ارز دیجیتال Toncoin چیست؟

saalek110

Well-Known Member
تیم توسعه‌‌دهنده تلگرام (Telegram) از چند سال پیش به دنبال راه‌اندازی رمرزارز اختصاصی خود بوده است. سرانجام پس از تلاش‌های چند ساله، تیم توسعه‌ دهنده تلگرام، ارز دیجیتال Toncoin را به عنوان رمزارز رسمی خود به عموم معرفی کرده است.


ارز دیجیتال Toncoin چیست؟ آشنایی با شبکه TON - رمز ارز نیوز
 

saalek110

Well-Known Member
تعداد کل توکن‌های TONCOIN حدود 5 میلیارد واحد است. طبق اطلاعات سایت کوین مارکت کپ، در حال حاضر، هر واحد توکن TONCOIN حدود 3.5 دلار ارزش دارد.

با توجه به داده‌های سایت کوین مارکت کپ، قیمت هر واحد ارز دیجیتال تون کوین در ماه سپتامبر سال 2021 حدود 43 سنت بوده است. قیمت این توکن پس از آن تا اوایل ماه نوامبر، روندی صعودی با شیب ملایم را دنبال می‌کرد.

هر واحد TONCOIN در اوایل ماه نوامبر حدود 73 سنت ارزش داشت، اما پس از آن قیمت آن به صورت ناگهانی و در طی 11 روز به سقف تاریخی خود یعنی عدد 5.84 دلار به ازای هر واحد رسید!

پس از سقف تاریخی این توکن که در تاریخ 12 نوامبر سال 2021 به ثبت رسید، این دارایی با روندی کاملاً نزولی مواجه شد؛ به طوری که تا حدود 1 ماه بعد، هر توکن TONCOIN حدود 1.83 دلار ارزش داشت!

پس از این حرکت نزولی، قیمت هر واحد از این توکن دوباره صعودی شد و به قیمت 4.37 دلار رسید اما نتوانست سقف جدیدی به ثبت برساند.
ارز دیجیتال تون کوین
 

جدیدترین ارسال ها

بالا