آقا مجيد sunflower كجاست؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mizsia

Member
سلام!
آقا معذرت ميخوام ! بالاخره يه نفر اينجا بايد پيدا بشه كه اين سوالات ما رو هم جواب بده !
من فكر ميكنم مدير اين انجمن حداقل بايد بتونه به بچه ها تو مشكلاتشون در نرم افزار دايركتور
ياري بده! من فكر ميكنم شما بايد يه كاري واسه اين انجمن و يا كلا انجمن هاي مالتي مديا بكنيد!
من دوسه روزه يه مشكلم رو مطرح كردم اما انگار اينجا هيچ خبري نيست ! اما وقتي ميرم توي انجمن هاي ديگه دقيقا برعكسه وهمه رو فعال ميبينم!

ببخشيد اگه بد حرف زدم ! بالاخره ناراحت بودم :cry: :wink:

saman_sweden

Active Member
mizsia گفت:
سلام!
آقا معذرت ميخوام ! بالاخره يه نفر اينجا بايد پيدا بشه كه اين سوالات ما رو هم جواب بده !
من فكر ميكنم مدير اين انجمن حداقل بايد بتونه به بچه ها تو مشكلاتشون در نرم افزار دايركتور
ياري بده! من فكر ميكنم شما بايد يه كاري واسه اين انجمن و يا كلا انجمن هاي مالتي مديا بكنيد!
من دوسه روزه يه مشكلم رو مطرح كردم اما انگار اينجا هيچ خبري نيست ! اما وقتي ميرم توي انجمن هاي ديگه دقيقا برعكسه وهمه رو فعال ميبينم!

ببخشيد اگه بد حرف زدم ! بالاخره ناراحت بودم :cry: :wink:
منم اين حرف ميزنم ميدونم كه آقا با من دعوا خواهد كرد
اما دوست عزيز كسي صد راه شما نيست اگر انجمن هاي ديگه را فعال ميبينيد پس مشكلات خود را در اون انجمن هاي ديگه مطرح كنيد و نيازي نيست زحمات بچه ها را بباد بدهي
اين 22 تا نوشته شما همه اش سوال بوده واكثرا پاسخ گرفته اي
نمونه اي از سوالاتت
1 لطفا هر كسي كه ميدونه كرك 1.0 My Mix رو از كجا ميشه پيدا كرد به ما هم خبر بده
2 آقا من توي projector كه ساختم يكي از دكمه ها رو به يه فايل exeتوسط فرمان
3 كسي ميدونه چه طوري فايلي رو كه توي دايركتور لينك كرديم و خواستيم يه ....
4 كسي ميدونه چه طوري فايلي رو كه توي دايركتور لينك كرديم و خواستيم يه
بازم ميخواهي بنويسم
پس ناشكري نكن اينحا را هم فقل مي كنم كه بعد ازمن دوستان ديگر به شما مثل من براي شما پاسخ ننويسند

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا