نیاز به برنامه نویس حرفه ای وردپرس

patoghiranian

New Member
سلام دوستان,

یه سایت با وردپرس راه انداختیم . می خوام قسمت کنترل پنل یوزرش رو اختصاصی کنم و یه سری امکانات خاص اونجا قرار بدم . لطفا دوستانی که کار حرفه ای کردن اطلاع بدن تا باهشون تماس بگیرم و جزئیات رو عرض کنم.

متشکرم

AWE$OME

New Member
سلام.
من دقیقا این کاری که شما می خواید رو برای یه شرکت دیگه انجام دادم البته اون به درخواست شرکت زیاد تغییر نمی داد پنل رو ولی با وردپرس فرق می کرد و خوبیش هم این بود که با نصب اون پلاگینی که من نوشته بودم همه چیز تغییر می کرد.
این هم ایمیل:
[email protected]

patoghiranian

New Member
دوستان طرحی که من می خوام این هست :

میخوام یوزر در قسمت کنترل پنلش یه جدولی باشه که در اون اطلاعات حساب بانکیش قرار می گیره :

نام بانک - شماره حساب و یکی دو تا فیلد اطلاعاتی دیگه . این اطلاعات رو ادمین باید از توی پنل سایت برای هر یوزر به صورت جداگانه وارد کنه
هر کاربر می تونه بی نهایت حساب بانکی در بانکهای مختلف داشته باشه که ادمین به اون حسابها پول واریز می کنه و یا برداشت می کنه.
تراکنشهای هر حساب باید جداگانه ذخیره بشه و در کنترل پنل یوزر و ادمین ذخیره بشه.

نمونه فرمی که می خوام در کنترل پنل یوزر قرار بگیره این هست :

نام بانکشماره حسابنوع حسابتاریخ افتتاح حساب تراکنشها
ملی 030222333223پس انداز 03-03-1999 کلیک کنید
سامان 9302-800-288جاری 05-05-2010 کلیک کنید
صادرات 020050003330کوتاه مدت 15-10-2012 کلیک کنید

این اطلاعات رو ادمین سایت در کنترل پنل خودش برای هر یوزر به صورت اختصاصی وارد می کنه . در جلوی هر حساب وقتی روی لینک کلیک کنید , کلیک میشه باید تاریخچه واریز و برداشت مربوط به اون حساب نمایش داده بشه.

البته میخوام روی شکل و شمایل فرم و گرافیکش هم کار بشه و به این سادگی نباشه.
یکی دوتا از دوستان قبلا اعلام آمادگی کرده بودند ولی طرح رو براشون فرستادم و دیگه جواب ندادند!!؟

متشکرم

جدیدترین ارسال ها

بالا