چگونه از طریق mmb از تنظیمات Bios استفاده کنیم!

محمدمهدی

Well-Known Member
با سلام خدمت کسایی که م رو می شناسن و و اوناییم که نمی شناسن
اونایی که از ما بدشون اومد و میاد و اونایی که دوست ما بودن
و سلام مخصوص خدمت رفیق یه طرفه از طرف ما یعنی آقای سیلور و آقای بهمن و خانم شادی(که از اینجا رفتن) و لیتلدمون که نمی دونم این چند وقته که ما نبودیم کجا رفتن!!!
مقدمه بالا رو برای این گفتم که بدونید این تاپیک فقط محض سوال پرسیدن نبود با اینکه ما کسی نیستیم اما همیشه مدیون کسایی هستیم که به ما چیزی یاددادن

من حس می کنم این تالار سرعت قبل برای پیشرفت رو نداره و چیزهای گرانبهایی رو هم از دست داده و آدمهای ظاهرا معمولی و لی بزرگی رو از دست داده و حال و هواش شده مثل دیگه تالارایی که همه فقط می خوان به هدف خودشون برسن

بی احترامی نمی کنما اما وقتی به چند تا صفحه سر بزنی و جز مکررات چیزی نبینی دلت می گیره دیگه!

حالا سوال:

دوستان من می خوام کامپیوتر رو روشن کنم و برای این کار دو تا ایده دارم که مطمئنم یکیش عملیه و نیاز به پلاگین نویسی از C داره که من هنوز بلد نیستم

راه اول برای روشن کردن کامپیوتر از طریق ویندوز: دستکاری کردن تنظمیات Power Manager Set Alarm هست که داخل Bios هست و خیلی جستجو کردم و چیزی پیدا نکردم که باید چی کار کنم که از ویندوز به تنظیمات ویندوز دسترسی پیدا کنم
(اما اگه برنامه نگار رو دیده باشید یه کاری شبی همین رو انجام میده)

راه دوم استفاده از Hibernate و تنظیم Wake up که با C امکان پذیره و من می خوام بدونم کسی هست این کار رو بکنه؟
پلاگین هم نبود مهم نیست من یه پروژه کمپایل شده دارم که این کار رو بلده ولی هم خیلی تابلو هست

اگه پلاگینی هست برنامه ای هست چیزی هست خواهشا از اینجا بدون جواب دادن نرید!

ممنون

گاه و بی گاه لب پنجره ام می آیی ای صمیمی ای دوست

پیوست ها

• 1.JPG
    1.JPG
    56.2 کیلوبایت · بازدیدها: 22
آخرین ویرایش:

silvercover

کاربر متخصص
آقای سیلور قراره هر وقت ما حرف زدیم لگر بشه؟
آره؟
مهم نیست!

چی بشه؟؟

اینطور که مشخص هست دوستان از بنده دلخور هستن. خب بذارین یه مختصر توضیحی بدم. اولا اینکه وقتی بنده توی مبحثی چیزی نمی نویسم دلایلی داره که نباید به هیچ وجه به خودتون بگیرین. این دلایل این ها هستن:

- سوال مبتدیانه هست و من ترجیح میدم به خاطر حس مشارکت بیشتر سایرین از پاسخ دادن پرهیز کنم.
- سوال خیلی تکراری هست و با این کار شاید بشه کاربری رو که سوال رو پرسیده تحریک به جستجو و فعالیت بیشتر کرد.
- سوال نیاز به زمان یا تحقیق برای پاسخ دهی و حل شدن و احیانا ساخت نمونه داره. وقت کافی شاید تا مدتی نداشته باشم.
- جواب سوال برای خودم مبهم هست و چیزی ازش نمیدونم یا اگه میدونم کمکی نمیکنه.

در مورد سوال شما مورد آخر صادق هست. کما اینکه خودتون هم قید کردین اگر کسی چیزی میدونه بگه.

بی احترامی نمی کنما اما وقتی به چند تا صفحه سر بزنی و جز مکررات چیزی نبینی دلت می گیره دیگه!

شما که این صحبت رو کردین، چقدر در ایجاد محتوی و مشارکت و پاسخ دادن به سوالات دیگران مشارکت کردین؟ تالار گفتمان محلی نیست که صرفا شما بیای سوال مطرح کنی و یه نفر یا دو نفر مدام پاسخ بدن. بعدشم دو روز بعدش خودشون رو بگیرن بگن آره ما فلان شدیم و بهمان. چرا خودت از مکرر بودن خارجش نمیکنی؟ از روز اول توی این تالار بودم و افراد زیادی اومدن و رفتن و دیگه ردی ازشون هم نمونده. اگه مردی بیا وسط.

لطفا بیشتر تامل کنید.

x26xmax

Member
سلام خدمت اساتيد و دوستان خوبم
قصد دخالت ندارم
ولي موضوع مهمي نيست كه سرش بحث ميكنيد

آقاي Silver Cover شما ببخشيد و اگر ميشه پاسخ بديد
بلاخره هر چي باشه شما استاد و پيش كسبت مايي ، من كه شخصاً غلط ميكنم تا وقتي وجود نازنين شما تو اين انجمن و انجمن هاي ديگه هست بگم فالان و بهمان . شما پيش كسبت ها بايد هواي ما خورده پاها را داشته باشيد

peyman136

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
سلام دوستان
من يه مدت نبودم ببخشيد
محمد مهدي جان من يادمه قبلا به كمك يه پلاگين تونستم به تنظيمات bois دسترسي پيدا كنم اما هنوز نمي دونم چه جوري اونرو تغيير بدم اگه پلاگين رو پيدا كردم همراه كد نويسي اون تقديمت ميكنم ولي قول 100% نميدم

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا