ارتباط با Mysql

يك سري برنامه هست كه ميشه باهاشون به Mysql وصل شد و با ديتابيس كار كرد ( من يكي از برنامه ها رو روي لوكال نصب كردم و ميتونم باهاش كار كنم) اما چطور مي تونم از اين نوع برنامه واسه وصل شدن به Mysql بر روي هاستينگ خودم استفاده كنم.

iman_ebru

Active Member
؟ یعنی چی؟ چه برنامه ای؟ برای چه کاری ؟ میشه بیشتر توضیح بدی ؟

hoom

Active Member
سلام

میتونین از یه برنامه ای مثل Navicat استفاده کنید که به نظر من بهترین برنامه مدیریت mySQL هستش. برای ارتباط با هاستینگتون باید از ادمین بپرسین که آیا اون SSH رو ساپورت میکنه یا میتونین مستقیما با هاستتون ارتباط برقرار کنید که هردوی این حالتها رو Navicat ساپورت میکنه. درضمن در جدول یوزرها توی هاستتون باید یه رکورد داشته باشید که آی پی دستگاه شما با حق دسترسی ادمین یا هر چیز دیگه ای تعریف شده باشه وگرنه خود mySQL تقاضای کانکت دستگاه شما رو رد میکنه

ارادتمند

oxygenws

Active Member
اول جستجو کنید.
این سوال چندین بار پرسیده شده و پاسخ داده شده.

oxygenws گفت:
اول جستجو کنید.
این سوال چندین بار پرسیده شده و پاسخ داده شده.

دوست خوب من نتوانستم چيزي پيدا كنم و مسلما به اين معني نيست كه وجود نداشته - حتمي من جستجوگر خوبي نبودم - شما لطف كنيد و لينك مربوطه را به من نشان دهيد.

oxygenws

Active Member
نه عزیزم، مشکل از شما نیست، بخش جستجوی سایت، به دلیل انتقال از بی بی به وی بی نقص پیدا کرده.
اخیرا در انجمن php/mysql چنین سوالی پرسیده شده بود، یه نگاه بنداز، در صفحه اول یا دوم می تونی بیابی اش.

جدیدترین ارسال ها

بالا