آقا جان من کمک!!!!!!!

pok_rat

Member
سلام من pok_rat هستم از انجمن photoshop من يه وبلاگ دارم و ميخواهم از www.tafb.persianblog.com به.com تبديلش کنم.
ايا فقط با خريد يک domain خالي( بدونه هاست ) ميتونم اينکارو انجام بدم ?از کجا اين domain خالي رو بخرم? وگر نه ميشه يه هاست ب(ا domain )خوب و ارزون قيمت بهم معرفي کنيد و اينکه وقتي من domain رو بگيرم پولش تو جيبه کي ميره ?يه وقت تو جبه اسرائيل نره!!! ماه رمضوني به فساد کشيده شم!!!

shr6557

Member
سلام
اولا من اطلاعات مطئنی ندارم ولی تا انجا که من می دونم شما می تونی که یک دومین با یک هاست بسیار کم حجم بخری و فقط صفحه اصلی خودت رو توی هاستی که خریدی بگذاری و ما بقی رو به همون ادرس قلبی لینک کنی
از طرفی باید بگم خیلی خوبه که شما دنبال این هستی که پولت تو جیبه اسرائیل نره ولی تا انجایی که من شنیده ام اسرائیل ایتنرنت رو گرفته نشانه بارزش سایت یاهو البته شما کاری به اسرائیل نداری دومین رو هم ازشرکت ها ی ایرانی می گیری ولی خوب خیلی چیزه بعیدی نیست که آخرش از اسرائیل سر در بیاره
کاری که به شما پیشنهاد می کنم که انجام بدین این هست که یه سری به انجمن هاستیگ همین سایت بزنی
فعلا

hamed1363

Member
شما می تونی یه دومین تنها بخری بعد اون رو به آدرس وبلاگت فروارد کنی.

بین 7 تا 13 تومن متغیره بستگی به کیفیت سروراش داره***من خودم از parsdata.com گرفتم 13 تومن برام هزینه داشت ***شما یک کم بگرد بعد با پشتیبانشون مکاتبه کن ببین چقدر برات هزینه بر میداره***دومین من Karbist.com

shr6557

Member
hamed1363 گفت:
شما می تونی یه دومین تنها بخری بعد اون رو به آدرس وبلاگت فروارد کنی.

بین 7 تا 13 تومن متغیره بستگی به کیفیت سروراش داره***من خودم از parsdata.com گرفتم 13 تومن برام هزینه داشت ***شما یک کم بگرد بعد با پشتیبانشون مکاتبه کن ببین چقدر برات هزینه بر میداره***دومین من Karbist.com
آقا حامد ببخشید می شه توضیح بدین که این دومین تا چه مدت اعتبار داره و در ضمن اگر اطلاعات دران لطفا توضیح بدین که ایا این کار کاره درستی هست
من قصد دارم که از سایت ها یی که فضای مجانی میدن فضا بگیرم و بعد یه دومین بخرم و این دومین رو به اون فضا ها فوروارد کنم

hamed1363

Member
در مورد مدت اعتبار:این 7 تا 13000 که گفتم معمولا برای یک ساله که خب اگه شما خواسته باشی می تونی می تونی یکدفعه مثلا برای 5 سال دومین رو به نام خودت ثبت کنی و گر نه هر یک سال باید اونو تمدیدش کنی.
در مورد استفاده از فضای مجانی: بستگی به کارت و البته جیبت داره برادر ***شما اگه از فضای مجانی استفاده کنی دیگه انتظار پشتیبانی نباید داشته باشی یا اینکه سرورت همیشه آپ تایم باشه***بنظرم اگه می خوای صرفا با یه هزینه ی کم یه وبلاگ ساده داشته باشی بهتره یه دومین بخری بعدشم رو بلاگفا که سرعتش بیشتره و سرور مطمئنی داره یه وبلاگ بزنی.

oxygenws

Active Member
به احترام دوستانی که پاسخت رو دادند تاپیک رو قفل نمی کنم.
لطفا تیتر مناسب انتخاب کن.

hamed1363

Member
حق با مدیر انجمنه ****من می خواستم همون اول بگم**چون تو قوانین سایت اومده***خوب هر کی که میاد تو انجمن نیاز به کمک داره دیگه***

d@nial

Well-Known Member
pok_rat گفت:
ey abba aval merci az dostan dovom esme badi entekhab kardam mage?goftam komak
قوانین انجمن رو مطالعه کنید گفته شده که تایپ بصورت فیلنگیلیش ممنوع و از کلماتی مانند کمک و... خودداری کنید

جدیدترین ارسال ها

بالا