آمار روزانه بازدیدها (امروز ، دیروز ، کل ، کاربران آنلاین ، پرچم کشور بازدید کننده)

niloofar_man

New Member
چطور میشه امار بازدیدها رو مثلا امروز ، دیروز ، کل ، کاربران آنلاین و مخصوصا پرچم کشور بازدید کننده رو بدست آورد
مثل بعضی وبلاگ گها که یه همچین چیزی دارند البته به زبان asp

MDP

Well-Known Member
سلام!

اولا اون چیزی که شما توی وبلاگ ها می بینید مربط میشه به سایت هایی مثل www.webgozar.com که این خدمات رو به کاربراشون میدن!

دوما ساختن یه نمونه سادش کاری نداره!

شما توی مثلا صفحه اولتون یه کد میزارید که هر وقت پیج لود شد به مقدار توی دیتابیستون یکی اضافه کنه!

به همین سادگی

niloofar_man

New Member
بله البته اما من دنبال یه اسکریپت هستم که اولا هر ip در روز تنها فقط یک واحد به کنتور اضافه کنه بعد جمع کلش کاری نداره یه مقدار در جمع دیروز مشکل دارم آیا اسکریپتی سراغ دارید ممنون میشم

MDP

Well-Known Member
سلام!

شما می تونید قبل از درج Ip دیتابیس رو یه سرچ بکنید!اگه بود اضافه نکنه!

برای بازدید دیروز هم شما می تونید توی همون پیجتون تعریف کنید که مثلا اگه ساعت 12 شب شد اطلاعات رو ذخیره کنه و یه زمان براش بزاره.

اسکریپتی من سراغ ندارم!

YTERROR

Active Member
فقط و فقط ASp لازم دارید ؟

من ASp ولی برای پی اچ پی کار ساده ای در صورت نیاز براتون توضیح بدم

موفق و پیروز باشید

desiran

Member
vb_bmw عزیز اشتباه نمی کنی با ip که نمی شه ممکنه که یه کاربر در روز 30 تا ip عوض کنه بهترین کار برای اینکه بفهمی چند تا کامپیوتر از سایت تو دیدن کردن با کوکی هست

MDP

Well-Known Member
سلام!

بله میدونم که ممکنه آی پی تغییر کنه!ولی وقتی آیپی تغییر می کنه که یوزر دیس کانکت کنه!

وقی دیس کانکت کنه از اون به بعد میشه یه یوزر جدید!

با کوکی هم درست نیست میشه ولی اگه کاربر اجازه ظبت کوکی رو نده چی؟

niloofar_man

New Member
به نظر من بهترین راه همون ip ( فقط برای اینکه حداقل تو یک ساعت خاص 10 رقم به کنتور اضافه نکنه کی حالشو داره) پس قابل اعتماده اما اسکریپت asp اماده و بانک access که باهاش کار کرد یا اصلا فایل فرقی نمیکنه میشه پیدا کرد

desiran

Member
نه کوکی امار دقیق تری میده و من نمی گم که از ip استفاده نکنید . اول ip بعد کوکی این طوری بهتره . یا اگه حاله شو نداری از یه سرویس رایگان می گیری بنحانش می کنی ولی من می دونم که اگه خودت بنویسی آمار دقیق تری می ده تا سرویس رایگان اونا امارو تقریبا نصفه ثبت می شه.!! بعد اگه سروت ویندوز هست که چیزی به نام webstats داره اونا فعال کنی اون هم یه سری امار بهت میده

niloofar_man

New Member
نه من فقط یه آمار کوچلویی مثل mihanblog میخواستم به کاربرای سایت بدم فقط یه اسکریپتی که بگه امرو چند تا دیروز چند تا و کلش چقدر در نهایت آنلاین ها هم اینقدر حالا با این اوضاع نمایش پرچم رو (اگه امکانش نیست بی خیالش میشم)
شما ها سراغ دارید خیلی ممنون میشم از لطف شما بزرگواران

m1pfard

Member
www.aspstats.com
فقط نسخه نمایشی (یا همون free) همه اطلاعات و آمارهارو نشون نمیده! (ذخیرشون میکنه ولی آمار نمیده)

niloofar_man

New Member
من فقط یک اسکریپت asp و بانک access میخوام که یه اماری برای کاربر سایت بده امروز ، دیروز ، کل ، آنلاین همین:-?

MDP

Well-Known Member
سلام!

کدی که شما میخواین کد ساده ای نیست که بچه هابراتون بنویسن منظور از ساده بودن اینه که وقته زیادی میگیره!
در ضمن شما برای وبلاگ بهتره از سیستم هایی مثل webzozar استفاده کنید!
این سیستم تمام چیزایی که شما میخواین رو داره!

YTERROR

Active Member
:) این و دانود کنید بدردتون م یخوره فقط باید ارتقاش بدید :)

پیوست ها

• COUNTER.zip
    81.5 کیلوبایت · بازدیدها: 43

niloofar_man

New Member
Yterror جان عزیز مرسی و دستت درد نکنه خیلی خوب بود فقط نمایش هفته اش مشکل داره که پس از هفته جدید مقدارش ریست نمیشه و مثل تعداد کل بازدید گنندگان عمل می کنه، بر و بچز خوش تیپ و با مرام لطفی بکنید و دستی به سرو روش بکشید ممنون آخه من اصلا از کار کردن با توابع زمان و ...
واقعا از لطف دوستان ممنونم
راستی من سایت ip2location رو که امار خیلی خوبی میده مثل کشور ، شهر ، نام isp ، شماره تلفن ، شماره شناسنامه و... رو دیدم پولیه بانکش و کسی نداره البته اگه فقط همون کشور بازدید کننده رو بگه بازم ما راضی هستیم مخضوضا اگر با نمایش پرچم کشور بازدید کننده باشه

آخرین ویرایش:

amirlol

Well-Known Member
اینو ببین

پیوست ها

• counter for online & hits.rar
    8.7 کیلوبایت · بازدیدها: 40
  • Like
Reactions: MDP

amirlol

Well-Known Member
ببین من می تونم برات الگوریتمشو بزارم
که فقط کافیه یه ریکوست بدی به سرور من خروجیشو بهت بده و کافیه پرچم هارو تو سرورت بزاری و بقیه چیزاش حله

دستابیسی که من دارم سنگینه
حدوده 100 مگه !!!!
کشور - ایالت - شهر - اطلاعات Isp و دیگه جزئیات!!

amirlol

Well-Known Member
در ضمن برای تایین اینکه چند تا کاربر وارد میشند بهترین روش اینه که بخواهیم به اسمی مثل اسم سیستم و یه مشخصات ساده ازش بگیریم

خیلی از سیستم ها امکان ساخت کوکی رو نمی دن

niloofar_man

New Member
ببین من می تونم برات الگوریتمشو بزارم
که فقط کافیه یه ریکوست بدی به سرور من خروجیشو بهت بده و کافیه پرچم هارو تو سرورت بزاری و بقیه چیزاش حله

دستابیسی که من دارم سنگینه
حدوده 100 مگه !!!!
کشور - ایالت - شهر - اطلاعات Isp و دیگه جزئیات!!

امیر جان آیا امکانش نیست بانکش رو هم بدی اگه مشکل فقط حجمش ( شماره حساب بده هزینه cd و ارسال پستیش رو تقدیم حضور می کنم )
چون واقعا بهش نیاز دارم خیلی برام جالبه (حتی تا مبلغی هم برای خریدش می تونم تقدیم حضور کنم)
ممنون میشم
راستی فایلی هم که برای دانلود گذاشتید
فقط نمایش هفته اش مشکل داره که پس از هفته جدید مقدارش ریست نمیشه و مثل تعداد کل بازدید گنندگان عمل می کنه،

آخرین ویرایش:

amirlol

Well-Known Member
دوست من فایلی که فرستادم درست تست شده و کشکلی به هیچ عنوان نداره !!!
باید سر هفته ریست بشه و دوباره شروع کنه این نرمالشه!!

برای دیتابیس هم باید بگم متاسفانه نمی تونم براتون بفرستم ! چون اطلاعاتی داره که قابل ترسیدن که در اختیار دیگران بزارمش

جدیدترین ارسال ها

بالا