اختصاصي براي مجيد آنلايني ها (((برنامه Me Cs2 Indesign براي دانلود )))

sorosh

Active Member
(مديران سايت لطفن اين تايپيك را طوري تنظيم نمايييد كه قسمت هاي مربوط به لينك دانلود فقط براي اعضاء نمايش داده شود )

004vi0.jpg

با سلام خدمت همه مجيد آنلايني ها
اين هم برنامه ME CS2 INDESIGN براي دانلود
اختصاصي براي مجيد آنلايني ها ...اين برنامه را در هيچ جايي در اينترنت نمي توانيد پيدا كنيد..(زحمت آپلودش هم با خودم بوده-اسم فايل راهم گذاشتم M-Online مخفف majidonline )
كيجن برنامه زحمت آقاي Unity از اعضاي سايت است
اين نسخة Adobe Creative Suite 2 premium است كه در آن اين ديزاين نصب ميشود

001copyip6.jpg

بعد از نصب كيجن را در حالت Adobe Creative Suite 2 premium قرار دهيد

cs2mewt6.jpg

" لينك ها « :

http://rapidshare.de/files/34383126/M-Online.part1.rar 104.90 MB
http://rapidshare.de/files/34410547/M-Online.part2.rar 104.90 MB
http://rapidshare.de/files/34497424/M-Online.part3.rar 104.90 MB
http://rapidshare.de/files/34520416/M-Online.part4.rar 79.59 MB

آخرین ویرایش:

mashreghi

Member
دست شما درد نکنه ولی با این سرعت وطنی ما باز هم باید نظاره گر باشیم وبس

Delbar

New Member
سلام دوستان
من تازه امروز آینجا عضو شدم . و خیلی ممنون از کسانی که این سایت رو اداره می کنن واقعا خیلی مفید است.
من یک سوال دارم کسی کتابی فارسی در مورد اموزش Indesign میشناسه ؟ من ایران نیستم و هیچ اطلاعی از کتابهای آموزشی فارسی در ایران ندارم . ممنون میشم کسی راهنمائی بکنه.

P.A.Y.T.O.N

Active Member
سلام
به مجيد آنلاين خوش اومدي ...
در مورد كتاب آموزشي بايد تو سايتهايي كه مخصوص اين كار هستن بگردي يا سفارش بدي برات بيارن مثل iranbin و ...

iman1981

Member
سلام دوستان
من تازه امروز آینجا عضو شدم . و خیلی ممنون از کسانی که این سایت رو اداره می کنن واقعا خیلی مفید است.
من یک سوال دارم کسی کتابی فارسی در مورد اموزش Indesign میشناسه ؟ من ایران نیستم و هیچ اطلاعی از کتابهای آموزشی فارسی در ایران ندارم . ممنون میشم کسی راهنمائی بکنه.

فارسی ندیدم تاحالا بصورت ebook اما کتاب چاپ شده زیاد درباره indesign اگه انگلیسی خواستی ebook زیاده توی قسمت ebook یه سر بزن.

راستی من یه سوال دارم شما chicago هستین؟اگه هستی من یه چند تا سوال دارم در مورد اونجا؟

Delbar

New Member
سلام ایمان جان
بله من شیکاگو هستم و اگه کاری از دستم بر می آید بفرمائید.
در مورد کتاب هم آره انگلیسی آن رو دیدم و ویدئو آن را هم خودم دارم .
گفتم شاید یم کتاب قارسی پیدا بشه اینجا . در هر صورت ممنونم .

hosseinzali

New Member
سلام دوستان

تنها کتاب موجود این دیزاین نوشته مارتین کورن ترجمه محمدحسن مهدوی است. از انتشارات خانه نشر هزاره به قیمت3500 تومان

S.H.R.M.K

Well-Known Member
تنها کتاب موجود این دیزاین نوشته مارتین کورن ترجمه محمدحسن مهدوی است. از انتشارات خانه نشر هزاره به قیمت3500 تومان
تعداد تشكرها (از كاربران ديگر)

داداش به نظر من اگه این کتابو بخری پولتو انداختی دور.
مفتش گرونه من خریدمش الانم به جز چند صفحه اصلا نخوندمش.
البته شاید اصلش کتاب خوبی باشه ولی بسیار بد و گنگ ترجمه شده.
P.A.Y.T.O.N جان من که میگم اگه میخوای یاد بگیری دی وی دی های آموزشیشو Total Training رو بگیر عالی آموزش میده.

P.A.Y.T.O.N

Active Member
مختصر میگی همش حمید رضا
یه لینکی چیزی همینجوری که نمیشه گل پسر...

ksoed

New Member
با سلام به همه شما،
من روی ویندوز XP pro یکی از دوستانم ایندیزاین cs2 ME نسخه ۳۰ روزه اش را نسب کردم و بعد پتچ آنرا بکار بردم و خوب کار کرد. حالا میخواهم همان را روی کامپیوتر خودم نصب بکنم (ویندوز ۲۰۰۰ professional) اما بعد از پتچ کردن یک پیام خطا میدهد راجع به KERNEL32.dll. کسی میداند ین مشکل از کجاست؟ کسی از شما نسخه کامل indesign cs2 ME (نه نسخه ۳۰ روزه) با کیجن آنرا سراغ داره؟
با تشکر و خسته نباشید
شاهرخ

a_mehr

Member
آقا سروش این لینکایی که برای ایندیزاین گذاشتی جواب نمی ده

عدم داونلود اين ديزاين

سلام
خسته نباشيد
از اينكه زحمت مي كشيد ما رو از اندوخته هايتان بهره مند مي كنيد تشكر مي كنم
اگه دوستان لطف كنند اين ديزاين ام ايي رو دوباره براي داونلود بزارن ممنون مي شم.
من نتونستم داونلود كنم.
اگر هم كسي داره لطف كنه به ميلم ارسال كنه دست بوسشم.
با تشكر آيدين [email protected]

آخرین ویرایش:

mjnik

New Member
من هم نتونستم دانلود كنم لطف كنيد اين برنامه را به قسمتهاي بيشتري تقسيم كنيد تا راحت تر بشه دانلود كرد
Mer 30 40 & More

جدیدترین ارسال ها

بالا