آموزشهای کورل ** لینک جدید ** (زود باش تا نپریده)

nima_dsnr

کاربر VIP
سلام...
att.gif
من نیما ام شناختی ؟؟؟!!!!!
bis.gif

بنا به درخواستهای متعددی که بچه ها چه تو فروم چه تو پ.خ داشتن آموزشهای کرل رو که تو رپیدشیر "لعنة ا... علیه" آپ شده بود رو مجددا تو پرشین گیگ براتون آپ کردم. اما ایندفعه رو بجنبید تا نپریده... البته این پرشین گیگ یه چیزایی بیشتر حالیشه ولی خوب آپلود سنتر جماعت کلا احمقن
box.gif

جا داره از maral55 و hyazdi که بیشتر این آموزشها رو تهیه کردن به خصوص مارال که بنیانگذار آموزشهای کرل بود تشکر فراوان کنم.
ma.gif
حالا یه چنتاییش هم حواسم نبود خودم گذاشتم.

آموزشها رو خورت خورت هر وختی حوصلم شد براتون آپ می کنم میزارم...

فهلا این چنتا رو داشته باشین لنگ نمونین !
106.gif

سلام
زمان تولد کورل:1985 در کانادا است ابتدای این نرم افزار از تلاشهای فردی به اسم دکتر کوپلند آغاز می شه و به هیمن علت کلمه کورل مخفف copland research labratoar است اگر نیاز باشه تاریخچه کامل کورل رو براتون می فرستم و همچنین عکس خانمی که در نسخه های قبلی شرکت به عنوان لوگو به کار می رفت عکس هنرپیشه معروف اتریشی Hedy Lamarr بود که علت استفاده از عکس این خانم هم ماجرای جالبی داره.
با احترام
ساسان

Robin Hood

New Member
سلام

از زحمتتون ممنون. راست راستکی داشت باورم می شد فقط من از رپید متنفرم! پس نگو همه يه جورایی باهاش مشکل دارن. بازم مرسی.

hossinamidi

New Member
سلام دوستان عزیز واقع متشکرم از زحماتی که برای این آموزش ها کشیده اید من تمام آموزش ها را دانلود کرده وحتما استفاده خواهم کرد
فقط یه موضوعی که هست اینه که آموزش بیسیک (اولین pdf)و آموزش power_clip_full مثل اینکه لینکش پاک شده اگه اون ها رو هم دوباره بگارید ممنون می شم:cry:

BassGraphic

Member
اقا دمت گرم.خيلي حال كرديم.اميدوارم بازم از اينجور چيزها باشه توي اين فروم

belderchin

Member
نيما جام ممنون خيلي آقايي
آموزشهاي خيلي مفيدي هستش
ميخوام يه تاپيك بزنم كه تو اون تاپيك تمرينات كورل را بر اساس اين آموزشهايي كه خونديم بزاريم
به نظرت همين جا بزارم يا تو يه تاپيك جدا ؟
بازم تنكس

nima_dsnr

کاربر VIP
به نظرم تو یه تاپیک جدا
خواستی تو پست اولش توضیحات بده لینک بده به اینجا

جدیدترین ارسال ها

بالا