ُسرعت در mmb

eimanpaladin

New Member
با سلام
ببخشید دوستان من هر چی گشتم در رابطه با این موضوع چیزی پیدا نکردم .
من یه اتوران نرم افزاری ساختم الان که می خوام فایل exe ازش بسازم یکی از دوستام میگه که وقتی نرم افزار های
که به مجموعه نرم افزاری معرفی می کنی و حجم مجموعه بالا میره سرعت اجرای setup ها و در کل سرعت مجموعه کم میشه . آیا درست هست ؟؟؟
اگه درسته چطور میشه یه کاری کنم سرعتش پائین نیاد ( خوب کینگ هم با mmb بود 2008 پس چرا سرعتش
پائین نیومد و با کلیک بر روی نرم افزار های زود اجرا می شد
لطفا راهنمایی کنید
در ضمن یه راهنمایی برای سرچ باکس می خواستم تاپیک های موجود را دیدم اما من نمی خوام از بانک اطلاعاتی استفاده
کنم آیا راه دیگه ای هست
:sad::cry:
شرمنده اسم تاپیک را سرعت در mmb زدم اما اینجوری نوشته شده . شرمنده

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
دوست عزیز

اول ورودتون رو به این انجمن خوش آمد میگم.

دوم
برای اینکه سرعت برنامتون پایین نیاد روشهایی وجود داره که اگه در طول طراحی برنامه ازش استفاده کنید. میتونه خیلی تو حجم نهایی و به همون نسبت تو سرعت اجرای برنامه تاثیر بزاره.

1- تا جایی که میتونید چیزی رو داخل برنامه Embedded نکنید. و سعی کنید فایلهاتون رو کنار برنامه قرار بدید و از آدرسهای وابسته استفاده کنید.

2- اگه تو برنامه از page های مختلفی استفاده کردید. پیشنهاد میکنم هر page رو تو یک فایل جداگانه ذخیره کنید و با فرمان RunMbd اون ها رو تو برنامه فراخوانی کنید.

3- تصاویری که قصدا دارید برای گرافیک طرح استفاده کنید. پیشنهاد میکنم با رزولوشن 72 تا حداکثر 96 پیکسل، مود رنگ RGB ، فرمت jpg و Quality 10 ذخیره کنید و تا جایی که میتونید از تصاویر به صورت External استفاده کنید.

4- بعد از اتمام طراحی گزینه Reduce Size رو تو منوی File بزنید تا temp احتمالی ایجاد شده رو پاک کنه.

5- تو پنجره کامپایل تو قسمت Compression metod پیشنهاد میکنم گزینه Nocompression رو انتخاب کنید.

در مورد سوال دومتون
در ضمن یه راهنمایی برای سرچ باکس می خواستم تاپیک های موجود را دیدم اما من نمی خوام از بانک اطلاعاتی استفاده
کنم آیا راه دیگه ای هست
دوست من شما برای اینکه بتونید چیزی رو جستجو کنید اول باید اطلاعاتی داشته باشید و بعد به فکر جستجو اون باشید. این اطلاعات رو کجا نگهداری میکنید و چجوری بهشون دسترسی پیدا میکنید تا جستجو کنید؟

اگه یک دیتابیس برای نگهداری اطلاعات ایجاد نکنید چجوری اطلاعاتتون رو نگهداری و عمل جستجو انجام میدید؟

فکر میکنم بهترین راه حل پلاگین SQLite جناب Silvercover هست که میتونه یک دیتابیس مناسب ایجاد کنه، اطلاعات رو دریافت و امکان جستجو بده.

این پلاگین و راهنمای استفادش هم تو انجمن وجود داره. دوستان نمونه های مختلفی رو هم مبتنی بر این پلاگین درست کردن. یکم جستجو کنید.

اگه هم منظورتون اینه که با چیزی غیر از SQLite کار کنید. اگه اطلاعات شما محدوده پیشنهاد میکنم از یک فایل متنی و توابع رشته ای برای جستجو در فایل متنی استفاده کنید.

البته در این حالت هم فایل متنی حاوی اطلاعات شما حکم بانک رو خواهد داشت. و جستجو شما بر اساس اطلاعات موجود تو بانک انجام میشه.

موفق باشید.

جدیدترین ارسال ها

بالا