چه چيزي بهتره (براي آموزش) ساخته بشه؟

roohollah

Banned
سلام:)
"برنامه ريزي براي آموزشي ها"رو كه ديدين:)

لطفا قوانين رو جدي بگيريد تا از بخث منحرف نشيم، سميمانه از شما متشكرم
:)

====================================================================

قوانين:

1.هر كس پيشنهادي براي اين كه چه چيزي بهتره ساخته بشه داشت در همين تاپيك بنوسه:)

2.هر كس هر چيزي رو كه آموزشش رو ميسازه (يا ساخته) اسمش(و در صورت وجود، خودش) رو در"برنامه ريزي براي آموزشي ها" قرار بده كنه:)

3. مطالب ديگر كه به ذهن(كوچك) من نميرسه رو ميتونين با "پيام خصوصي" يا "----حتما بخوانید----(یک کار جدی، مهم، شدنی)" قرار بدهد:)

4.بيش از يك پست در هر تاپيك نزنيند و براي اضافه كردن چيز جديد همان پست اول خود را ويرايش(دليل ويرايش=تاريخ ويرايش+دليل) كنيد:)

====================================================================
از همكاري شما واقعا متشكرم:)

آخرین ویرایش:

roohollah

Banned
سلام،:smile: بالا ننوشتم که فقط مطلب باشه:smile:البته برراي 1001 بار نوشتم، شما ببخشيد:wink:
-----------------------------------------------
پیشنهاد های من هم اینان:

Partical Flow
برای ساخت پارتیکال با کارایی وحشدناک!!!(اوایل پلاگین بود، حالا عضو مکس شده...):smile:
Ornatrix
برای مو و چمن(بسیار سبک و خیلی خوش دست، فقط Dinamic درست کار نمیکنه که البته کسی هم استفاده نمیکنه!!!):smile:
After Burn
برای آتش و دود و بخار و ...(بر اساس سیستم زره ای):smile:
natural shaders
متریال های: آب، خاک و شن، ماگما و یخ را با کیفیت خارق العاده ای می سازد!!!:smile:
PolyBoost
برای مدلینگ، این پلاگین ساخت اشیاء با تکنیک Poly را با ابزار خیلی زیاد بسیار ساده تر، سریعتر و قویتر می کند(مدل کار ها نبینند :smile:نصف عمرشان بر فنا!!!)
Fumex
آتش بر پایه سیمولیت(تکامل یافته پلاگین AURA است)...:smile:
FinalDOF
ایجاد امق میدان( فوکوس کردن دوربین رو چیزی!!!!) با امکانات و کیفیتی بسیار بسیار بهتر از خود مکس:smile:Depth Of Field
Ghostpainter
برای باز کردن PHOTOSHOP در 3Ds MAX در یکی از ویو ها!!!(با قلم فتوشاپ بر روی جسم سه بعدی خود در مکس تکستچیر کار :smile:کنید!!!)
Facial Studio
ساخت صورت با کیفیت قابل قبول ولی با تنظیمات خیلی زیاد(برای ساخت یک صورت بیس خوب است)...:smile:
یا نرم افزارهای::neutral:
Photoshop(For Texturing)
تکست چیرینگ حرفه ای، متداخل با مکس:smile:
Endorphin
ساخت برخی از حرکات انسان به صورت طبیعی و نسبتا ساده( یک نرم افزار با حال برای رفقای کاراکتر کار)...:smile:
Movimento
موشن کپچر بر اساس انالیز تصوی

DIMO

Active Member
سلام روح الله،کاملاً با نظراتت موافقم،فقط بعضی پلاگین مثل Ghostpainter و.....یا هنوز پلاگینش برای مکس 9 با توجه به همه گیر شدنش نیومده یا کمیابه پس وقتی پلاگین نیست مقاله های آموزشی میخواد چی رو آموزش بده؟

من به شخصه این دوتا پلاگین( GhostpainterوPolyBoost) رو خیلی دوست دارم که یاد بگیرم بعلاوه برنامه :wink: Photoshop For Texturing. خوبه:lol:

آخرین ویرایش:

Divine Love

Well-Known Member
این photoshop for texturing که پلاگین نیست. اسمش روشه دیگه آموزش فتوشاپ برا تکسچرینگ.
من هم Polyboost ، Afterburn و همین تکسچرینگ با فتوشاپ رو خیلی دوست دارم یاد بگیرم.

:Mohsen:

کاربر باتجربه
سلام روح الله جان طبق معمول شاد و شنگلي :-?
ادامه بده عاليه
من با Ornatrix , After Burn , natural shaders , PolyBoost بيشتر از بقيشون موافقم چون بيشتر مورد نيازمه و خيلي هم كم ازشون سر درميارم
فكر كنم يكم زيادي گفتم !!!

جدیدترین ارسال ها

بالا