آقایون لطفادر مورد انتخاب یک سیستم فروم / خطا در wordpress

elecit

Member
کن می خوام یه سیتم فروم راه انداری کنم که رایگان باشه مثل phpbb من در مورد phpbb میدونم ولی در مورد nuke هیچ چی نمی دونم صاحب نظران امر بگن اصلا nuke برای فروم زدنه واگه هست راهنمایی کنید که کدوم بهتره bb یا nuke و خواهش میکنم آموزش تنظیمات کامل رو هم به من بگین:cry:

VAHID216

مدیر بازنشسته
دوست عزیز nuke همراه خود فروم داره که phpbb هست اما nuke فقط امکان فروم اون نیست ماژول و بلوک های مختلفی داره حتما تا حالا دیده مثلا توی یه سایت رفتی قسمت داونلود می گه باید عضو باشی و معمولا با ابن مضمون هست (این بخش مختص کاربران سایت می باشد یا عضو ...) این سایت ها php nuke هستن که ناک قابلیت های مختلفی داره که یکی از اون ها فروم اون هست تو اگه فقط به فروم نیاز داری همون phpbb خوب هستش که با هاش آشنایی داری

S4DEGH

Well-Known Member
البته بگم phpbb Plus هم هست كه تقريبا شبيه نيوكه !

elecit

Member
آقا ممنونمکه پاسخ دادين يه سوال ديگه هم دارم درمورد سيستم وبلاگ هستش من worldpress رو انتخاب کردم ولي فارسيش رونميدونم از کجا گير بيارم :-?

elecit

Member
par_ham گفت:
اگر منظور شما سیستم WordPress هستش میتونید نسخه آخرش را از سایت رسمی‌ بگیرید و در مورد فارسی‌ ساز هم میتونید به این سایت مراجعه کنید ...
آقا من همه مراحل نصب رو درست انجام دادم ولي خطاي زير رو ميده

Parse error: parse error, expecting `T_CONSTANT_ENCAPSED_STRING' in ../wp-config.php on line 20

حالا منو راهنمايي کنيد .... آها راستي توي فايل wp-config-sample.php در قسمت بنک اطلاعاتي نام wordpress هست مي خوام بدونم ما بايد از قبل بانک اطلاعاتي worldpress رو ساخته باشيم ؟؟؟؟؟؟؟؟ يا نه؟؟؟؟؟؟؟؟ نکنه خطاش مال همينه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Parham

Well-Known Member
خوب سوال شما جوابش همون هست که دادید ! باید مشخصات بانک اطلاعاتی‌ را در درون فایل wp-config.php وارد کنید ! دقت داشته باش که باید فایل wp-config-sample.php به wp-config.phpتغییر اسم بدی و پس از اینکه بانک اطلاعاتی‌ خودتو ساختی‌ مشخصات را در درون این فایل وارد کنی‌ ...

elecit

Member
کمکمکنيد

بابا من mysql و iis رو با php روي لوکال نصب کردم توي mysql يه ديتابيس به نام wordpress و در قسمت user و pass هم user و pass mysql رو دادم اينم source فايل wp-config.php .... حالا راهنمايي کنيد

=======================

<?php
// ** MySQL settings ** //
define('DB_NAME', 'wordpress'); // The name of the database
define('DB_USER', 'rac'); // Your MySQL username
define('DB_PASSWORD', 'rac'); // ...and password
define('DB_HOST', 'localhost'); // 99% chance you won't need to change this value

// Change the prefix if you want to have multiple blogs in a single database.
$table_prefix = 'wp_'; // example: 'wp_' or 'b2' or 'mylogin_'

// Change this to localize WordPress. A corresponding MO file for the
// chosen language must be installed to wp-includes/languages.
// For example, install de.mo to wp-includes/languages and set WPLANG to 'de'
// to enable German language support.
define ('WPLANG', '');

/* Stop editing */

define('ABSPATH', dirname(__FILE__).'/');
require_once(ABSPATH.'wp-settings.php');
?>

S4DEGH

Well-Known Member
من اينو انتقال ميدم بخش wordpress تا بهتر جوابشو بگيري ! عنوانشم عوض ميكنم !
با اجازه !

جدیدترین ارسال ها

بالا