از بناهای تاریخی در صوفیه دیدن کنید

اگر به صوفیه سفر کنید، دوست دارید از چه مکان هایی دیدن کنید؟

 • دریاچه های صوفیه

  رای: 0 0.0%
 • پارک اکشن آکوا

  رای: 0 0.0%
 • کوهستان استراندژا

  رای: 0 0.0%
 • ساحل دریای سیاه

  رای: 0 0.0%

 • مجموع رای دهندگان
  0

tourinja

New Member
بلغارستان یک کشور با تاریخ و قدمتی کهن است. قدمت این کشور را 4000، سال قبل از میلاد مسیح تخمین زده اند.صوفیه به عنوان پایتخت و بزرگترین شهر این کشور قطعا سهم بزرگی در حفظ و نمایان کردن تاریخ و فرهنگ این کشور دارد. بنابراین یکی از بهترین کارهایی که می توانید در سفر با تور صوفیه انجام دهید، بازدید از بناها و اماکن تاریخی و همچنین موزه های تاریخ شناسی این شهر باشد. این بناها و اماکن تاریخی گردشگران فراوانی را از سراسر دنیا در تور صوفیه به خود جذب می کنند به خصوص علاقه مندان و عاشقان تاریخ را!

برای دیدن بناهای تاریخی تور صوفیه نیازی نیست تا کار خاصی بکنید، تنها کافی است در خیابان های این شهر قدم بزنید تا بتوانید به بناهای تاریخی برسید. یکی از این بناها کلیسای جامع الکساندر نوسکی است که در قلب شهر قرار دارد. اگر به قدم زدن ادامه دهید می توانید کلیسای روسی، کلیسای سنت جورج، تئاتر ملی ایوان وازوف، کاخ ملی فرهنگ و ... را ببینید.
همچنین گردشگران تور صوفیه می توانند در موزه تاریخ ملی صوفیه با بازدید از تعدادی از آثار عتیقه از بیش از 8000 سال پیش، ساعت ها وقت خود را صرف یادگیری داستان های مردم بلغارستان و کشف یادگارهایی که از آنها به جا مانده است کنند. در این موزه همچنین می توانید از آثار سفالی که از قرون وسطی به یادگار مانده است دیدن کنید.
 

جدیدترین ارسال ها

بالا