■ معرفی و درخواست پلاگین ■

Lifer

Active Member
125433_380737131_ombzmqbc.jpg

هر 3تا لينك يه چيزه فقط سروراش فرق ميكنه:

VRay for 3ds max9 32bit Download1

VRay for 3ds max9 32bit Download2

VRay for 3ds max9 32bit Download3

(Password): 51render.com

Lifer

Active Member
بچه ها اگه تو نصب Vray مشكل داشتيد همين جا بگيد تا روش نصبشم بگم.

NAKOOT

Well-Known Member
من تو نصب brazil مشکل دارم ... فایل های پلاگین رو می ریزم ولی اون یکی ها رو نمی دونم
کجا باید بریزم ...
راستی vray برای cinema4d نیست ؟!

:tavajo: :razz: سلام یه لینک واسه voice-o-matic و HairFX واسه مکس 8 واقعا بهش نیاز دارم ..
ممنون.:cry:

aminmax

New Member
--------------------------------------------------------------------------------

می خواستم از مدیر انجمن تشکر و یک خواهش کنم.
خواهش اینکه به جای سرور (رپ شیر rapidshare ) از سرور مگاپلود http://www.megaupload.com استفاده کنید. زیرا تنها با نصب تولز بارش که با وارد شدن به سایت برای اولین بار - آن را مجانی به شما میدهد. دیگر میتوان به راحتی و با سرعت فایلها را دانلود کرد. در ضمن می توان هر تعداد فایل را هم همزمان دانلود کرد. با هر نرم افزار دانلود هم جواب میدهد. در کل محدودیتهای رپشیر را ندارد. تشکر.

ممنون میشم اگر بتوانید لینکی برای دانلود پلاگین foum fx از afterwork برا مکس 6 به بالا بزارید

aminmax

New Member
ایفا جان
لطفا برای دانلود افتر برن و دریم اسکپ مکس 9 یه سایت دیگه معرفی کنید. تشکر
اگه مگااپلود باشه عالیه

آخرین ویرایش:

pouria_ddd

Active Member
سلام
اگه یکی از اساتید بتونه چندتا پلاگین خوب با ذکر کاربرد برای ساختن دریا به من معرفی کنه خیلی بسیار زیاد ازش تشکر می کنم.(واقعا پاداش ارزشمندی است :d خودم میدونم ولی اگه میشه جواب بدین):oops:

reloto

Member
لطفا كرك اين پلاگين رو يك نفر براي من آپلود كنه.
خيلي ممنون.
Cebas Pyrocluster 3.0

emadmax

Well-Known Member
.maxwellrender

سلام

من مدت ها بود دنبال یه ورژن کامل و کرک دار از مکس ول میگشتم که شکر خدا یااااااااااافتم:D لینکشو میزارم که شما هم بتونین استفاده کنین ( خودمم از همین لینک دانلود کردم:cool: )

حجم فایل 70 مگابایته..........>ببخشید دیگه کمتر از این نمیشد !:lol:

Maxwell Render 1.1 Final
downico.gif

www.maxwellrender.com

وااااای تازه باید بشینم ببینم چی به چیه !:-? کسی آموزش برای مکس ول سراغ داشت اینجا بزاره ( عجرکم عندالله)

البته خودتون ماشالله استادین ولی بی مناسبت هم نیست دو نمونه کوچولو از کارای این پلاگین قدرتمند رو ببینیم

پیوست ها

• 21.jpg
    21.jpg
    174.7 کیلوبایت · بازدیدها: 29
  • 10.jpg
    10.jpg
    39.4 کیلوبایت · بازدیدها: 23

NAKOOT

Well-Known Member
عماد جان ممنون ولی حیف نمی شه من که دیال آپ دارم دانلود کنم ...
ولی بالاخره زحمت کشیدی و دوستان دیگه هم استفاده می کنن ...
ممنون ...

سلام
اگه یکی از اساتید بتونه چندتا پلاگین خوب با ذکر کاربرد برای ساختن دریا به من معرفی کنه خیلی بسیار زیاد ازش تشکر می کنم.(واقعا پاداش ارزشمندی است :d خودم میدونم ولی اگه میشه جواب بدین):oops:

پلاگین deram scape به نظر من بهترین نرم افزار ساخت آب دریاست !!
که توی صفحه قبلی واسه مکی 9 رو گذاشته و مکسای پاینتر هم فکر میکنم توی صفحه های پایین تر

امیدوارم مفید باشه !!
حامد کاتبی

نوشابه

New Member
فروش فوق العاده
CD هاي مترجم پارس 2.5 و مترجم پديده 8
100% تضميني و كار كن
((تمام سي دي ها با كرك مي‌باشند))

---- مترجم پارس 2.5 (در 38 رشته تخصصي) + كرك (در 1 CD)
قيمت: فقط 5000 تومان

توضيح: سي دي مترجم پارس آخرين نسخه موجود در بازار نسخه 2.5 و در 38 رشته تخصصي + رشته عمومي در یک سي دي عرضه مي‌گردد. البته قسمت تلفظ آن حذف شده و در یک سی دی عرضه می شود
همراه با راهنماي نصب برنامه به زبان فارسي

---- مترجم پديده 8 (در 38 رشته تخصصي) + كرك (در 1 CD)
قيمت:رایگان

توضيح: سي دي مترجم پديده آخرين نسخه موجود در بازار نسخه 8 و در 38 رشته تخصصي مي‌باشد.

(قابل نصب در تمام ويندوزها و همچنين كرك 100% تضمين شده)
در صورت درخواست تخفيف نيز داده خواهد شد (خريد سي دي كلي يا جزئي)

توجه توجه توجه:
1) دوستان عزيزي كه با ما تماس مي‌گيرند، حتماً يك شماره تلفن ثابت منزل يا محل كار خود را برايمان ارسال دارند. متأسفانه بعضي از دوستان شماره موبايل مي‌دهند كه يا در درسترس نيست يا اينكه خاموش است و يا اينكه آنتن نمي‌دهد.
2) آدرس منزل يا محل كار خود را حتماً به فارسي برايمان ارسال داريد.
4) دوستان شهرستاني در صورت تمايل به خريد سي دي ها تقاضاي نوع سي دي و تعداد آن را به صورت پیغام خصوصی به ما ارسال دارند. به محض مطلع شدن ما از خريد شما عزيزان يك پیغام برای شما ارسال مي‌شود كه حاوي شماره حساب بانكي است. شما مي‌بايستيكه به شماره حساب فوق مبلغ سي دي توافق شده را واريز كرده و از فيش پرداختي يك اسكن گرفته و يك بار ديگري به آدرس ايميل ما ارسال داريد. به محض مطلع شدن ما از پرداخت فيش واريزي به حساب، اينجانب در همان روز با پست پيشتاز (البته رايگان) محموله سي دي ها برايتان ارسال خواهد شد.
لازم به ذكر است كه آدرس دقيق منزل همراه با كد پستي منزل و تلفن منزل را حتماً برايمان ارسال داريد.
تلفن تماس:09155515868
ایمیل:[email protected]

aref-3d

New Member
سلام. کسی After Burn واسه مکس 9 داره. سایت Rapidshar نمیشه دانلود کرد. با تشکر

mrtstar

New Member
humanik v1.1

با سلام
لطفا اگر کسی پلاگین humanik v1.1 را داره یا ادرسی داره که کار می کنه به من هم بده ، واقعا ممنون میشم از شما

جدیدترین ارسال ها

بالا