چند تا سوال در مورد جوملا/مامبو

koury

Active Member
سلام عزیزان
بنده سوالی دارم که چون نمیدونم دقیقا چطور بیان کنم با مثال میگم!
فرضا من یک سایتی دارم به آدرس 123abc.com و تو سایتم 5-6 صفحه مثل Contact , news,forum,archive,... دارم!
من سایت رو با فرانت پیج طراحی کردم. حالا میخوام مثلا بخش خبر سایت رو با یه برنامه ی مدیریت محتوا مثل جوملا یا مامبو طراحی کنم! آیا این شدنی هست؟ من بخوام صفحه ی اصلی سایتم با فرانت پیج باشه صفحات دیگه با جوملا یا ...؟
ممنون...
یا علی

shnoit

Well-Known Member
بله که شدنیه.
صفحه اصلی رو با اسم index.html یا index.htm بزار، بقسه هم که میشه فایلهای cms مورد نظرت.
فایلهای cms رو میتونی هم تو قسمت public_html بزاری، هم توی یه فولدر یا Subdomain .
در ضمن اکثر cms ها خودشون Archive اینا دارن که عزیز.:)

koury

Active Member
ممنون عزیز
میدونم آرشیو اینا دارن ولی مثلا من میخوام صفحه ی اصلی یه سایتی مثل این سایت Iransport.net باشه و سه تیکه باشه! مثلا در قسمت کناره ی راست صفحه بشه آپدیت کرد! نمیدونم میشه با جوملام این کار رو کرد یا نه برا همین تو فرانت پیج طراحی کردم!
آیا این هم شدنی هست؟؟
بازم ممنون

shnoit

Well-Known Member
فکر کنم شدنیه، ولی بر میگرده به طراحی قالبت، که اینا رو تو قالب تعیرف کنی.
ولی شدنیه :wink:

آخرین ویرایش:

koury

Active Member
بازم ممنون ولی کدوم قالب؟ میشه یه توضیحی بدین چطور باید تو قالب جوملا تغییرات ایجاد کرد؟ اصلا میشه یا نه؟ اگه میشه چطور باید یه همچین قالبی تعریف کنم؟
Thanks

shnoit

Well-Known Member
بازم ممنون ولی کدوم قالب؟ میشه یه توضیحی بدین چطور باید تو قالب جوملا تغییرات ایجاد کرد؟ اصلا میشه یا نه؟ اگه میشه چطور باید یه همچین قالبی تعریف کنم؟
Thanks

تو سایتهای jomfa و joomla که خودشون قالب معرفی کردن
حالا اگه تخصصی میخوای با قابلها ور بری و سوالی داشتی، انجمن های خود ساتها هستن که مدیران و دیگر اعضاش که از اون استفاده میکنن میتونن بهتر راهنماییت کنن.:wink:

جدیدترین ارسال ها

بالا