یک طرح ساده با موضوع عید فطر

So0oltan

Member
سلام. اولا عید همگی مبارک و ثانیا ببخشید که در میان شما دوستان و هنرمندان حرفه ایی تاپیک می زنم. آخه بهترین جا برای رفع اشکالم همین جا بود. می خوام ضعف کار هام را بفهمم چون تازه وارد مقوله ی هنر های تجسمی شدم. بازم عذر می خوام که مجبورید کار بی ارزش و ضعیف منو ببنید. شرمنده
برای دیدن کارم کلیک کنید

MEGA WAVE

Active Member
سلام ... ( بهنام ؟ )

کارت خوبه ، اما یه چند تا نکته هست که به نظر من اگه رعایت کنی بهتر میشه <

اول سعی کن بکگراندتو از این حالت شلوغی و به هم ریختگی در بیاری ، که دلیل اصلیش برفک های روی رنگها هست <

دوم سعی کن به نوشته هات یه کمپوزسیون بدی ، یعنی روی یه روال خاص خونده بشه ، الان برای خوندن نوشته تو مثل پله باید بصورت عمودی از پایین به بالا رفت و این زیاد جالب نیست <

سوم رنگ Strok های نوشتت زیاد جالب نیست <

امتیاز کارت از 10 بنظر من 4 هست <<

آخرین ویرایش:

Mehdi_Naissipour

کاربر VIP
ای بابا! این مجتبی هم که هرجا ما میخوایم پست بدیم، زودتر از ما کارو تموم کرده... دی...
بهنام عزیز منم با نظر مجتبی موافقم. ضمن اینکه اون زمینه شبیه آسفالته و کار رو خشن کرده و به اون پروانه ها نمیخوره. بعدم دلیلی نداره حروف کلمات رو اینجوری بهم بریزی. اتفاقاً هرچی خوانا تر باشه طرح زیبا تر خواهد شد. رنگی هم که به کار بردی برای یه طرح تبریک خیلی دوره. باید رنگهای شاد رو انتخاب کنی برای همچین کاری.
موفق باشی.

So0oltan

Member
مرسی آقا مجتبی و آقا مهدی ِ عزیز که همه ی نکات را قشنگ برام شکافتید. ممنونم. کارم همش عیب هست، می دونم. آخه اول راهم. مرسی که اینقدر قشنگ منو راهنمایی کردین. موفق و مویّد باشید

Mehdi_Naissipour

کاربر VIP
بهنام جان این حرفا چیه. وظیفه ی ماست. ضمناً بهیچوجه همه ی کار شما عیب نیست. کار خوبی انجام دادی و باید شروع کنی. اونقدر تمرین کنی و کارهای قوی ببینی تا خیلی موارد اصلی، دیگه خودبخود در کارهات رعایت بشه. مطمئن باش تسلط بر ابزارهای برنامه ی فتوشاپ با مطالعه و خوندن آموزشها و نکات و جستجو و پرسش در انجمن ها حاصل میشه. بعدش هم خلاقیت و سلیقه ی خودت رو باید بکار بگیری.

موفق باشی دوست من.

MEGA WAVE

Active Member
بهنام همیشه سعی کن جوری کار کنی که خودت نتونی از توش هیچ ایرادی بگیری ، بعد با نکته هایی که دوستان بهت میگن خیلی زود میتونی پیشرفت کنی <

منظورم اینه که کارت خوبه و نباید در مورد خودت اینجوری فکر کنی فقط تمرین و تجربه نیاز داری ، که منم از این مقوله جدا نیستم آدم همیشه جا برای یاد گرفتن داره !! <<

So0oltan

Member
راستش را بخواهید حرفاتون قوت قلب برام. حتما اوامری را که گفتید انجام میدم تا بتونم لیاقتش را داشته باشم تا اسم هنرمند را یدک بکشم. مرسی که انرژی می دین با حرفاتون. در ضمن می بخشید که تاپیک هم بخاطر ابراز احساساتم بالا آوردم. یک دنیا تشکر

جدیدترین ارسال ها

بالا