آموزش مدل سازی ماشین مزدا RX8 به زبان فارسی - 3dhonar.com

godman

Member
nr58.jpg

کد:
http://www.3dhonar.com/3DSoftwares/3DSMAX/MaxTutorials/Modeling/MazdaRX8/MaxTut_MazdaRX8_1.htm

آخرین ویرایش توسط مدیر:

elham_r

New Member
آموزش مدل سازی ماشین مزدا RX8 به زبان فارسی - 3dho

ممنون می شم اگه یاد بدین :)

NAKOOT

Well-Known Member
ببخشید چون تازه کارم می پرسم....من عکس رو به plane ها نسبت دادم ولی فقط زمانی
می تونم ببینمشون که رندر می گیرم...در حالت عادی نمی شه نشونشون داد.....

meh3d

Member
؟؟!!!

:mad: آقا این دیگه چه جوریه یه دفعه همه چی رندر شد تموم شد رفت که اکه اینطوره منم میتونم آموزش بذارم

MUSE

Member
من خودم ساختم ولی mazda rx8 نشد شبیه شد ولی راضی نیستم شما رد مورد عقب ماشین
هیچ توضیحی ندادین چراغ های مزدا منو خیلی اذیت کرده و هنوز راضی نیستم ولی قلق کار دستم هومده
در کل ممنون

Parham

Well-Known Member
دوستان عزیز لطف کنید برای تشکر از ابزار تشکر زیر هر پست استفاده کنید !

ryafb

New Member
مدل سازی مزدا

اییییییییییییییییییییییییییییی ول بابا دمت گرم .اگه دوباره از اینا داری بفرست.مرسی

parsun

Banned
بازی عصر پهلوانان به صورت سوم‌شخص و سه بعدی است.
با کمال خوشحالی باید بگویم گرافیک سه‌بعدی بازی از همه لحاظ عالی است. با این‌که هنوز مراحل نهایی پیاده کردن افکت‌های مختلف در بازی انجام نگرفته بود، اما حتی نسخه پیش نمایش از کیفیت قابل قبولی برخوردار بود. نورپردازی در بازی به خوبی انجام شده و تاثیر حرکت خورشید در آسمان و تغییر ساعات شبانه روز را کاملا می‌توانستیم حس کنیم. مانند بیشتر بازی‌های نقش‌آفرینی، زمان به طور دینامیک در بازی تغییر می‌کند و بعضی روزها هم ظاهرا به طور اتفاقی آب و هوا عوض می‌شود.

دوربین بازی به صورت کامل دستی تغییر می‌کند و شما می‌توانید آزادانه آن را به اطراف بچرخانید یا روی شخصیت خود زوم کنید.

از نظر ظاهری کاراکتر آتار بسیار زیبا و مناسب بود. به جز یکی دو شخصیت دیگر، موفق نشدم با همه کاراکترها در بازی ملاقات کنم. دشمن‌ها هم از لحاظ ظاهری کاملا زیبا طراحی شده بودند و امیدوارم غولآخرها هم ابهتی را که باید، داشته باشند

جدیدترین ارسال ها

بالا