پیشنهاداتی برای بهتر شدن مجید آنلاین

DARK SJ

Member
درود دوستان.بنده چند نظر دارم راجع به بهتر شدن انجمن مجید آنلاین و امیدوارم مدیران با دقت این ها رو بخونن و جواب بدن::)

یکی از نقص های بخش ابزارهای فتوشاپ اینه که باید در هر تاپیکی که ابزار خاصی معرفی شده،در اولین پستش اطلاعات کامل و جامع راجع به اون ابزار به دست بیاد و اینقدر سوالای تکراری و پست های بیهوده تو اون تاپیک به خاطر کارکردش و چگونگی ساخت و لودشو تو فتوشاپو و ... نپرسن.
بی تردید الان مدیران عزیز میگن با یه سرچ همه چی حله،ولی باور کنین زیاد کارآمد نیست و همون بهتر که اول هر تاپیک این پست زده بشه
مسئله بعدی که قبلا به ماندانا جان گفتم وضعیت آنلاین بودن افراد زیاد جالب نشون نمیده.بهتر نیست به جای پایین هر پست و به جای نوشته آنلاین یا آفلاین کنار نام هر کاربر چراغ سبز یا چراغ قرمز به معنی آفلاین یا آنلاین بودن اون یوزر قرار داده بشه؟؟؟
مسئله بعدی اینه که هر وقت یه پیام جدید کاربر دریافت کرد هنگام ورودش به سایت و بازدید از صفحات یه موسیقی کوچیک پخش بشه.منظورم اینه که اون موسیقی یه ثانیه هم نرسه و بیانگر دریافت پیام جدید باشه.
در ضمن بخش گروه ها بسیار محدوده و من تو انجمن های دیگه دیدم علاوه بر گروه بخش وبلاگ دهی ه دارند و تو این بخش هر کاربر یه وبلاگ داره و می تونه موضوعات متفرقه رو توش وارد کنه
مسئله بعدی این که به خودم مربوطه:دی خواهشا نشون بدین چجوری وقتی گروهی ایجاد کردیم تاپیک جدید درش ایجاد کنیم:دی
امیدوارم دقت کنین:rose:
یا علی

Mandana

Active Member
بچه ها لطف کنین مراعات کنین.این بنده ی خدا از وقت اشون گذاشتن و تاپیک زدن و پیشنهاداتی دادن.دلیلی نداره همیشه همه پیشنهادا قابل اجرا باشه ولی مهم اینه که برای انجمن ارزش قائلن.
پست های اضافه پاک شد
بهر حال
در مورد مورد اول، دقیق متوجه منظورتون نشدم
طبیعیه که با زدن تاپیک برای ابزار جدید، پرسیدن سوال و پست زدن توش اجتناب ناپذیره
یعنی ممکنه لینک اش خراب باشه یا کسی طرز کار اش رو متوجه نشه و مجبور بشه بپرسه.ولی در مورد بعضی وقتها که میبینم بعضی دوستان بجای زدن دکمه تشکر ، پست می زنند و لفظی تشکر می کنند و مواردی مانند این، کاملن حق با شماست
اما معمولن در همون اولین پست اطلاعات لازم به اون ابزار و تامبنیلی چیزی ازش نشون داده میشه
باز هم اگر درست متوجه منظورتون نشدم بیشتر توضیح بدین تا بهتر بتونم کمکتون کنم ^.^
در مورد جای چراغ آنلاین و آفلاین، راستش اطلاعاتم در این مورد محدوده...به مجید جان میگم توی همین تاپیک جواب این سوالتونو بدن ببینم امکانپذیره یا نه
فکر کنم ما گزینه ی پاپ آپ رو باسه خودتون غیر فعال کردین.چون باسه خودم وقتی وارد سایت میشم یک صفحه پاپ آپ نشون میده پیغام خصوصی جدید دارم..اما اینکه این عمل در هر صفحه تکرار بشه خیلی روی اعصاب کاربر هستش به نظرم.خوده طفلکم رو در نظر بگیرید در روز شاید 20-30 پیغام خصوصی جدید دارم.که خیلی هاشونو میذارم موقعی که کارم در سایت تموم شد نگاه می کنم.حالا فرض کنین هر صفحه که باز می کنم یه چیزی باسم بوق می زنه یا پنجره پاپ آپ باز بشه و بگه پیغام دارین.هر صفحه باید هی دکمه انصراف رو بزنم و باز بعد از لود صفحه بعدی، باز انصراف...واقعن اذیت می کنه این مساله...
ولی همون پاپ آپ رو فعال کنین( از بخش صفحه کنترل کاربر) هر بار وارد سایت میشین پنجره اطلاع رسانی باستون باز میشه ^.^
در مورد سوال بعدی، این مساله توی انجمن خودمون هم هست ولی کسی چندان بهش توجه نمی کنه
اینجاست:

http://forum.majidonline.com/usernote.php?do=viewuser&u=12554

ولی خوب امکاناتش محدوده.خیلی وقت پیش قرار بود یه چیزی مثل وبلاگ هم به بعضی بچه ها داده بشه هنوز در مرحله اولیه س و شروع به اجرا نشده...
مورد آخر هم تا اونجایی که یادمه دیگه امکانش نباید باشه..چون نظارت به اون بخش سخته و تعداد تاپیکهایی هم که ایجاد میشد زیاد بود، کلن بخش گروه ها غیر فعال شده و فقط میشه گروه جدید ساخت و دوستان رو دعوت کرد، اما باسه تماس با اونها باید از طریق خود انجمن اقدام کرد:rose:

DARK SJ

Member
در مورد مورد اول، دقیق متوجه منظورتون نشدم
طبیعیه که با زدن تاپیک برای ابزار جدید، پرسیدن سوال و پست زدن توش اجتناب ناپذیره
یعنی ممکنه لینک اش خراب باشه یا کسی طرز کار اش رو متوجه نشه و مجبور بشه بپرسه.ولی در مورد بعضی وقتها که میبینم بعضی دوستان بجای زدن دکمه تشکر ، پست می زنند و لفظی تشکر می کنند و مواردی مانند این، کاملن حق با شماست
اما معمولن در همون اولین پست اطلاعات لازم به اون ابزار و تامبنیلی چیزی ازش نشون داده میشه
باز هم اگر درست متوجه منظورتون نشدم بیشتر توضیح بدین تا بهتر بتونم کمکتون کنم ^.^
ممنون ماندانا جان که به ما کاربرا اهمیت می دین.راجع به این جواب تا واضح تر بگم،در واقع خودتون متوجه شدین،اول هر تاپیک ابزارهای فتوشاپ،چه براش،چه پترن و ... اطلاعات کاملی راجع به اون ابزار باشه تا خیلی از اسپما دیگه زده نشه

فکر کنم ما گزینه ی پاپ آپ رو باسه خودتون غیر فعال کردین.چون باسه خودم وقتی وارد سایت میشم یک صفحه پاپ آپ نشون میده پیغام خصوصی جدید دارم..اما اینکه این عمل در هر صفحه تکرار بشه خیلی روی اعصاب کاربر هستش به نظرم.خوده طفلکم رو در نظر بگیرید در روز شاید 20-30 پیغام خصوصی جدید دارم.که خیلی هاشونو میذارم موقعی که کارم در سایت تموم شد نگاه می کنم.حالا فرض کنین هر صفحه که باز می کنم یه چیزی باسم بوق می زنه یا پنجره پاپ آپ باز بشه و بگه پیغام دارین.هر صفحه باید هی دکمه انصراف رو بزنم و باز بعد از لود صفحه بعدی، باز انصراف...واقعن اذیت می کنه این مساله...
نه،منظرمو درست متوجه نشدین،حالا مرورگر من که فایرفاکسه و به طور خودکار پاپ آپ ها رو می بنده.ولی خودم اینو دیدم ماندانا جان.منظور من اینه به جای نمایش این پنجره،در همه موارد،چه پیام جدیدی در پروفایل دریافت کردیم،چه پیغام خصوصی رو دریافت کردیم وقتی صفحه های انجمن رو باز می کنیم یه آهنگ پخش شه که کم تر از یک ثانیه باشه و تا ما اون پیامو مشاهده نکنیم اون آهنگ زده می شه.
در مورد سوال بعدی، این مساله توی انجمن خودمون هم هست ولی کسی چندان بهش توجه نمی کنه
اینجاست:

http://forum.majidonline.com/usernot...ewuser&u=12554
متاسفانه این صفحه برا من باز نمی شه

مورد آخر هم تا اونجایی که یادمه دیگه امکانش نباید باشه..چون نظارت به اون بخش سخته و تعداد تاپیکهایی هم که ایجاد میشد زیاد بود، کلن بخش گروه ها غیر فعال شده و فقط میشه گروه جدید ساخت و دوستان رو دعوت کرد، اما باسه تماس با اونها باید از طریق خود انجمن اقدام کرد:rose:
اصولا فلسفه تشکیل گروه و وبلاگ اینه که به دور از موضوعات تخصصی سایت هست و به سایت هم خدشه ای وارد نمی کنه.
حالا خیلی بد شد که این بخش رو غیرفعال کردید:sad:خب اینم راه چاره داره و می تونین مدیرای داوطلبو فقط برا مدیریت وبلاگ ها و گروه ها استخدام کرد.مثلا بنده می خواستم با آب و تاب و کلی خبر گروهی برا لاست ایجاد کنم تا خدشه ای تو انجمن پیش نیاد،قاعدتا نمیتونم این کارو با زدن یه تاپیک تو انجمن های تخصصی گرافیک بکنم،به هر حال بهتر نیست با مشورت با مدیران سایت این قابلیتو دوباره راه اندازی کنین؟؟؟
ممنون

the_king

مدیرکل انجمن
اینجاست:

http://forum.majidonline.com/usernote.php?do=viewuser&u=12554
متاسفانه این صفحه برا من باز نمی شه
ممنون

هر کاربری فقط صفحه مربوط به خودش رو می تونه ببینه. بجای 12554 باید شماره کاربری خودتون باشه،
مثلا شماره کاربری شما 153407 است، وقتی شما صفحه کاربری خودتون رو باز می کنید شماره کاربری تون
توی لینک صفحه مشخصه :

http://forum.majidonline.com/member.php?u=153407

این صفحه یادداشت های شما است :

http://forum.majidonline.com/usernote.php?do=viewuser&u=153407

جدیدترین ارسال ها

بالا