نياز مبرم در مورد طراحي فرم:

marshal472

New Member
دوستان سلام.من ميلاد عضو جديد اين فرم هستم و اميدوارم در کنار شما بزرگواران بتونم مفيد واقع بشم.در ابتدا يه مشکل دارم که مي خوام دوستان حرفه ايم برام برطرف کنن.
1- اول اينکه من يه سايت شخصبي دارم مي زنم و تو قسمت contact me(يا همون ارتباط بامن)مي خوام يه فرم بزارم با مشخصات زير:
نام و نام خوانوادگي:
ايميل:
وب:
متن پيام
که وقتي متن پيام و مابقي فيلد ها رو پر مي کنه به ايميل شخصي من فرستاده بشه و ضمنا وقتي پستش با موفقيت ارسال شد يه پيام هم در همون جا به خودش بده.هاستي که خريدم phpرو هم ساپورت مي کنه.ممنون ميشم
فعلا خدانگهدار
:)

marshal472

New Member
آقا دمتون گرم
خدا وکيلي کفم بريد
آب در کوزه و ما کرد سايت هاي ديگه مي گشتيم:
آقايyterror دمت گرم

marshal472

New Member
اقا خيلي کارت دسته
فقط يه سوال ديگه هم داشتم
در مورد نصب phpهم اگه ميشه توضيحي بدين ممنون ميشم

Parham

Well-Known Member
نصب Php ؟ منظور شما چی‌ هستش ؟ این امکان به صورت معمول از طرف هاست ها فعال هستش و شما میتونید فایل هایی‌ که با زبان php هستند را اجرا کنید ...

justin

Member
شما نیا به نصب پی اچ پی ندارین...رو سرورتون نصب هست و فقط شما باید فایلهای پی اچ پی رو آپلود کنین

justin

Member
از هر جایی که سیستم مدیریت محتوا رو میگیرین طریقه نصب اون سیستم رو توضیح داده ( اگه فارسی باشه که چه بهتر)

من پیشنهاد میکنم سیستم خودتونو نیوک انتخاب کنین و از سایت : www.irannuke.com بگیرین که راهنمای فارسی هم داره...

یا از سیستم e107 استفاده کنین و اون رو از http://www.e107.webshahr.com بگیرین که اونم راهنمای فارسی داره...

هر دوتاشم نصب مشکلی نداره و تا اونجا که من میدونم بعده آپلود کار زیادی نباید انجام بدین...

موفق باشین...

جدیدترین ارسال ها

بالا