نیاز به یه اسکریپ مثه بخش مقالات مجید آنلاین

PERSIAMIX

Member
سلام دوستان من یه اسکریپت میخاستم که مثه صفحه اول سایت مجید آنلاین بتونم مقالات رو قرار بدم

siavashmusic

Active Member
Smuz Portal

دوست عزیز من یکی مثل همین سایت نوشتم الابته با امکانات بیشتر انشالله تا 2 هفته دیگه کامل میشه اگه دوس داشتی میل بازن تا در مورد قیمتش بهت بگم

PERSIAMIX گفت:
سلام دوستان من یه اسکریپت میخاستم که مثه صفحه اول سایت مجید آنلاین بتونم مقالات رو قرار بدم

براي اين كار، اگر مقالات شما در ديتا بيس ذخيره مي شن شما مي تونيد با Query گرفتن خيلي ساده عنوان ها رو به تعداد دلخواه بياريد صفحه ي اول يا هر صفحه ديگه.
اگر php بلد هستيد كه سادس. اگه نتونستيد بنويسيد بگين تا برات بنويسم. البته بازم بايد PHP بلد باشي

يه كد نوشتم كه ساده ترين نمونه است. شما مطابق نياز خودتون تغييرش بدين(البته بايد PHP بلد باشين) قبل از Query بايد به بانك اطلاعاتي connect شده باشيد.

PHP:
  $SQL_query = mysql_query('SELECT `id`,`subject` FROM `maqalat` ORDER by id DESC LIMIT 10');

while($posts = mysql_fetch_assoc($SQL_query)){
echo '<br /><a href=\"yourpage.php?ffff=maqalat&id='.$posts['id'].'\">'.$posts['subject'].'</a><br>\n'
  }

id و subject در ساده ترين حالت شماره ذخيره سازي در جدول ديتابيس و عنوان مقاله هستند. معادل اينا هرچي هست جايگذاري كن.

ORDER by id DESC چيدمان Query رو نزولي مي كنه يعني از آخرين مطلب ارسال شده شما نشون مي ده
LIMIT 10 هم محدوديت Query هست كه اينجا 10 دادم. يعني 10 عنوان آخر رو براي شما نشون مي ده
کد:
yourpage.php?ffff=maqalat&id=
اين هم كه URL صفحه مي شه كه اگر با $_GET كار كرده باشي كاملا مي دوني بايد چيكارش كني.

YTERROR

Active Member
من یک کد جاوا دیدم واسه این کار که با پی اچ پی قاطی بود و دقیقا کار همین بخش مقالات ور می کرد اگه با این کارت راه نیافتاد بگو تا بزارم هر چند تا حالا چندین بار این موضوع توی انجمنها گفته شده و همه به جواب رسیدن ولی در هر صورت اگه کارت راه نیافتاد بگو

PERSIAMIX

Member
ممنون از لطف شما دوستان

اما من یه اسکریپت میخام که بروز کردن این بخش رو برام آسون کنه یعنی مقاله رو از طریق اون بریزم و نمایش بده ..!

sunrise

Member
من مي تونم اين كار رو برات انجام بدم. البته نه فقط بخش مقالات سايت، اگه ميخواي يه سايت پويا داشته باشي مي توني با من تماس بگيري: [email protected]

مي توني نمونه كارم رو تو سايت خودم و يه سايت ديگه كه من كد نويسيشو انجام دادم ببيني:
سايت خودم: http://www.hamedsoft.com
سايت Download4PC: http://www.download4pc.com

YTERROR

Active Member
از مامبو استفاده کن هم فری هم بهترین بخش مقالات رو میده البته اگه نوک رو هم نگاه کنی خوبه یکم جستجو کن زیاده

sunrise

Member
YTERROR گفت:
از مامبو استفاده کن هم فری هم بهترین بخش مقالات رو میده البته اگه نوک رو هم نگاه کنی خوبه یکم جستجو کن زیاده
اين هم فكر خوبيه ، من خودم قبلاً از PHPNuke استفاده مي كردم و خيلي عالي بود ولي به درد كار من نمي خورد.

YTERROR

Active Member
مامبو برای هزارومین بار فقط یک فایل رو درست کنی میشه قالبش

جدیدترین ارسال ها

بالا