پایان گل آقا

Peace Dove

Well-Known Member
سلام
شنیده بودم دیگه گل آقا چاپ نمیشه
دیدم اینجا گالری هم هست دو تا کاریکاتور زیر رو هم به مناسبت پایان رسیدن چاپ گل آقا گذاشتم
من از بچگی با مجله های گل آقا بزرگ شدم حتی نمیشد یکی از شماره هاشو از دست بدم!اما یکی دو ساله دیگه نمیگرفتم حالا هم که شنیدم...

NAKOOT

Well-Known Member
گل آقا هنوز چاپ می شه ها!!!
127fs4573872.gif

deevart

Member
بابا شایعه درست نکن :دی
ما تازه داریم تو گل آقا شروع به کار میکنیم .. این منظورش آخرین ماه نامه امسال هست ( یعنی سال 86
گرفتی چی میگم ؟؟
دوباره واسه 87 شروع میکنن

Peace Dove

Well-Known Member
سلام
ما دیگه اینقدر ها هم بوق نیستیم!
tauruss.gif

بفرما اینها همش مطالبی هست که تو سایته:

اين شماره آخرين شماره ماهنامه گل‌آقاست. آخرين شماره حيات هفده ساله اين نشريه در عرصه نشريات طنز و كاريكاتور ايران. متوقف كردن انتشار يك نشريه كار آساني نيست، اين سختي را اهل نشر و مطبوعات بهتر مي‌دانند. اين توقف از روي عجز و ناتواني هم نيست. نگاهي به دوره‌هاي انتشار ماهنامه گل‌آقا طي اين سالها و فعاليتهاي مختلفي كه فقط در سال گذشته انجام شد از قبيل انتشار مرتب مجله بچه‌ها...گل‌آقا، مجموعه كميك‌استريپ، فعاليت به‌روز سايت گل‌آقا، انتشار كتابهاي طنز و كاريكاتور، برپايي كلاسهاي آموزشي، توليد آثار انيميشن و برپايي اولين جشنواره كمدي گل‌آقا، نشان مي‌دهد كه مؤسسه گل‌آقا تواناييهاي كيفي براي حضور در عرصه طنز و كاريكاتور را دارد. اما براي دانستن اينكه مؤسسه گل‌آقا چه راهي را در پيش گرفته، به ذكر مطلب گلنسا در مقدمه سالنامه 1387 بسنده مي‌كنيم:
ماهنامه گل‌آقا پس از 17 سال (196 شماره) و هفته‌نامه بچه‌ها...گل‌آقا در آستانه ده سالگي (385 شماره) انتشار، ديگر منتشر نمي‌شوند. همين‌ جا از تمام دوستاني كه طي اين سالها در تهيه اين نشريات نقش داشته‌اند تشكر مي‌كنم.
اما مؤسسه گل‌آقا چه مي‌شود؟‌ آيا قرار است چراغ آبدارخانه را خاموش كنيم و برويم پي كارمان؟ نخير، ابداً، اصلاً!
عهد كرده‌ام تا زماني كه بتوانم چراغ مؤسسه گل‌آقا را روشن نگه دارم و به همت و ياري كساني كه با خون جگر گل لبخند را به شما هديه مي‌دهند، اين مؤسسه را برپا نگه دارم. خدا بيامرزد گل‌آقا را كه مي‌گفت: «مقام گل‌آقايي همين‌طوري قضاقورتكي نيست كه يك روز بيايد و بعد از مدتي هم برود كشكش را بسابد!» پس؛ سال 1387 باز هم در كنارتان هستيم. اما چگونه؟ اجازه بدهيد چگونگي‌اش بماند براي سال جديد!
مي‌خواهم به نمايندگي از اصحاب و اذناب گل‌آقا يك بار ديگر با اصول گل‌آقايي و شما خوانندگان وفادار گل‌آقا تجديد پيمان كنم و بگويم كه در سال جديد به ياري خداوند مهربان با همان اصول اما با يك اتفاق جديد در كنارتان هستيم. اتفاقي كه در طول اين چند سال بارها آن را خواسته‌ايد، ولي در قالب و شكلي جديد كه فرزند زمانه خويش باشد. قول مي‌دهم آنجا براي خوانندگان بچه‌ها...گل‌آقا هم حرفي تازه و مكاني ويژه داشته باشيم.
در سال جديد از خداوند مهربان برايتان تني سلامت، دلي شاد، سفره‌اي پربركت و لبي پرلبخند آرزو مي‌كنم و ايران اسلامي را چون هميشه سرفراز مي‌خواهم.
وعده ديدار ما 11 ارديبهشت سال 1386، هفته‌نامه گل‌آقا. در آن شماره كه هر سال به ياد گل‌آقا منتشر مي‌شود، ‌خبر اين اتفاق جديد را اعلام مي‌كنيم.
در سال جديد همكارانم در بخش مالي و اشتراك مؤسسه گل‌آقا، كار تسويه حساب مالي با مشتركين مجلات گل‌آقا را آغاز خواهند كرد.
از تمام كساني كه در طول اين سالها چاپ اثري در نشريات گل‌آقا موجب رنجش خاطرشان شده يا ناخواسته دلشان را شكسته‌ايم، پوزش مي‌طلبم.
گلنسا

ما هم از تمام كساني كه در دوره‌هاي مختلف انتشار ماهنامه گل‌آقا همراه و ياور اين نشريه بوده‌اند، تشكر مي‌كنيم و اميدواريم كه در حد بضاعت خود ياران و همراهان صديقي براي شما بوده باشيم. تا زمان انتشار هفته‌نامه گل‌آقا (شماره سالگرد درگذشت گل‌آقا در 11 ارديبهشت‌ماه 87) مي‌توانيد اخبار و اتفاقات گل‌آقا را از طريق سايت گل‌آقا دنبال كنيد.
برايتان سالي سرشار از لبخند و تندرستي آرزو مي‌كنيم.

گيتي صفرزاده

خوب حالا کی شایعه میکنه؟؟!!
297.gif

رضا جون دیر شروع به کار کردی!!
286.gif

جدیدترین ارسال ها

بالا