آپلود عکس در دیتابیس اکسس توسط برنامه های asp

amin3soot

Member
سلام خدمت تمامی دوستان
من مشکلی دارم که خیلی وقت است فکرم را مشغول کرده
من می خواهم امکان آپلود عکس را روی سایتم قرار دهم ولی مشکل اینجاست که سروری که من از آن استفاده می کنم مقداری در پیت است و از کامپوننت aspupload پشتیبانی نمی کند
از دوستان عزیز خواهشمندم برنامه ای در اختیار من قرار دهند که توسط آن بتوانم به راحتی عکس را درون دیتابیس اکسس ذخیره کنم
با تشکر
امین

mosyhey

Member
با سلام
این طور که من فهمیدم ذخیره عکس در دیتا بیس کار چندان درستی نمی باشد و اصولی اش این است که عکس ها معمولی در فولدر های سرور ریخته شوند و نام و مسیرشان در دیتا بیس ذخیره شود.
آپلود عکس در asp حتماً هم نیاز به کامپوننت ندارد. ولی فکر کنم بدون کامپوننت هم اصلاً چیز خوبی نمی شود.
پیشنهاد من به شما این است که اگر سایتتان از .net و یا php پشتیبانی می کند بخش آپلود عکس را به این ها بسپارید.
اما برای آپلود در اکسس این صفحه را پیدا کردم. ببینید به دردتان می خورد. خودم هم می بینم و اطلاع می دهم.
http://www.builderau.com.au/program/web/soa/Upload_images_with_ASP/0,339024632,320274969,00.htm

amin3soot

Member
برات ایمیل کردم

پیغام تشکر

امیر جان واقعا از کمکی که به من کردی ممنونم امیدوارم که دوستان خوبی برای یکدیگر باشیم

راستش من به تازگی برنامه نویسی وب را شروع کردم

امیدوارم بتوانم از کمک دوستان خوبی چون تو بهره مند شوم

با کمال تشکر امین سلامتی:lol:

mehdi_25

Member
سلام خدمت تمامی دوستان
من مشکلی دارم که خیلی وقت است فکرم را مشغول کرده
من می خواهم امکان آپلود عکس را روی سایتم قرار دهم ولی مشکل اینجاست که سروری که من از آن استفاده می کنم مقداری در پیت است و از کامپوننت aspupload پشتیبانی نمی کند
از دوستان عزیز خواهشمندم برنامه ای در اختیار من قرار دهند که توسط آن بتوانم به راحتی عکس را درون دیتابیس اکسس ذخیره کنم
با تشکر
امین
ذخیره کردن عکس در دیتابیس کار درستی نیست . بهتره که عکس رو درون فولدری ذخیره و اسم عکس رو درون دیتابیس ذخیره کنی .

اگه کامپونت Aspupload روی سرورت نصب نیست باید کامپونت Persits دیگه نصب باشه . با Persits فایل ها رو Upload کن . اگه این هم نصب نبود میتونی از برنامه های UPload مستقل استفاده کنی که دیگه نیازی به کامپونت نداشته باشی

amin3soot

Member
کار تخصصی را باید متخصص انجام بدهد

این شعار منه همیشه هم بوده
امیر جان این کار فقط دست خودت رو می بوسه

amin3soot

Member
یعنی تو این همه متخصصی که تو این سایت هست هیچکس نمی تونه مشکل منو حل کنه

mehdi_25

Member
مگه مشکلتو متخصص های دیگه حل نکردن ؟
ایمیلو که گرفتی دیگه چته ؟ خوب برو درستش کن دیگه پدر جان .

من که در پست قبلی کامل برات توضیح دادم چه کار هایی میتونی انجام بدی دیگه چی می خوای ؟

amin3soot

Member
آقا مهدی مشکل من توسط متخصصان حل شد
ببخشید از این که مزاحم شما دوست عزیز شدم

جدیدترین ارسال ها

بالا