یه نرم افزار خوب واسه trim کردن

@Butterfly@

Member
سلام
یه نرم افزار خوب واسه trim کردن میخام
من یه سری فایلهای mp3 دارم که بعی هاشون خیلی طولانی هستند یعنی یه متن چند صفحه ای که مثلا وقتی جمله تمام میشه و به نقطه میرسه میخام trim بشه و اون تکه صوت به صورت جداگانه ذخیره بشه
با jet audio این کارو انجام دادم ولی مشکلش اینه که باید هر تکه ای رو که جدا کردم برم save کنم و دستی بهش اسم بدم و برگردم دوباره تکه بعدی رو جدا کنم
cool mp3 trimer هم البته اگه اسمشو اشتباه نگفته باشم این حسن رو داشت که خودش یکی یکی اسم میداد و فقط لازم بود من جایی که جمله تمام میشد کلیک کنم، اما عیبش این بود که چون فایلها خیلی طولانی بود و من مجبور بودم در وسط کار متوقف کنم و کارم رو save کنم اما وقتی دوباره برمیگشتم نام گذاری ها هم از ابتدا انجام میشد و چند تا عیب دیگه.
حالا یه نرم افزارمثل  jet audio میخام اما این قابلیت رو داشته باشه تعدا زیادی از فایلهای تکه تکه شده رو پشت سر هم ذخیره کنه و خودش نام گذاری کنه
امیدوارم منظورم رو فهمیده باشید :sad:

wild-man

Member
سلام مجدد میگم امروز چقدر پست ارسال کردی!

ببین نرم افزارهای قوی توی زمینه صدا یکی سوند فورجه یکیک کول ادیت یکیشونم آئودیوشن(این تلفظش مشکله)
با اینها میشه کارهای خوب انجام داد ولی تریمیر ایشکلیش رو من تاحالا فقط با صبر و حوصله انجام دادم به فکر نرم افزار های این شکلی هم نبودم.

@Butterfly@

Member
بازم ممنون
آخه درگیر طراحی یه نرم افزاریم
مجید آنلاینم نمیدونم طفلک چی توشه که یه روز در میون فیلتره، تا باز میشه من همه سوالام رو میپرسم. :)

wild-man

Member
سلام من خودم به شخصه سوند فورج رو ترجیح میدم البته اون کول ادیت برای کارهای دوبله و خواننده ها بیشتر کاربرد داره ولی خوب میل خودته.

جدیدترین ارسال ها

بالا