[phpNuke] آفاق راه اندازی شد

همزمان با فرارسیدن سال 2006 میلادی تیم آفاق که تنها نمایندگی نیوک پلاتینیوم در ایران هست با نسخه جدید خودش بار دیگر به جمع چندین پرتال مدیریتی سطح جهان پیوست . به جاست از زحمت های آقای صادق جداری فروغی که با مدیریت خودشون همیشه تلاشهاشون جایی بس تشکر داره قدردانی کنیم . به عنوان یک ایرانی که همیشه به توان ایرانی ها ایمان داشتم به همه ی دوستان و جامعه اینترنت راه اندازی مجدد نیوک آفاق رو تبریک می گم ...

اولین نوشته صادق جداری فروغی مدیر نیوک آفاق پلاتینیوم رو می تونین به عنوان سرمقدمه آغاز فعالیت نیوک آفاق می تونین در آدرس زیر بخوانید ...

http://afagh.biz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=76

بار دیگه تبریک می گم ... :wink:

Masoud1365

مدیر انجمن
iransohrab گفت:
همزمان با فرارسیدن سال 2006 میلادی تیم آفاق که تنها نمایندگی نیوک پلاتینیوم در ایران هست با نسخه جدید خودش بار دیگر به جمع چندین پرتال مدیریتی سطح جهان پیوست . به جاست از زحمت های آقای صادق جداری فروغی که با مدیریت خودشون همیشه تلاشهاشون جایی بس تشکر داره قدردانی کنیم . به عنوان یک ایرانی که همیشه به توان ایرانی ها ایمان داشتم به همه ی دوستان و جامعه اینترنت راه اندازی مجدد نیوک آفاق رو تبریک می گم ...

بار دیگه تبریک می گم ... :wink:
من هم به نوبه ی خودم از زحمات آقا صادق قدردانی میکنم . و همچنین تبریک میگم راه اندازی مجدد سایت را با اون قالب بسیار زیبا
امیدوارم که همیشه موفق و پیروز باشی صادق جان

مسعود

S4DEGH

Well-Known Member
ممنون از همه من كه تنها نبودم ! وحيد جان و آروين خان هم منو همراهي كردن !‌خود من از اينجا ازشون تشكر ميكنم !

و همچنين از سهراب عزيز بخاطر اين مقاله !
در مورد اون موضوع هم انشالله تنظيمات سايت تموم بشه درست ميشه !

ايندفعه مثل دفعه هاي قبل سيستم نصفه كاره نميديم بيرون ! 100% فارسي شده ميديم بيرون بدون يك كلمه انگليسي !
بازم ممنون !

YTERROR

Active Member
ممنون صادق جان و وحید جان و آقا آروین خان

آقا میشه تویی ناک پلاتینیوم منو اصلی نوک رو مثل ایران نوک و مشهد تیم از اون حالت در آوردش و اون جور که خود مدیر سایت دوست داره تنظیم کنه مثلا فهرست امکانات رو بخواد مثل ایران نوک با آیکون و ..... تنظیم کرد ؟

S4DEGH

Well-Known Member
ببين اين منوي پلاتينيوم اسمش Navigation هست ! و اصلا منوي سايت نيست ! اون يك بلوك هست كه مربوط به منوي سايته !
منوي اصلي پلاتينيوم هم مثل نيوك هاي ديگه block-Modules هست !
براحتي ميتوني به اون تبديل كني كافيه بري . البته بگم فكر كنم اون بلوك ايران نيوك يك بلوك فايلي باشه ! يعني بايد دانلود كني و نصبش كني !

S4DEGH

Well-Known Member
پس همانطور كه گفتم بايد اون ماژول بلوك رو پيدا كني و نصب كني !

راستي مسعود جان قالبت رو تو اون تاپيك برات فرستادم !

امکانات این نسخه پلاتینیوم به نسبت سیستم های دیگه خیلی بهتر و قابلیت های دیگه ای که سایر نیوک ها نداره داره ... دوستان بهتره خودشون نسخه جدید نیوک پلاتینیوم رو از آدرس زیر دانلود کنند و با نصب بر روی سایت خود از امکانات بسیار زیاد اون استفاده کنند :
http://afagh.biz/modules.php?name=Downloads&d_op=viewdownload&cid=9

تا دیر نشده همین امروز دانلود کنین ...

جدیدترین ارسال ها

بالا