کمک برای راه اندازی فروشگاه

سلام.

من می خوام فروشگاه اینترنتی تاسیس کنم احتیاج به راهنمایی شما داشتم.

چطور با یکی از شرکتهای پرداخت و ایران مارکت سنتر قرارداد ببندم و کدوم بهتره؟

این سیستمها چطور دستمزدشان را حساب می کنند؟

اگر من قرارداد بستم و شخصی از من خرید کرد چه کنم؟ باید محصول را به اداره پست ببرم و پس از پرداخت مبلغ پستی محصول را به آدرس پست کنم؟

مامور پست از کجا می فهمه باید پولش را از طرف بگیره؟

با تشکر.

هر کس اطلاعاتی در مورد سه شرکت زیر هم داره بگه و اینکه معتبرند یا نه و کدوم پیشنهاد میشه؟
http://www.parspeik.com/
iranparcketcenter
pardakht

websamancom

Well-Known Member
سلام.

هر کس اطلاعاتی در مورد سه شرکت زیر هم داره بگه و اینکه معتبرند یا نه و کدوم پیشنهاد میشه؟
http://www.parspeik.com/
iranparcketcenter
pardakht

پارس پیک که باهاش کار نکردم
پرداخت کلاه برداره البته طبق اجماع عمومی که هست
ایران مارکت خوبه

m_hellboy_f

New Member
salam khob bebiin man ham mesle shoma doonbale in kar hastam
tebghe tahghiighii ke kardam saite pardakht pole kamtare nesbat be saite iran market senter migiire sharayete hardooham taghriiban yekiiye
badan ham ma aslan ba sait karii nadariim ma ba edare post dar hesab hastiiim yanii begoooneii az tariighe sait ba edare post dar tamas miishiiim
sait faghat 1 vasetast
sooale diigehii ham dashii ya jaii roo moootevajeh nashooodiii bepors

salam khob bebiin man ham mesle shoma doonbale in kar hastam
tebghe tahghiighii ke kardam saite pardakht pole kamtare nesbat be saite iran market senter migiire sharayete hardooham taghriiban yekiiye
badan ham ma aslan ba sait karii nadariim ma ba edare post dar hesab hastiiim yanii begoooneii az tariighe sait ba edare post dar tamas miishiiim
sait faghat 1 vasetast
sooale diigehii ham dashii ya jaii roo moootevajeh nashooodiii bepors

دوست من ممنون از راهنماییتون ولی این شرکتها درسته واسطه اند ولی پست چی که مستقیم پول را به من نمیده اول به حساب این شرکتها واریز می کنه اونها هم پس از کسر کردن بعضی هزینه ها پول ما را به حسابمون واریز می کنند. پس بی راه ممکنه هزار اتفاق بیفته اگر شرکتی ملاه بردار باشه ما دیگه به پولمون نمی رسیم.
من خودم با این سه شرکت تلفنی صحبت کردم و تا حدی فهمیدم چه کار باید بکنم. حالا از دوستانی که با این شرکتها کار کردند خواهشمندم بهترین را معرفی کنند. البته نظر خودم فعلا ایران مارکته !

جدیدترین ارسال ها

بالا