آرشیو مد های Phpbb3

به نام خدا
با سلام خدمت دوستان این تایپیک رو زدم تا هم دوستان بتونن مد هایی رو که می زارم استفاده کنند و هم اگه خودشون مدی می خوان معرفی کنن تو اینجا مطرح کنن تا اینجا بشه مرجعی برای مد های phpbb3 .

قوانین :
=> دوستان لطف کنند در این انجمن به موضوعات متفرقه نپردازند و به یکدیگر بی احترامی نکنند.
=> سوال و درخواست دوستان رو بی جواب نزارن !
=> فقط مد های phpbb3 رو بزارن.
=> از معرفی مد های تکراری بپرهیزند.

مسئولین لطف کنن این تایپیک رو مهم کنن !!!

دوستان اگه مود دارن می تونن مد ها رو توی آپلود سنتر وب نگاه آپلود کنن : upload.webnegah.net

آخرین ویرایش:
به یاد او::

با سلام خدمت همه دوستان

یه چند وقتی نبودم اما میخوام که نبودنم رو جبران کنم.

هر کی هر مدی خواست نصب کنه به صورت کاملا رایگان واسش انجام میدم بازم میگم کاملا رایگان و بدون دریافت هزینه!!!!

برای کسب اطلاعات بیشتر به روزنامه های کثیر الانتشار مراجعه کنید:d

دوستانی که تمایل دارن من برای اونها مد نصب کنم میتونن با شماره زیر تماس بگیرن (فقط شبها!!!)

09112320864

در ضمن میتونید به فروم خود من هم سر بزنید و یه نمونه از کارها رو ببینید.

البته باید بگم که برای اینکه همه مدهای نصب شده در انجمن من رو ببینید باید عضو بشید

به یاد او::

با سلام خدمت همه دوستان

یه چند وقتی نبودم اما میخوام که نبودنم رو جبران کنم.

هر کی هر مدی خواست نصب کنه به صورت کاملا رایگان واسش انجام میدم بازم میگم کاملا رایگان و بدون دریافت هزینه!!!!

برای کسب اطلاعات بیشتر به روزنامه های کثیر الانتشار مراجعه کنید:d

دوستانی که تمایل دارن من برای اونها مد نصب کنم میتونن با شماره زیر تماس بگیرن (فقط شبها!!!)

09112320864

در ضمن میتونید به فروم خود من هم سر بزنید و یه نمونه از کارها رو ببینید.

البته باید بگم که برای اینکه همه مدهای نصب شده در انجمن من رو ببینید باید عضو بشید

ArYaIeIrAn

Member
مدها چي شد
آقا امير چرا بحث پيچ دادي اگه مد داري بزار براي دانلود چرا تاپيك را خراب كردي
تو سايت بچه خيلي رفتن تو كار عو ض كردن راه تاپيك به راه ديگه لطفا از اين كارا نكنيد خيلي ممنونم

ArYaIeIrAn

Member
ود تشكر phpBB 3 !
icon_biggrin.gif

با اين مد يك دكمه تشكر به پايين هر پست اضافه مي شود كه كاربران با كليك روي ان از پست مربوطه تشكر مي كنند ! (نياز به توضيح ندارد !)

Thank post mod for phpBB 3
منبع:http://maghsad.com

VAMO

Member
دوستان مدهای phpbb3 را می توان بر روی phpbb3.0.1 هم نصب کرد . ممنون

masl8000

New Member
مود حالت من فارسی شده
با سلام به شما وب نگاه عزیز منم می خوام یک مود بزارم من این مود رو به فارسی تبدیل کردم و کمی تغییرات بهش دادم و شبیه به مود وی بی شده خیلیم زیباست نمونه این مود داخل سایت نصبه می تونید بیند اگه خوشتون اومد نصبش کنید

دانـــــــــلود

VAMO

Member
ود تشكر Phpbb 3 !
icon_biggrin.gif

با اين مد يك دكمه تشكر به پايين هر پست اضافه مي شود كه كاربران با كليك روي ان از پست مربوطه تشكر مي كنند ! (نياز به توضيح ندارد !)

Thank Post Mod For Phpbb 3
منبع:http://maghsad.com

در مد بالا برای شروع نصب باید اطلاعاتی را وارد (sql) وارد کرد . سوال من اینه که من در دیتابیس مورد نظر به Sql مورد نظر می روم . ولی طریقه اضافه کردن کد را در Sql بلد نیستم . میشه راهنمایی کنید . تشکر

جدیدترین ارسال ها

بالا