نیاز به سورس گالری عکس

microsite

Member
بچه ها من به یه گالری عکس که با mmb ساخته شده نیاز دارم ... پروژه درسمه و باید تا پس فردا تحویل بدم ...
:razz:
اگه چند تا از قابلیتهای زیر رو داشته باشه بهتره :

1- امکان مرور فایلهای کامپیوتر جهت انتخاب و نمایش عکس
2- امکان نمایش بند انگشتی
3- امکان نمایش تصویر در سایز واقعی
4- نمایش اسم هر عکس در کنار آن

سورس چه فارسی ، چه انگلیسی چه خارجکی ... یا هر زبانی باشه یه کاریش میکنم .... مشکلم اینه که زیاد قدرت برنامه نویسی ندارم ... استادم انگشت گذاشته رو همین ....

فقط تا بخواین تو گرافیک قویم ( 2 سال متوالی رتبه اول استانی و یکسال رتبه چهارم کشوری) ... با این حساب کارای گرافیکیتون رو میتونم قبول کنم ... جبران کنم !!!

با تشکر قبلی:oops:

splinter cell

Well-Known Member
پروژه درسمه و باید تا پس فردا تحویل بدم ...

با سلام!
اگر فضولی نیست میشه بپرسم برای چه رشته ای و چه واحدی از اون احتیاج به این پروژه دارید؟
یعنی Mmb هم جزئی از دروس شماست ؟که در رابطه با اون بهتون پروژه دادن ؟.یا مرتبط با مباحث رشته تونه؟

( 2 سال متوالی رتبه اول استانی و یکسال رتبه چهارم کشوری)
همکاری با دوستانی مثل شما باعث افتخار است !
(محض افزایشِ اطلاعاتِِ خودم پرسیدم).با تشکر

Saman

مدیر انجمن مولتی مدیا بیلدر
سلام
یک مثال هم کاربر Hosein_mmb ( حسین طاهری ) گذاشته بود ، تقریبا همین چیزی بود که شما می خواید... جستجو کنید پیدا می کنید...

چه رشته ای و چه واحدی از اون احتیاج به این پروژه دارید؟
توی دانشگاهی که من هستم توی مقطع کارشناسی ، درسی هست به نام چندرسانه ای یا همون مالتی مدیا ، که استاد اون درس پروژه رو با نرم افزارهای از جمله MMB ، Director ، Flash و ... قبول می کنه...

موفق باشید...

تا بعد...!

splinter cell

Well-Known Member
مرسی سامان جان!
من به شخصه تا الان نمیدونستم که رشته ای به نام چند رسانه ای هم تدریس میشه!یا لا اقل دوره ی ما (اوائل سلطنت ناصر الدین شاه قاجار) نبود.ممنون از اطلاع رسانی ات.

microsite

Member
ببخشین که خودم دیر تر از همه اومدم ... از توجه همه به این کاربر حقیر سپاسگزارم ...

ضمنا این پروژه مربوط به درس گرافیک کامپیوتری می شه که به دلیل اصرار خودمون موضوعات و سرفصل ها ، از مباحث خشک و تحت داس و خسته کننده سی پلاس پلاس به مفاهیم باحالی همچون فتوشاپ ، فلاش و ام ام بی تبدیل شد ....

حالا نمکش به اینه که تو اینا هم موندیم اگه دوستای گلی مثه شما نباشن !

ali abedian

Banned
آی گفتیا!!

آدم حال نمی کنه با این همه رنگ و طرح و صدا و فیلم و انیمیشن و حرکت و چیو چیو چی!!!؟؟؟؟

نمی دونم بعضیا چرا می افتن دنبال تایپ 20000000 تا کد مختلف.. تازه حالم می کنن..

نمی دونم والله .. شاید اگه اونا نبودن الآن این همه طرح و رنگ و حرکت و صدا هم تو کامپیوتر نبود.. چی دارم میگم؟!! شاید چیه؟؟! حتماً همینطوره.. به هر حال دمشون گرم.. ایول دارن.. حالا ما هم با این چیزا حال یمی کنیم دیگه.. همه به هم وابسته ایم..

راستی اگه سیلور حال مارو نگیره اینجا یه سوال گرافیکی ازت بپرسم...

من خیلی ساله با فتوایمپکت کار می کنم.. یعنی در واقع حال می کنم.. خیلی باحاله.. کلی هم کارای چاپی باهاش انجام شده.. از لیبل سی دی بگیر تا پوسترهای رنگی نمایشگاهیو بنرای بزرگ و تابلوهای خیابونی..
اما یه مشکلی داره اینه که خروجی cmyk برای چاپ نمیگیره و در هنگام طراحی RGB طرح می زنم و می برم توی یه برنامه دیگه و تبدیلش می کنم.. اینطوری رنگهای دلخواهمو بدست نمی یارم.. حتی رنگهای نزدیک به CMYK رو هم نیم تونم در زمان طراحی حفظ کنم (موقع تبدیل میپره میره اون دور دورا، از رنگ نزدیک CMYK هم استفاده نمی کنه!!)

حالا می خواستم بدونم توو راهی نمی شناسی که بتونم با فتوایمپکت کارمو ادامه بدم و خروجی CMYK ای هم که میگیرم خیلی نزدیک به رنگایی باشه که موقع طراحی استفاده می کنم!!
یا شاید اصلاً‌خوده فتوایمپکت CMYK رو پشتیبانی کنه و ما خبر نداریم بعد این چند سال؟؟!! یه راهنمایی کنی ممنون میشم..

آق سیلور جان! اینو حذف نکنیا!! جان خودم اصلاً‌ دودی از اجاق این انجمن فتوایمپکتیای مجیدآنلاین بلند نمیشه.. این سواله من الان فکر کنم 2 سال بشه که داره اونجا خاک می خوره.. بذار این رفیقمون که خدا از آسمون رسوندش.. حداقل شاید جواب ما رو داد..
دمت گرم!

یا علی

جدیدترین ارسال ها

بالا