آموزش phpnuke و طراحي theme!!!

حدود نزديك به دو ساله كه سيستم جديدي به نام Phpnuke براي مديريت پيشرفته اطلاعات توسط سايت Farsinuke به فارسي تبديل شده و و به صورت كاملا رايگان و Open Source در اختيار كاربران علاقه مند قرار گرفته٬ اين سيستمدر ايران بشدت مورد توجه قرار گرفته و در كنار انجمنهاي PHPBB كه توسط سايت MajidOnline فارسي شده٬ تا بحال با قدرت به كار خود ادامه داده است.
نكته ديگري كه به اين سيستم قدرت و سرعت بخشيده٬ ساختار منسجم آن ميباشد كه از يك هسته مركزي و تعداد زيادي ماژول تشكيل شده است. (ماژولها برنامه هايي هستند كه هر يك كار خاصي انجام ميدهند و تقريبا از يكديگر مستقل عمل ميكنند.) طريقه نصب هر كدام از اين دو سيستم در سايتهاي مربوطه به طور كامل توضيح داده شده و شما ميتوانيد براي نصب به آن سايتها مراجعه كنيد.

ولي چيزي كه در اين سايت آموزش داده خواهد شد شامل سه بخش است:

طراحي و تغيير theme (ظاهر سايت)

كار با منوهاي بخش مديريت

تغييرات در بخشهاي مختلف اين برنامه (مواردي مثل ايجاد Preloader و ...)

براي اتمام و تكميل اين آموزشها به شدت به كمك شما احتياج دارم٬ چون خود من فقط حدود دو ماهه كه با اين سيستم آشنا شدم و هنوز اشكالات زيادي دارم! ولي سعي ميكنم همه اونچه رو كه بلدم و يا بعدا ياد ميگيرم در آموزشها مطرح كنم.
اين يك كار دسته جمعي است و تمام حقوق آن متعلق به كسانيه كه در اينكار حضور دارند.
هر مورد و اشكالي كه در آموزشها ديدين يا اگه به مورد جديدي برخوردين به من اطلاع بدين٬ تا با نام خود شما يا سايتتان در مقالات قرار گيرد.
اميدوارم كه با كمك هم بتونيم مرجع كاملي براي اين سيستم درست كنيم تا همه بتونن ازش استفاده كنن. من از همين امروز فردا كار رو شروع ميكنم پس با نظراتتون و ايده هاتون به تهيه اين مقالات كمك كنين.
با آرزوي موفقيت براي شما
www.civil4all.com

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
آقا ان شالله كه موفق باشي و بتوني يك آموزش توپ بدي بيرون..

فقط خواستم يك چيزي رو بگم من الان سه چهار روزي هستش دارم روي آموزش نوك روي هاست بصورت كامل كار ميكنم.. (ديگه حسابشو بكنيد كه ميگم سه چهار روز تازه هنوزم تموم نشده چقدر ميتونه كامل باشه :wink:) .. فقط خواستم بگم كه در اين مقوله كار نكنيد كه كارمون دوباره كاري نشه ..

آقا راستي ما رو در جريان خبر مقالات بذار

مخلصيم

مجيد

چشم آقا مجيد٬ هر طور كه شما صلاح دونستين با هم همكاري ميكنيم٬ فقط من منظورتون رو از آموزش توك رو هاست نفهميدم!!؟ :oops: اين چه قسمتهايي رو شامل ميشه تا ديگه من سراغ اون قسمتها نرم! :wink:
در ضمن زحمت PHPBB هم با شماست ها! :D

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
آخه الان توي فارسي نوك طريقه نصب phpNuke رو گفته اما اون روي كامپيوتر خودتون هستش و روي لوكال هاست.. من خيلي ها رو ديدم كه سوال ميكنند و مشكل دارند كه نميتونند توي هاست phpNuke رو راه بندازن.. مخصوصا بچه هايي كه از cPanel استفاده ميكنند.. واسه همين يك آموزش كامل دارم مينويسم كه برو بچه ها بتونن خودشون توي سايتشون phpNuke رو نصب كنند...

واسه phpBB هم چشم اين كه تموم شد آموزش اون رو هم يك آپديت اساسي ميكنيم

مخلصيم

مجيد

من حالا دارم ويرايش و تغيير يه تم رو مينويسم كه فك كنم امروز جلسه اولش آماده بشه و تو سايت بذارم!:wink:
خيلي ممنون!

وحيد

جدیدترین ارسال ها

بالا