آبجکت های آماده

3DTotal

Well-Known Member
من در این تاپیک قصد دارم انواع آبجکت های آماده را قرار بدهم . تا هر فردی نیاز به آبجکت مورد نظر خود دارد آن را Download کند .
از شما دوستان عزیز هم تقاضا دارم با من همکاری کنند تا افرادی که نیاز به آبجکت های آماده دارند به راحتی آن را فراهم کنند .

با تشکر

3DTotal

Well-Known Member
من تقریبا از تمامی مدل ها تصاویری آماده کرده ام که همرا با لینک مدل ها در این تاپیک قرار بدهم از دوستان هم خواهش می کنم کار های خود را با تصویر مدل ها قرار بگذارند .

با تشکر از تمامی دوستان

pythoN

Active Member
خیلی ایده ی جالبی هستش . خوشهالم که اینجا روز به روز داره پیش رفت میکنه .
منم حتما کمک خواهم کرد .
و یه توصیه به شما 3dtotal اگه میخوای میتونی لینک این تاپیک رو توی امضای خودت بزاری . تا همه ببینن و هر کسی مشکل داره یه سری به اینجا بزنه .

3DTotal

Well-Known Member
از همکاری شما و تمامی دوستان متشکرم

امیدوارم دوستان به نحو عالی از آبجکت های آماده بهره ببرند

ehsan_3dmax

Active Member
تبریک میگم به شما دوست عزیز و دوستانی که ایشون رو کمک میکنند بخاطر کاری که میخواید انجام بدید.
فعلا تنها کاری که میتونم انجام بدم اینه که تاپیک رو مهم کنم. لطفا دیگر دوستان هم فقط نوشته ی مرتبط با عنوان تاپیک بزنن.
موفق باشید.

MoryAbdi

Member
ین پک آبجکت ماشین همراه با تکسچر که آپلود کردم رو میتونید دانلود کنید...

آبجکت ها LowPoly هستن و بیشتر بدرد استفاده در پارکینگ ها یا خیابان های فضاهای بزرگ هست

توضیحات بیشتر توی این پست وبلاگم هست...

lwpg3d_001-015.jpg

lwpg3d_051-062.jpgA3F223C5-39BB-471F-ABA76882EEC80BCE.jpgLarge.jpg

lwpg3d_065-076.jpg

3DTotal

Well-Known Member
از لطف شما خیلی ممنون

با یاری تمام دوستان عزیز امیدوار هستیم که با زدن این تاپیک علاقمندان به رشته سه بعدی هر چه بهتر به کار خود ادامه بدهند . من هم تمام تلاش خود را برای دوستان عزیز می کنم.

3DTotal

Well-Known Member
آخرین ویرایش:

pooya007

New Member
این هم چند تا ماشین سنگین :

freightliner.gif

00010.gif

00266.gif

دوستان عزیز بنده در حال پکیج بندی آبجکت ها می باشم که برای روزهای آینده لینک آنها در سایت قرار خواهند گرفت .
امیدوارم که مفید واقع شود .
آبجکت های نیمکت و چراغ محوطه ایستاده نبود؟
42.gif

pooya007

New Member
ضمن تشکر از شما به خاطر معرفی این سایت

متاسفانه آبجکت های پرسناژ که برای قرار دادن تو یه محط مثل پارک نیاز داشتم رو نتونستم پیدا کنم

3DTotal

Well-Known Member
دوستان عزیز به دلیل بالا بودن تعداد آبجکت ها زمان زیادی را باید صرف کرد تا آنها را پکیج بندی کرد و سپس آنها را آپلود کرد . پس من فعلا چند لینک به شما معرفی می کنم که در آن آبجکت های زیادی وجود دارد . بعد نیست یک سری بزنید .:razz:

پکیج ها شامل :

Body Modeling For Game
characters
equipment
lighting
ironmongery
furniture
food
sports
toys
vehicles
و ...

این لینک شما ماشین های سواری و سنگین و ... می باشد :

بچه ها لینک زیر هم برای کسانی است که LightWave کار می کنند . در این لینک آبجکت های مربوط به کارهایی نظامی می باشد که سایت جالبی می باشد :

آخرین ویرایش:

gigamax

کاربر متخصص جلوه های ویژه
بابا دمت گرم . چه حوصله اي داري اينقدر مي گردي تو سايتا.
كارت خيلي درسته . من كه خيلي حال كردم فقط ببين مي توني مدل بازوي روباتيك صنعتي هم پيدا كني . از اين روباتهاي جوشكار يا رنگ كار . ميدوني كه كدوما رو ميگم

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا