آموزش الكترونيكي Linux

RezaAfzal

Member
با سلام خدمت همه دوستان
با توجه به راه‌اندازي اين قسمت توجه شما را به آموزش لينوكس از طريق وبلاگ E-Learning Linux جلب مي‌كنم.
elinux.persianblog.com

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
با تشكر
رضا افضل
:)

miladmovie

Active Member
توضيح هاي جامع اي دادهاي دست درد نكنه
من هم دارم يك سري آموزش لينوكس رو ترجمه مي كنم بزودي مي گذلرم ببينيد ;(
كارت خيلي خوبه ولي چرا پرشين بلاگ!!!!
با اون سرعت مزخرفش؟؟؟؟
بهتر بود مي رفتي توي بلاگر وبلاگ مي ساختي

blackpen

Member
سلام
برای اولین سوال
من لینوکس ردهت 9 نصب کردم
و میخام فایلهای ام پی تری رو باهاش گوش بدم ولی نمی تونم..لطفا" راهنمایی کنید
بعد آیا میشه از دیگر درایوهام فایل فراخانی کنم البته توی لیتوکس و چطور میتونم فونت جدید نصب کنم؟
:oops:

miladmovie

Active Member
Anonymous گفت:
blackpen گفت:
سلام
برای اولین سوال
بعد آیا میشه از دیگر درایوهام فایل فراخانی کنم البته توی لیتوکس و چطور میتونم فونت جدید نصب کنم؟
آي گفتي mp3 دل ما رو سوزوندي نمي دونم چرا ردهت 9 برنامه همراه خودش نصب نمي كنه mp3 رو ساپورت بكنه يك برنامه داره كه قبلا mp3 رو ساپورت مي كرد ولي حالا ارور مي ده كه ديگه mp3 رو ساپورت نمي كنه و به جاي اون ggs يا يك چيز شبيه اون رو ساپورت مي كنه
مهمان كي ديگه؟
مجيد يك خبري قبلش بده بعد يكهو بعد به مهمان اجاز بده پيغام بدند
من خيال كردم لوگين كردم

دوستان به پست لینوکس و مخلفات آن نگاه کنید جواب خواهید گرفت به همراه Mount درایوها.

سلام
بچه ها علت نتوانستن به گوش دادن ام پي تيري در ردهت9 فرمتشه در نتيجه شما ميتونيد از سايتش نرم افزار ام پي تيري رو دانلود كنيد در ضمن آديو كه ميتونيد؟

ealy

Member
Anonymous گفت:
blackpen گفت:
سلام
برای اولین سوال
آي گفتي mp3 دل ما رو سوزوندي نمي دونم چرا ردهت 9 برنامه همراه خودش نصب نمي كنه mp3 رو ساپورت بكنه يك برنامه داره كه قبلا mp3 رو ساپورت مي كرد ولي حالا ارور مي ده كه ديگه mp3 رو ساپورت نمي كنه و به جاي اون ggs يا يك چيز شبيه اون رو ساپورت مي كنه
منظورت ogg هستش؟؟
ogg يه فرمت نسبتا جديده كه بر عكس mp3 و wma داراي bitrate ثابتي نيست

براي گوش دادن به ام پي تيري ميتونيد xmms رو دانلود كنيد و البته به جز ام پي تيري كاربردهاي مختلفي داره

جدیدترین ارسال ها

بالا