استخدام در خشکشویی آنلاین

washlin

New Member
معرفی خشکشویی آنلاین واش لین

احتمالا در این چند سال اخیر با بسیاری از خدماتی که به صورت آنلاین سرویس دهی میکنند آشنا شده اید، واش لین یکی از این استارتاپ هایی است که از سال 96 فعالیت خود را در تهران شروع کرد.

خشکشویی آنلاین واش لین در رسانه ها

به گزارش گروه بازار خبرگزاری آنا، احتمالا در این چند سال اخیر با بسیاری از خدماتی که به صورت آنلاین سرویس دهی میکنند آشنا شده اید، واش لین یکی از این استارتاپ هایی است که از سال 96 فعالیت خود را در تهران شروع کرد.
واشلین با هدف ارائه خدمات شستشو در سراسر تهران فعالیت خود را آغاز کرد، خدماتی که واش لین ارائه می دهد بر بستر وب بوده و تمامی سفارش ها به صورت آنلاین در اپلیکیشن و یا وب سایت ثبت میشوند.
خدمات واشلین:
خدمات واش لین در ابتدا ارائه سرویس خشکشویی بود.کاربران با ثبت سفارش در واش لین، زمان دریافت و تحویل خود را انتخاب می کنند، سپس خودرو های واش لین در محل حاضر شده و سفارش ها را برای شستشو به کارگاه خشکشویی حمل می کنند و پس از شستشو به مشتری درب منزل تحویل می دهند
اما بعد از گذشت چند ماه و استقبال بی نظر مشتریان، واش لین خدمات دیگری مانند مبل شویی و پرده شویی را نیز افزود
خدمات خشکشویی واش لین
واشلین انواع لباس و ملزومات خانگی را خشکشویی و آبشویی می کند.اما یکی از مهم ترین لباس هایی که در واش لین شستشو می شود، کت و شلوار و لباس عروس است،شستشوی کت و شلوار در خشکشویی واش لین با بهترین دستگاه ها و بروز ترین متد روز انجام می شود، علاوه بر کت شلوار، لباس عروس نیز در واشلین با بهترین مواد شوینده و دستگاه ها شستشو می شود.برای ثبت سفارش خشکشویی کت و شلوار و لباس عروس با شماره تماس 02191006022 تماس بگیرید
شستشوی پرده
سرویس بعدی که واش لین به صورت حرفه ای ارائه می کند، شستن پرده یا خشکشویی پرده است.علاوه بر شستشوی انوع پرده های سنتی و مدرن خدمات باز و بسته کردن پرده هم توسط واشلین ارائه می شود.
برای ثبت سفارش شستن پرده توری و شستشوی انوع پرده های دیگر می توانید به سایت واش لین به آدرس www.washlin.com مراجعه کنید علاوه بر سایت میتوانید اپلیکیشن واش لین را از کافه بازار نیز دانلود و سفارش خود را ثبت کنید
شستشوی پرده زبرا
خشکشویی آنلاین واش لین در رسانه ها

برای خشکشویی پرده زبرا باید نکاتی را رعایت تا به پرده تان آسیب وارد نشود
· سعی کنید پرده زبرا از قسمت رول یا کرکره، آن جدا نکنید
· پرده زبرا را در ماشین لباسشویی نشویید
· برای شستشوی پرده زبرا از یک پارچه نمناک استفاده کنید
· در صورت داشتن بخار شوی، از آن برای تمیز کردن پرده زبرا استفاده کنید
· شستشوی پرده زبرا با جدا کردن کرکره از پرده
همانطور که گفته شد، تا جایی که امکان دارد برای تمیز کردن پرده، آن را از قسمت کرکره جدا نکنید تا بستن آن برای شما مشکل ساز نشود.اما اگر باز و بسته کردن پرده زبرا را بلدید، بعد از جدا کردن پرده از قسمت کرکره آن را در داخل ظرفی آب قرار دهید تا خس بخورد. سپس مواد شوینده را به آب اظافه کنید و به آرامی شروع به شستشو کنید.به هیچ عنوان پارچه پرده زبرا را مچاله نکنید و چنگ نزنید. برای خشک شدن، پرده را بدور از نور مستقیم آفتاب آویزان کنید. طوری آویزان کنید که پس از خشک شدن نیازی به اتو کردن نداشته باشد.

شستشوی مبل
خشکشویی آنلاین واش لین در رسانه ها

بعد از استقبال مشتریان از خدمات خشک شویی واش لین، سرویس مبل شویی و شستشوی مبل در منزل به واش لین اضافه شد.
این سرویس در محل انجام می شود.سرویس کاران واش لین با دستگاه مبل شویی در محل حضور یافته و با مواد نانو شروع به شستن انواع مبل می کنند.بعد از شستشو تفاوت چشمگیری در مبل هایتان پدیدار خواهد شد.
 

washlin

New Member

استخدام کارشناس ارتباط با مشتری​

 • دسته‌بندی شغلی​

  پشتیبانی و امور مشتریان
 • موقعیت مکانی​

  تهران ، تهران
 • نوع همکاری​

  تمام وقت
 • حقوق​

  توافقی

شرح موقعیت شغلی​


پیگیری انجام سفارشات
پاسخگویی تلفنی به مشتریان
هماهنگی با مشتری
هماهنگی انجام سفارشات
انجام کارهای اجرایی
پیگیری پرداختی های مشتریان
آشنا به اینترنت
دارای روحیه کار تیمی
 

جدیدترین ارسال ها

بالا