آشنایی با خدمات کلینیک دندانپزشکی دیجیتال دکتر نوشین نصیری

hana joon

New Member
در کلینیک دکتر نصیری با کمک جدیدترین فناوری دندانپزشکی دیجیتال (CAD-CAM)، امکان انجام تمامی خدمات دندانپزشکی به شیوه‌ای کاملا مدرن فراهم شده است. نخست با کمک اسکنر داخل دهانی، از دهان و دندان‌ها با دقت بسیار بالا تصاویر سه‌بعدی تهیه می‌کنیم.

این تصاویر سه بعدی کمک می‌کند که به صورت رایانه‌ای، شبیه‌سازی‌هایی از دندان‌ها انجام شود تا شکل و فرم نهایی روکش‌ها، پروتزها و لمینت‌های دندان طراحی شود. سپس با کمک فناوری کد کم (CAD-CAM) این امکان وجود دارد که تمامی روکش‌ها و لمینت‌ها در خود کلینیک دکتر نصیری، تنها در یک روز و با دقتی در حد میکرون ساخته شود.

https://dr-nassiriclinic.com/

دندانپزشکی دیجیتال یعنی:

  • سرعت بیشتر
  • دقت بالاتر
  • روش‌های نوین درمانی

کاشت دندان (ایمپلنت) به کمک دندانپزشکی دیجیتال

کاشت ایمپلنت بدون جراحی و بخیه با کمک دندانپزشکی دیجیتال قابل انجام است. سرجیکال گاید یا ابزارهای راهنما در جراحی با کمک فناوری سه‌بعدی ساخته می‌شود تا هنگام جاگذاری ایمپلنت در فک به متخصص کمک کند. به این ترتیب دقت، سرعت و کیفیت کاشت ایمپلنت به شکل چشمگیری افزایش می‌یابد و ماندگاری ایمپلنت در دهان افزایش می‌یابد.

خدمات زیبایی و طراحی لبخند با دندانپزشکی دیجیتال

با کمک یک اسکنر داخل دهانی، تصویر سه‌بعدی تمام دندان‌ها به‌دست می‌آید تا برای طراحی لبخند شما از آن استفاده شود. تمامی روکش‌های زیرکونیا، پروتزها و لمینت‌های سرامیکی با کمک نرم‌افزارهای مخصوص دندانپزشکی با دقت بسیار بالا طراحی می‌شوند تا زیباترین لبخند را به شما هدیه دهیم. همچنین تنها در یک روز، کار ساخت روکش‌ها و لمینت‌ها در کلینیک دکتر نصیری و با دستگاه‌های ساخت سه‌بعدی، بدون دخالت دست، انجام می‌شود.
 

shohre_sokhan

New Member
من از دو سال پیش دارم برای دندونام هزینه میکنم
یه بخشی از هزینه رو برای عصب کشی و پر کردن و روکش.
یه بخشی برای ارتودنسی که الان تازه ارتودنسی کردم
واقعا این چیزایی که گفتین برای جالب بود
ممنون
اگه اینطور باشه خیلی تو هزینه ها و زمان صرفه جویی میشه
 

جدیدترین ارسال ها

بالا