استايل شيت مربوط به فوروم

vahid_nasiri

New Member
سلام

من مي خواهم فونت پيش فرض فوروم را به tahoma تغيير دهم و اينكار را در فايلهاي استايل شيت مربوطه انجام دادم ولي هيچ تغييري را پس از آپلود آن مشاهده نمي كنم؟ چرا!؟
در ضمن فايلهاي تصويري آنرا هم تغيير دادم و فارسي كردم مانند پست جديد و غيره بازهم تاثيري ندارد! احتمالا مسيرها را درست نمي خواند و يا مسيرها در جاي ديگري تعريف شده اند و من در جاي ديگري دارم كپي مي كنم!
مگر اين فوروم جاري از همان فايلهايي كه در سايت گذاشته شده استفاده نمي كند؟ پس چرا من استايل شيت هاي ديگري را در اين مي بينم كه در آن يكي نيست؟

در هر حال پيشاپيش از كمك دوستان تشكر مي كنم.

saman_sweden

Active Member
vahid_nasiri گفت:
سلام

من مي خواهم فونت پيش فرض فوروم را به tahoma تغيير دهم و اينكار را در فايلهاي استايل شيت مربوطه انجام دادم ولي هيچ تغييري را پس از آپلود آن مشاهده نمي كنم؟ چرا!؟
در ضمن فايلهاي تصويري آنرا هم تغيير دادم و فارسي كردم مانند پست جديد و غيره بازهم تاثيري ندارد! احتمالا مسيرها را درست نمي خواند و يا مسيرها در جاي ديگري تعريف شده اند و من در جاي ديگري دارم كپي مي كنم!
مگر اين فوروم جاري از همان فايلهايي كه در سايت گذاشته شده استفاده نمي كند؟ پس چرا من استايل شيت هاي ديگري را در اين مي بينم كه در آن يكي نيست؟

در هر حال پيشاپيش از كمك دوستان تشكر مي كنم.

اون قسمت از کد استایل را اینجا بذار ببینم اشکالش چیه درهر صورت اینطوری بايد باشه

مثال
کد:
<font face="tahoma " color="#6633CC" lang="fa" pointsize="4">test</font>

vahid_nasiri

New Member
با تشكر از پاسخ شما.

اينكار را نمي توان و نبايد در فورم phbb انجام داد چون تمام قسمت هاي آن به صورت پارامتري هستند و فكر مي كنم مقدارهاي خودشان را از فايل استايل شيت مي خوانند.
كار خاصي هم روي استايل شيت انجام ندادم . فقط هرجا اسم فونتي وجود داشت آنرا تبديل به tahoma كردم. اين كار را بر روي فايل زير انجام داده ام :

کد:
\templates\subSilver_Farsi\subSilver_Farsi.css

باز هم از توجه دوستان متشكرم

saman_sweden

Active Member
vahid_nasiri گفت:
با تشكر از پاسخ شما.

اينكار را نمي توان و نبايد در فورم phbb انجام داد چون تمام قسمت هاي آن به صورت پارامتري هستند و فكر مي كنم مقدارهاي خودشان را از فايل استايل شيت مي خوانند.
كار خاصي هم روي استايل شيت انجام ندادم . فقط هرجا اسم فونتي وجود داشت آنرا تبديل به tahoma كردم. اين كار را بر روي فايل زير انجام داده ام :

کد:
\templates\subSilver_Farsi\subSilver_Farsi.css

باز هم از توجه دوستان متشكرم

منظور را چرا نفهمیدی
شما با فایل PhP اصلا کاری ندارید اون کد را تو فایل Css قرار میدهید و فایل Css را در

فایل PhP تان تعریف میکنید

فایل Css جدا از فایل PhP هستش و در فايل Css آزاد هستید هرکاری بکنید

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

آقا شما فايل theme_info.cfg رو هم يك نگاهي بكنيد و توي اون هرچي فونت ديگه اي هستش رو به tahoma تغيير بدين

موفق باشيد
مجيد

vahid_nasiri

New Member
مرسي مجيد جان!
خوب كاري كرديد اون پيغام من را حذف كرديد! فكر كنم زياده روي كرده بودم. .......

آيا امكان دارد شما فايلهاي همين فوروم جاري را براي من ايميل كنيد؟
مثل اينكه با نگارش موجود در سايت فرق مي كند.
اين فايلها در فوروم جاري هست ولي در آن يكي نيست :
style.css
style-blocks.css
style-tables.css
CENTER.css
و.........

با سپاس :wink:

vahid_nasiri

New Member
مشكل را حل كردم ( اصولا آدم پيله اي هستم! :lol: )
در قسمت مديريت فوروم مي توان استايل شيت ها را به صورت آنلاين اديت كرد و جالب اينجا است كه مقادير آن با مقادير موجود در استايل شيت اديت شده توسط من فرق مي كرد! :?
در هرحال با اديت آنلاين آن الان مشكل با فونت verdana كه اصلا براي زبان فارسي مناسب نيست حل شده .......

در هر حال اگر وقت كرديد و فايلهاي فوروم جاري را هم براي من فرستاديد سپاسگزار مي شوم.

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

آقا من دقيقا هميني كه اينجا قرار دادم رو براي آپلود هم گذاشتم...

موفق باشيد
مجيد

جدیدترین ارسال ها

بالا