما تصور نمیکنی سورس فلش توی کامپیوترم دارم که اگه بخوام گالری بزنم میتونم کاسبی را بیاندازم اما چون دوست دارم کارم رو میخوام فقط یاد بگیرم نه پول در بیارم هرچند

آره عزیز آره

YTERROR

Active Member
بهتره بحث نکنیم بازم گفتم من نه اسم شما رو آوردم نه اسم هیچ کس دیگه ای رو من قبلا بیشتر از این که بخوام تویی انجمنهای مثل مجید آنلاین کار کنم تویی سایتهای مثل ایارن کلیپ . زنده رود و ترانه ها و ...... کلیپهای فلش می ساختم و فعالیت زیادی داشتم که الانم در قسمت کلیپ پارت ایران کلیپ اگه سر بزندی مشاهده می کنید که در مسابقات ایارن کلیپ هم بدون فعالیت نبودم و فلش کارهای زیادی از حرفه ای تا آماتور سر و کار داشتم و حرفی هم که زدم خیلی منطقیه اگه کسی دوست داشت شخص دیگری فایل اس دبلیو افشو باز کنه روش پسورد نمی زاشت حالا به هر دلیلی

بله اگه اسم کار من یا دیگران رو هنر می گزارید و دوست دارید با این هنر و سبک آشنا بشید می تونید از طرح رنگ آمیزی و نوع ساخت افکت و .... رو نگاه کنید و خودتون کار کنید نه این که یک نفر نه شما بیاد یک فاتیل اس دبلیو اف رو باز کنه کد به کد رو نگاه کنه و ........ یک جورای انصاف نیست هر چند چیز قابلی هم نیستش چون کارهای پسشرفته تر رو تویی بازار بصورت فایل اف ال آ زیاده و آدم می تونه از اونا راحت استفاده کنه ولی این که بیاد یک فایل اس دبلیو اف رو که یک مفر زراحی کرده و قفل گزاشته و ... رو باز کنه یکم درست نیست

جدیدترین ارسال ها

بالا