ارتقا فروم

dark-man

Member
سالک جان حالا خودتو ناراحت نکن ....
مطمئن باش عمدی در کار نیست ...حتما به مشکلاتی برخوردند

Parham

Well-Known Member
دوست عزیز این چه طور صحبت کردن هستش ! نسخه جدید که روی سیستم نصب شده از موقع که Release Candidate بوده تا الان که نسخه آخر شده کلی‌ تغیرات داشته و اگر همه کارها گذاشته میشد که نسخه نهایی‌ بیاد و آنگاه انجمن ها 1 هفته تعطیل میشد خوب بود ؟ به هر حال عزیزان زیادی برای آنلاین نگر داشتن این سایت زحمت میکشن تا محیطی‌ درست کنن که بدون مشکل باشه ! درست نیست که با دادن این پست ها ...

همين الان كنتورها كار نمي كنه.

این مشکل هم در حال درست شدن هستش ! سیستم جدید مقدار زیادی با سیستم قبلی‌ فرق داره و برای همین هستش که یکسری مشکلات ممکن هستش تا چند روزی وجود داشته باشه !

تاپيكها و پستها ناپديد مي شه.

جالب هستش ! بانک اطلاعاتی‌ که عوض نمی‌شه که بخواد پست ناپدید بشه !

تكليف مردم را معلوم كنيد . وقت مردم را با بي توجهي نگيريد.

اگر شما خیلی‌ ناراحت وقت خودت هستی‌ میتونی‌ به انجمن ها در سایت های دیگه سر بزنی‌ و از اونها استفاده کنی‌ !

saalek110

Well-Known Member
پرهام جان من نمي گويم زحمت نمي كشند .
من هم از ايشان ممنونم.
.

آخرین ویرایش:

Parham

Well-Known Member
ببین دوست عزیز پست پس ' تاپيكها و پستها ناپديد مي شه. ' گفتن با اینکه بگی‌ ' من 150 تا پست زدم... بعد تغييرات تمامش به هم ريخته... چقدر وقت مي خواد تا ويرايش بشه؟ ' خیلی‌ فرق داره ... مشکل بهم ریختن هم درست می‌شه دوست عزیز نیازی نیستش که شما ویرایش بکنی‌ ... ببین هر نسخه جدید که میاد سیستم چون انگلیسی‌ هستش و وقتی‌ انجمن ها راست به چپ می‌شه تا فارسی‌ بشه ممکن هستش bbcode ها بهم بریزه و مطمئن باش که ظرف همین چند روز سیستم کد و سایر مشکلات حل می‌شه ... مشکل از این هستش که ما فارسی‌ استفاده میکنی‌ و زمانی‌ که نسخه جدید میاد و فایل ها جایگزین می‌شه زمان میبره که این مشکلات مانند نسخه قبلی‌ حل بشه ، می‌دونم که خودت بهتر میدونی‌ که منظورم چی‌ هستش ...

Parham

Well-Known Member
این مشکلات ربطی‌ به ارتقا سیستم نداره ... شاید پست حذف شده یا دلیل های دیگر ... بهتر هستش که از مدیر انجمن دلیل را سوال کنی‌ ... به هر حال بحث من و شما در مورد ارتقا سیستم هستش دوست عزیز ... امیدوارم که مشکلات کنونی‌ که این انجمن داره به زودی حل بشه ... و مطمئن باشید مدیران سایت و کسانی‌ که کار فارسی‌ سازی سایت را انجام میدن هم به اندازه بیشتر از توان خود کار و زحمت می کشن ...

Parham

Well-Known Member
همین امروز ! اگر به Footer سایت دقت کنی‌ نسخه نهایی‌ هستش و انجمن ها به آخرین نسخه vBulletin ارتقا پیدا کرده ! در ضمن پست ها اگر حذف بشه راهی‌ هستش در این سیستم که اون کادر که نشون میده حذف نشده را هم نشون نده ! پس پستی‌ حذف یاگم نشده ! در مورد چپ چین شدن هم من اون بالا برای شما توضیح دادم ، یک بار با دقت بخونید ... سیستم bbcode زمانی‌ که کل سیستم به فارسی‌ تبدیل می‌شه و راست به چپ می‌شه باید تغییر بکنه ! شما یکم صبر کن درست می‌شه ... در مورد کنتور ... ! اون که درست شدن نداره به همین صورت کار می‌کنه ... فکر نمیکنم که الان مشکل من یا شما یا دوستان دیگر افزایش تعداد یا کمی‌ این شماره باشه ...

kami_mz

Well-Known Member
اول كنتور ---خود اين تاپيك 8 مطلب خورده ولي كنتورش 9 است. كه غلطه
والله الان که درسته. 12 تا پست که 11تاش پاسخه!

دوم قبلا با
ltr
مطلب چپ چين مي شد ، الان اين دستور باطله.
در هر بار ارتقا متاسفانه تغییراتی که داده شده به صورت اولیه برمی گردند.

سوم پستها جابجا مي شوند يا ناپديد مي شوند.
جابجا شدن ربطی به ارتقا نداره. دلیل مشخصی هم براش ندیدم که بگم چرا. ولی تحقیقا هیچ ربطی به ارتقا نداشته.

چهارم :
مدتي طولاني است كه اعلام (( ارتقا)) و تعطيلي سايت ادامه دارد
بارها و روزهاي مكرر
تموم شده. دیروز رسما تموم شد.

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
saalek‌عزيز شما چرا الكي موضوعي رو ميپيچوني و بزرگ ميكني؟!
اول اينكه صد نفر مهندس كامپيوتر روي اين سايت كار نميكنند ! كار ارتقا و تمامي زحمات انجمنها بر روي دوش كامبيز هستش ! گرچه كامبيز خودش صد نفره احتمالا واسه همين شما صد نفر ديديش :lol:

دوم اينكه تا به حال 3 باز اين اتفاق افتاد دفعه اول كه به RC2 ارتقا داديم كه چون كلا سيستم عوض شد يك روز سيستم رو مجبور شديم تعطيل كنيم كه همه چيز رو هماهنگ كنيم دفعه دوم براي ارتقا به RC3‌كه حدود 2 يا 3 ساعت تعطيل شد و اين دفعه آخر هم كه به نسخه اصلي ارتقا داده شد حدود 2 ساعت بود ! نميدون اين چندين باري كه گفتين و روزهاي مكرري كه گفتيد چند روز هستش !

سوم اينكه اون مشكل اينكه تاپيك ها جابجا شدن هم تقصير من بود... من روي سرور داشتم كار ميكردم دو روز قبل (قبل از ارتقا انجمنها ! ) و ساعت سرور رو اشتباه تنظيم كردم براي همين پست ها جابه جا شد و البته اين مشكل فقط براي 10 تا 15 دقيقه بود و پستهايي كه در اون بازه زماني زده شدن جابه جا شدن و يا بهم ريختن

موفق باشيد

مجيد

kami_mz

Well-Known Member
saalek گفت:
ac22.gif

منظور كنتوره عزيز نه آن عدد 12 كه شما مي گيد.

============
ltr
ها
درست شده و كار مي كنه و ديگه نياز به ويرايش نيست.
============
عزیزم. اون تعداد بازدیدهای مبحث رو نشون میده نه تعداد پاسخ ها. مشکلش چیه؟

kami_mz

Well-Known Member
saalek گفت:
مشكل اينه كه اين عدد ، كه به قول شما تعداد بازديد را نشان مي دهد...كار نمي كنه.
در همه تاپيك ها از كار افتاده . از دو روز پيش.
.
مشكل بزرگي هم هست. آقا مجيد اين مشكل 2 روزه كه هست نه چند ساعت.
و پستهاي من 20 روز بود كه به هم ريخته شده بود نه يك روز. يعني همه آمده بود راست. همه كدها. پس دستكاري يك روزه ...اثرات 1 ماهه.

.
مطمئنید که کار نمی کنه؟ برای همین مبحث (به عنوان نمونه البته) از صبح تا الان تغییر کرده.

kami_mz

Well-Known Member
saalek گفت:
نه كار نمي كنه. فقط هميشه يك واحد از تعداد پاسخ بالاتر مي مونه.
اگر مي خواست كار كنه الان بايد بالاي 50 بود نه 19.
.كه الان كه من اين پست را بزنم ميشه 20 كه يكي از تعداد پاسخ بيشتره.
ممنون. حتما بررسی میشه.

saalek110

Well-Known Member
thanks
برگشته
و مهم تر اينه كه حالا ميشه تشكر خودتو برداري. از تمام اين امكانات كه بوجود آمده تشكر مي كنم. باز هم مجيدآنلاين زيباترينه.
.

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
فعلا در حال بررسي هستش
هنوز به نتيجه اي نرسيديم كه از چي ميتونه باشه اين موضوع

مجيد

saalek110

Well-Known Member
سلام و با تشكر .
و عرض ارادت.
من هم دعا مي كنم زود رفع بشه. البته فلج كننده چيزي نيست ولي ابزار خوبيه.
.

saalek110

Well-Known Member
شمارشگر ها به كار افتاد.
ممنون از مديريت فني و مديريت سايت و همه دوستاني كه زحمت كشيدند

GREATING

butterfly.jpg

.
.

آخرین ویرایش:

Majid

مدیر سایت