کارت تبریک نوروز

mehdinasiri

پارس لند گروپ
سلام.خوشحال میشم نظر دوستان رو قبل از اینکه کار برای چاپ بره جویا بشم و از نظرات وزین دوستان بهرمند.

2po1dn8.jpg

پ.ن: عکس های کار بعد از چاپ هست.من اصلا از چاپش راضی نبودم.سلفون مات کار رو خراب کرد.

douvps.jpg

5es761.jpg

bjg9jt.jpg

آخرین ویرایش:

mostafa_cs

Well-Known Member
زیباست .
اما میشد به جای اون اکولایزر(همون نقطه هایی که بهش پرسپکتیو دادی) از اشیای مرتبط تری با موضوع استفاده کرد.
موفق باشی
یا حق...

mehdinasiri

پارس لند گروپ
زیباست .
اما میشد به جای اون اکولایزر(همون نقطه هایی که بهش پرسپکتیو دادی) از اشیای مرتبط تری با موضوع استفاده کرد.
موفق باشی
یا حق...

هدفم ترکیب سنت با مدرنیته هست اگه پیشنهادی باشه حتما پیاده میکنم.

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
کار خوبی شده مهدی جان.

زیاد با اون ماهی و کادر دور اون عکس موافق نیستم.

بنظر میاد یکمی اضافی هستن و نتونستن با بقیه ی عناصر مچ بشن.

mehdinasiri

پارس لند گروپ
کار خوبی شده مهدی جان.

زیاد با اون ماهی و کادر دور اون عکس موافق نیستم.

بنظر میاد یکمی اضافی هستن و نتونستن با بقیه ی عناصر مچ بشن.

- ماهی رو موافقم.چیزی پیشنهاد میکنید؟ امیدوارم لینک فایلش رو داشته باشید!
- کادر نارنجی منظورتون هست؟ با اون تونستم فضاهای خالی رو پر کنم .حالت دیگه ای مد نظر شما هست؟

GFX Master

بنظرم اون ماهی و کادر نارنجی رو حذف کن.

بجاش متنهایی مثل یا مقلب القلوب یا همون سال نو مبارک رو بزرگتر کن تا فضاها رو پر کنه.

و اینکه این کارت دقیقا برای شرکت خاصی طراحی میشه؟!

اگر اینطوری باشه چرا هیچ اسمی یا عنوانی از شرکت نبردی؟

AMiR

Active Member
قشنگه ها

فقط آدم نمی تونه زاویش رو نسبت به تصویر پیدا کنه ، از لحاظ هندسی

mehdinasiri

پارس لند گروپ
بنظرم اون ماهی و کادر نارنجی رو حذف کن.

بجاش متنهایی مثل یا مقلب القلوب یا همون سال نو مبارک رو بزرگتر کن تا فضاها رو پر کنه.

و اینکه این کارت دقیقا برای شرکت خاصی طراحی میشه؟!

اگر اینطوری باشه چرا هیچ اسمی یا عنوانی از شرکت نبردی؟

- آرم شرکت رو پشت کار زده بودم! ظاهرا باید روی کار میزدم!میگن عجله کار شیطون هست!!

242s7dk.jpg

izone

Active Member
درود و حسته نباشید.

از دید من هم این کارت بوی نوروزی نمیده. رنگ بندی بیشتر کادر که قهوه ای شده و یک رنگ خفه شده بجای شاد. خود من هم که از دوستان درباره کارهای گوناگون نگر میخواهم میگم که اگر میگید رنگش خوب نیست پیشنهاد رنگ خوب بدید. ولی زمانیکه نگر میدم روی کارهای دیگران راستش برایم خیلی سخته که بگم چه رنگی را جایگزین این کنید. نمیدونم، گمان کنم این کارها کمی احساسی باشه. زمان ساخت کارت یا گرافیک باید رنگهای گوناگون آزمایش بشه تا ببینید چه رنگی بهتره.

از اینکه خواستید سه سمبل را نشان بدید که یکی نوروز باستانی، یکی واژه های عربی و دیگری فناوری امروزه اندیشه خوبی است. البته همه میدونند که من از واژه ها و دعای عربی برای نوروز خوشم نمیاد چون نوروز یک جشن ایرانی/پارسی است ولی خوب هرکسی یک جور می اندیشه. ولی برای فناوری چون شرکت ساختمان سازی است بهتره یک سمبلی از ساختمانهای بلند یا کاری که شرکت باهاش سروکار داره را روی کارت کار میکردید. نمیدونم برای نمونه یک ساختمان بلند که ازش شاخ وبرگ بهار بیرون زده یا ...

ولی رنگ پشت زمینه را اگر شاد تر کنید یا اگر پشت زمینه را گونه ای دیگر درست کنید خیلی بهتره.

شاد و پیروز باشید.

GFX Master

بنظر منم رنگ زمینه اگر سبز باشه (بصورت گرادیانت پررنگ به کمرنگ) قشنگتر میشه.

اون عکس هم بالاتر میتونه بره تا دعای تحویل سال بهتر معلوم بشه.

منم با گذاشتن عکس ساختمون موافقم. چون نمیدونستم این کارت مربوط به شرکت ساختمانی ئه واسه همین در این رابطه چیزی نگفته بودم.

GFX Master

مهدی مثلا این عکس رو ببین.

ساختمونای قشنگی داره همراه با گل و اینجور چیزا که فکر کنم به کارتت بخوره.

اگر خواستی فایل وکتورش رو بهت بدم.

[miuc]11140470908[/miuc]

mehdinasiri

پارس لند گروپ
درود و حسته نباشید.

از دید من هم این کارت بوی نوروزی نمیده. رنگ بندی بیشتر کادر که قهوه ای شده و یک رنگ خفه شده بجای شاد. خود من هم که از دوستان درباره کارهای گوناگون نگر میخواهم میگم که اگر میگید رنگش خوب نیست پیشنهاد رنگ خوب بدید. ولی زمانیکه نگر میدم روی کارهای دیگران راستش برایم خیلی سخته که بگم چه رنگی را جایگزین این کنید. نمیدونم، گمان کنم این کارها کمی احساسی باشه. زمان ساخت کارت یا گرافیک باید رنگهای گوناگون آزمایش بشه تا ببینید چه رنگی بهتره.

از اینکه خواستید سه سمبل را نشان بدید که یکی نوروز باستانی، یکی واژه های عربی و دیگری فناوری امروزه اندیشه خوبی است. البته همه میدونند که من از واژه ها و دعای عربی برای نوروز خوشم نمیاد چون نوروز یک جشن ایرانی/پارسی است ولی خوب هرکسی یک جور می اندیشه. ولی برای فناوری چون شرکت ساختمان سازی است بهتره یک سمبلی از ساختمانهای بلند یا کاری که شرکت باهاش سروکار داره را روی کارت کار میکردید. نمیدونم برای نمونه یک ساختمان بلند که ازش شاخ وبرگ بهار بیرون زده یا ...

ولی رنگ پشت زمینه را اگر شاد تر کنید یا اگر پشت زمینه را گونه ای دیگر درست کنید خیلی بهتره.

شاد و پیروز باشید.

مرسی از بذل توجهت.حرفت رو قبول دارم که برای این کارهای مناسبتی احساسی تر برخورد کرد.
- صمیمانه احساس شرمندگی کردم! از اینکه اسم شرکتمون این قدر ضایع هست که همه فکر کردن ساختمانی هست در حالی که کار این شرکت معماران مدیریت آریا یا آماکو برگزاری دروه های آموزشی ISO هست و تازگیها هم همایش برگزار میکنه!

بنظر منم رنگ زمینه اگر سبز باشه (بصورت گرادیانت پررنگ به کمرنگ) قشنگتر میشه.

اون عکس هم بالاتر میتونه بره تا دعای تحویل سال بهتر معلوم بشه.

منم با گذاشتن عکس ساختمون موافقم. چون نمیدونستم این کارت مربوط به شرکت ساختمانی ئه واسه همین در این رابطه چیزی نگفته بودم.

- چه عکس های قشنگی بودن اما الان کار ما برگزاری همایش و کنفرانس هست.
الان دست به کار میشم و یک خورده روح میدمم در این کار!

مرسی بازم بچه ها

GFX Master

wow چه کار قشنگی شد مهدی.
تبریک میگم.
اتفاقا سلفون مات خوب شده فقط بنظرم یه کار اگه میکردی عالی میشد.
اینکه از UV موضعی استفاده میکردی.
مثلا اون 19 تا مربع سمت چپ کارت اگر فقط روی تک تک مربعها UV موضعی میخورد واقعا عالی میشد.

جدیدترین ارسال ها

بالا