یه چیز عجیب در مکس شاید یه باگ

sallarmelli

Active Member
سلام به همه دوستان
من iradiace map رو روی medium می ذارم قاعدتا باید 3 تا pass داشته باشه ولی 4 تا میاد و روی pass چهارم تا حدودی صحنه تیره می شه؟:shock:اما تو رندر رنهایی به نظرم تاثیر چندانی نداره.

یعنی 4 بار جی ای حساب میشه دور پنجم رندر نهایی میکنه
من الان تست زدم که 3تا پس داشت
میشه عکس بزارین

sallarmelli

Active Member
یعنی 4 بار جی ای حساب میشه دور پنجم رندر نهایی میکنه
من الان تست زدم که 3تا پس داشت
میشه عکس بزارین
آره دور پنجم رندر می شه همین الان هم تموم شد انشاالله تا آخر سال می ذارمش توی گالری
یه عکس هم از این می ذارم اینجا

ali_118

کاربر VIP
من با این مورد مواجه شدم
حتی وقتی تنظیمات رو خیلی پایین میزاری باز هم چند سری Pre Pass اضافه رد میکنه، فکر کنم حتی با GI خاموش هم امتحان کرده بودم بازم این کار رو انجام میداد.
متاسفانه وقتشو نداشتم بررسی کنم مشکل از کجاست، تنظیمات رو دوباره انجام دادم :-"

masghahari

New Member
سلام به همه دوستان
من iradiace map رو روی medium می ذارم قاعدتا باید 3 تا pass داشته باشه ولی 4 تا میاد و روی pass چهارم تا حدودی صحنه تیره می شه؟:shock:اما تو رندر رنهایی به نظرم تاثیر چندانی نداره.

سلام
این بخاطره اینه که توی یکی از متریالات از use interpolation استفاده کردی که باعث میشه تعداد pass هات بیشتر بشه.من خودم رابطه این دو تا رو درک نمی کنم ولی به احتمال زیاد مشکل از اونجاست چون خودمم داشتم این مشکلو میگم :wink:

sallarmelli

Active Member
سلام
این بخاطره اینه که توی یکی از متریالات از use interpolation استفاده کردی که باعث میشه تعداد pass هات بیشتر بشه.من خودم رابطه این دو تا رو درک نمی کنم ولی به احتمال زیاد مشکل از اونجاست چون خودمم داشتم این مشکلو میگم :wink:

همین اواخر متوجه این مطلب شدم حق با شماست و تیکش فعال باش و iradince map روی medium باشه یعنی 3 تا pass و از 3- تا 1- وقتی که تیک این فعال باشه یه rollout هم در همون متریال داره که اگر min rat روی مثلا 1- باشه و max rate روی صفر باشه 4 تا pass میاد من امتحان کردم یادم نیست شد یا نه ولی 100 درصد مطمئنم که دلیش همینه چون آموزشش رو به زبان اصلی جایی دیدم ولی خیلی سر در نیاوردم

جدیدترین ارسال ها

بالا