آموزش ساختن تکسچر چوب،آجر،سنگ، پوست حیوان و ...

abbasi_0912

Active Member
با سلام

دوستان این اولین مبحث هست که در این انجمن ایجاد می کنم سعی کردام یکی از بهترین مبحث ها باشه

در اینجا میخواهم بگم دیگه هر چی تکسچر و متریال چوب و دیوار سنگی و آجری و فلز و ..... دانلود یا جمع کردید بسه

یک پلاگین برای فتوشاپ پیدا کردم که این کارها رو انجام می دهد ، با هر اندازه و رزولیشن که دوست دارید در فتوشاپ بسازید

اول اینکه این آموزش در سایت خودم هست به همراه پلاگین و پسورد آن

شما می توانید اول کل نمونه کارهای این برنامه رو ببینید بعد دانلود کنید

ttp://www.abbassi.ir/Computer/Photoshop/EyeCandy5Textures/index.php

اگر احیانا فایل پسورد داشت ، پسورد آن abbassi.ir یا www.abbassi.ir هست

اومیدوارم همان طور که گفتم اولین مبحثی که ایجاد کردم یکی از بهترین ها باشد و برای شما مفید واقع شود

دوستان به علت این که حجم پلاگین کمی زیاد بود در صفحه مورد نظر آن را به چند قسمت تقسیم کردم تا برای دانلود آن مشکلی نداشته باشید

آخرین ویرایش:

Sherlock_Holmes

Active Member
ْبسيار عالي...
47b20s0.gif

abbasi_0912

Active Member
:eek:
اینا هم رو خوش می سازه....

با سلام
اگر متنظورت عکس های داخل صفحه هست ، بله
من این عکس ها رو از فایل Help آن که به صورت Pdf هست ، گرفتم
فایل help رو می توانید از داخل پوشه پلاگین بعد از نصب ببینید ، 100% در 100% فایل help رو ببینید.

Sherlock_Holmes

Active Member
آقاي عباسي اين عنواني كه براي تاپيكت استفاده كردي زياد مناسب نبوده چون بازديدها براي همچين پلاگين خارق العاده اي خيلي كم بوده. من باورم نميشد... فوق الغادست.. مخصوصا تكچرهاي پوست حيوان و سنگهايي كه ميساره منظورم marble هست...
بازم تشكر...
همگي دانلود كنيد و از شر بسياري تكسچر كه ذخيره كرديد راحت بشيد...

abbasi_0912

Active Member
آقاي عباسي اين عنواني كه براي تاپيكت استفاده كردي زياد مناسب نبوده چون بازديدها براي همچين پلاگين خارق العاده اي خيلي كم بوده. من باورم نميشد... فوق الغادست.. مخصوصا تكچرهاي پوست حيوان و سنگهايي كه ميساره منظورم marble هست...
بازم تشكر...
همگي دانلود كنيد و از شر بسياري تكسچر كه ذخيره كرديد راحت بشيد...

حق با شماست ، چطوری میشه عنوان آن رو عوض کرد ، یا این که به مدیران انجمن بگیم این مبحث رو در بالای انجمن قرار بدهند چطوره

راستی فهمیدم چطوری میشه عنوان رو عوض کرد ، بگید چه عنوانی بنویسم

آخرین ویرایش:

abbasi_0912

Active Member
دانلود پلاگین Eye Candy 5 Textures

چون حجمش زیاد بود واسه دوستان عزیزم به 8 بخش تقسیم کردم تا دانلود راحتر بشه. حجمه هر قسمت حدودا 1186 کیلوبایته. موفق باشید.

قسمت اول
قسمت دوم
قسمت سوم
قسمت چهارم
قسمت پنجم
قسمت ششم
قسمت هفتم
قسمت هشتم

با سلام
دوست عزیز ، ببخشید این همون پلاگینی هست که من گذاشتم یا این که کمی با اون فرق داره اگر فرق داره بگو بدونیم تا من هم دانلود کنم

با تشکر

M0NSTER

Banned
نه آقا حسین عزیز این همون پلاگینه آخه بعضی ها که Dial Up دارن واسشون سخته که 8 مگ دانلود کنن من اون رو به بخش های 1 مگی تقسیم کردم تا کار اون دسته راحت تر بشه

abbasi_0912

Active Member
دستت درد نکنه ، ( من خوب نوشته شما رو نخواندم) ممنون که دوباره آپلود کردی
چون راپید گیر میده ، همین کار رو توی سایت انجام میدم تا دیه مشکل راپید نداشته باشید

موفق باشید

Sherlock_Holmes

Active Member
حق با شماست ، چطوری میشه عنوان آن رو عوض کرد ، یا این که به مدیران انجمن بگیم این مبحث رو در بالای انجمن قرار بدهند چطوره

راستی فهمیدم چطوری میشه عنوان رو عوض کرد ، بگید چه عنوانی بنویسم
فكر نكنم بشه عنوان رو عوض كرد... مديران ميتونند. بهشون درخواست بدين...
به نظرم يه چيزي بذار كه بگه دقيقا چه ميكنه...
پلاگيني حرفه اي براي ساخت هر نوع تكسچر

نه آقا حسین عزیز این همون پلاگینه آخه بعضی ها که Dial Up دارن واسشون سخته که 8 مگ دانلود کنن من اون رو به بخش های 1 مگی تقسیم کردم تا کار اون دسته راحت تر بشه

آخرین ویرایش:

abbasi_0912

Active Member

دوست عزیز ممنون

خودم هم توی سایت این کار رو انجام دادم ، تا دوستان با راپید مشکلی نداشته باشند

SARGON

Member
abbasi_0912 واقعا کارت حرف نداشت آفرین برتو فکر نمیکردم اینهمه این نرم افزار واین پلاگین کارآئی داشته باشد مخصوصا برای کسانی که در تری دی ماکس کار میکنند واز شر نگهداری تکسچرها روی هارد آزاد خواهند شد ، بازهم آفرین برتو

ehsan_3dmax

Active Member
آقاي عباسي ممنون از اينكه اين پلاگين رو معرفي كردي. اما فكر كنم فراموش كردي اين تاپيك رو تو بقيه ي انجمنهاي مجيد آنلاين هم ايجاد كني! الان اين تاپيك رو تو 5,6 انجمن 3بعدي ايجاد كردي.
بعضي وقتها كارايي ميكنيد كه آدم شاخ در مياره!

abbasi_0912

Active Member
آقاي عباسي ممنون از اينكه اين پلاگين رو معرفي كردي. اما فكر كنم فراموش كردي اين تاپيك رو تو بقيه ي انجمنهاي مجيد آنلاين هم ايجاد كني! الان اين تاپيك رو تو 5,6 انجمن 3بعدي ايجاد كردي.
بعضي وقتها كارايي ميكنيد كه آدم شاخ در مياره!

با سلام
ببخشید که باعث تعجب شما شدم ، هدف من این بود که دوستان انجمن های 3 بعدی دیگه هم از این پلاگین استفاده کنند چون حیف هست که بقیه این پلاگین رو نداشته باشند

abbasi_0912

Active Member
با تشکر از همه دوستان

اگر کسی از دوستان جدید ترین ورژن این پلاگین رو داره اینجا معرفی کنه ، همگی ممنون میشویم

aaaaaa

New Member
download

salam doostan link kar nemikone mitoonid komakam konid man ba rapidshare moshkel daram download nemishe

جدیدترین ارسال ها

بالا