[phpNuke] ارتباط بین بلوک FarsiCommerce و نیوک

KITS

New Member
سلام
من از نیوک 8.1 مشهد تیم استفاده میکنم و هم چنین برای فروشگاه از FarsiCommerce استفاده میکنم
جداول دیتا بیس نیوک وفارسی کامرس همه در یک دیتا بیس هستند

میخواستم بپرسم از دوستان کسی هست که بتونه بلوکی طراحی بکند که محصولات فروشگاه را در نیوک نشان بدهد

مثلا در فروشگاه بلوک هایی مثل آخرين محصولات و پرفروشترین ها هست ،میخواستم اگه میشه دوستانی که با پی اچ پی و مای اسکلیو آشنایی دارند میتوانند بلوکی را واسه نیوک طراحی کنند که محصولات فروشگاه و پرفروشترین ها را در نیوک نشان بدهد

درضمن اگه نیاز هست تا فایلی را بذارم تا بهتر با جداول فارسی کامرس آشنا بشین بگید تا بذارم:)

با تشکر

S4DEGH

Well-Known Member
اين كار ساده هست منتها اين FarsiCommerce كه داريد استفاده ميكنيد كانورت شده نيوك هست يا نه جداست !؟
چون فرق ميكنه از نظر ديتابيسي .. :)

از طرفي اگر مال نيوك باشه كه تاجايي كه ميدونم توي فايل خود Commerce بلوكش هست .

از نظر ساختنش هم ساده هست يه خط كوئري تعريف ميكني كه تصوير محصول يا اطلاعاتش رو نشون بده .
ولي در كل اول از همه مهم هموني هست كه بالا پرسيدم . :)

KITS

New Member
با سلام من اول از osc2nuke استفاده کردم که در اون osCommerce را به صورت ماژول نیوک در اورده بودند و بدون هیچ گونه مشکلی کار میکرد حتی با نیوک به قول معروف به خوبی مچ شده بود وامکانات ان هم از نسخه فارسی کنونی نیز بیشتر بود مثلا وجود ادیتور در قسمت اضافه کردن محصول و.... اما نکته این که این نسخه انگلیسی بود البته خودم توانستم با کمک فایل های کامرس فارسی ،این نسخه را تا حدودی فارسی کنم اما بازم نیاز به تغییرات اساسی دیگه داشت که از من بر نمی آمد :)

اما در مورد سوال شما ، این نسخه که من استفاده می کنم نسخه کاملا جدا هست ولی جدول های اون با نیوک در یک دیتا بیس هست البته دیدم سایت های فارسی دیگه تونستن این ارتباط را برقرار کنند اما هیچ کمکی نکردند حتی درقبال پردات هزینه ،بگذریم.......

بازم اگه سوالی بود در خدمتم

با تشکر -دشتی:wink:

آخرین ویرایش:

webalfa

Member
بهترین گزینه osc2nuke هست

شما فایل های زبان فارسی رو برام بزارید اگر وقت کردم فارسیش میکنم ( فایل های زبان osCommerce )

KITS

New Member
با سلام

من سعی میکنم در اسرع وقت فایل ها را اپلود کنم
اما یه درخواست دارم در حال حاضر میشه بلوکی ساخت که اطلاعات را از دیتا بیس بخونه و محصولا ت رادر بلوک نمایش بده منظور واسه سیستم جداگانه هست ؟

S4DEGH

Well-Known Member
ببينيد درست هست كه كوئري هاي كامرس در ديتابيس نيوك هست ولي پسوندش فرق ميكنه در نيوك اول همه كوئريه ا Nuke هست ولي در كامرس چنين نيست پس بايستي از بلوك هاي خروجي ورودي استفاده كنيد .
براي مثال من يه بلوك خام كه اتصال پيدا ميكنه به ديتابيس بصورت دستي براتون ميزارم :
کد:
if (eregi("block-Commerce.php", $_SERVER['SCRIPT_NAME'])) {
    Header("Location: index.php");
    die();
}
// Please fill in the following values //

$Commerce_sql_host = "localhost";
$Commerce_sql_user = "";       // DB username
$Commerce_sql_password = "";   // DB password
$Commerce_sql_dbname = "";     // DB name
$Commerce_path = "";      // (path to your Commerce index.php FROM ROOT)
$Commerce_table_prefix = "";   // you may change Commerce to match the rest of the table names

OpenTable();
اطلاعات مربوط به چيزي كه ميخوايد نشون بده
CloseTable();
include("footer.php");

جدیدترین ارسال ها

بالا