آموزش FrontPage

Amyatis

New Member
سلام
ممكنه يك قسمت آموزشي براي ساختن صفحات وب داشته باشيم ؟
اگر كسي ميتونه اين مسوليت رو كامل به عهده بگيره و به ديگران آموزش بده و اگر نه مثل مقالات آموزشي PhotoShop هر كس هر چي كه ميدونه اينجا ارسال كنه تا همه استفاده كنن .
مرسي

tornado

Member
من اگه سوالي باشه و ببينم ميتونم جواب بدم !

ولي مقاله در دست و بال ندارم !‌:)

Amyatis

New Member
سلام و مرسي
من منظورم از مقاله ترجمه و اين حرفها نبود . هر كسي ميتونه يك نكته اي رو كه بلده توضيح بده . يه چيزي مثل تدريس ...

tornado

Member
دست گذاشتيد روي همون چيزي كه خودم اشاره كردم !

متاسفانه من مدرس خوبي نيستم ! ولي رفع اشكال خوب بلدم ! hava جان ، شما که باید خوب اینو بدونی !

ولی بهر حال هر نکته جالبی باشه در خدمتم ! فقط باید زمینه رو مشخص کنید !

Ghamnevis

Well-Known Member
سلام

آمياتيس جان ، فرانت پيج يك برنامه است كه بايد تمامي اون را بلد باشيد تا بتونيد يك وب سايت ساده و خوب ايجاد كنيد.

اين برنامه مثل فوتوشاپ نيست كه شما از خودتون خلاقيت نشون بديد و داراي نكته هاي نهفته باشه!

فرانت پيج يك برنامه به شدت ساده و بسيار كارآمد هستش براي ساختن سايت هاي خانگي و شخصي.
البته بايد از قابليت اتصالش به بانكهاي اطلاعاتي فاكتور بگيرم! چون يكم حرفه اي ميشه و بايد يكم از برنامه نويسي سر در بياريد.

خلاصه تنها راه يادگيري اين برنامه كار با اونه و گفتن اشكالات در همين تاپيك !

اما چشم من اگر فرصت كردم هفته هاي بعد شروع به آموزش اين برنامه از پايه ميكنم !

مخلصم
سايان

Alioffline

Member
دستت خوش خيلي ممنون
ببين اين چيزهايي كه در امضات نوشتي مربوط به كدوم سايته
مي بخشي بحث رو منحرف مردم

Ghamnevis

Well-Known Member
سلام

خواهش ميكنم
امضا مربوط به سايت خود من و دوستان هستش كه داره راه ميافته ! براي اطلاعات بيشتر هم يك سري به انجمن به دنبال كارمند هستم بزنيد و در اونجا تاپيك من را ببينيد.

مخلصم
سايان

Ghamnevis

Well-Known Member
سلام
سالار جان مرسي
اما من با نگاهي كه به دسته بنديش انداختم زياد خوشم نيومد + هنوز كامل نيست و دارن درستش ميكنند. (در دست ساخت هستش)

مخلصم
سايان

tornado

Member
من هم با سايان در مورد اموزش فرانت پيج موافق هستم !

اگه كسي دست روي دست بذاره و منتظر لقمه اماده باشه موافق نخواهد بود !

شما خودتون بريد دنبال اش و اگه مشكلي باشه من به شخصه در خدمتم !

علي جان از شما هم معذرت ! از روي عادت بود !

Amyatis

New Member
من دست روي دست نگذاشتم و دارم سعي ميكنم ولي help اش !! خيلي مزخرفه و منم مطلقا وقت كلاس رفتن ندارم !!!

Amyatis

New Member
ok ولي چطوري ؟ من تمام قسمت هاي لازم رو با فتوشاپ طراحي كردم ولي فقط همين !!!

Ghamnevis

Well-Known Member
براي شروع سعي كنيد با ميله ابزارها و قابليت هاي هر كدوم از اين ابزارها بيشتر آشنا بشيد تا بعد به جزييات بپردازيم !

خصوصا شما كه دوست داريد قالب طراحي كنيد و اون را در فرانت پيج جدول بندي كنيد ، حتما با ابزار جدول و همينطور لايه ها بيشتر تمرين كنيد.

براي شروع هم سعي كنيد كه قالب را به حالت يك وب سايت ذخيره كنيد !!! نه يك صفحه تك ! بعدا در اين مورد بيشتر توضيح ميدم.

ادامه را بعد از مشخص شدن وضعيت فعلي انجمن و پيمان جان براتون شرح ميدم.

موفق باشيد
سايان

جدیدترین ارسال ها

بالا