نوشتن متن

SU-57

Active Member
سلام

من اگه توی Illustrator 2019 یک عبارت بنویسم به فارسی این متن هم برداری نوشته می شه؟ بعدا با چه فرمتی ذخیره کنم که وقتی روش زوم می کنم و نوشته هرچی که بزرگتر می شه حتی یک درصد هم از کیفیت متن کم نشه و پیکسلی نشه. اگه امکانش هست توی فوتوشاپ 2019 هم این امکان وجود داره که متن برداری بنویسم که موقع زوم پیکسلی نشه.

the_king

مدیرکل انجمن
سلام

من اگه توی Illustrator 2019 یک عبارت بنویسم به فارسی این متن هم برداری نوشته می شه؟
بله.
بعدا با چه فرمتی ذخیره کنم که وقتی روش زوم می کنم و نوشته هرچی که بزرگتر می شه حتی یک درصد هم از کیفیت متن کم نشه و پیکسلی نشه.
هر فرمت برداری دلخواه. مادامی که به تصویر مثل PNG و JPEG تبدیلش نکنید برداری خواهد ماند.
اگه امکانش هست توی فوتوشاپ 2019 هم این امکان وجود داره که متن برداری بنویسم که موقع زوم پیکسلی نشه.
بله. مادامی که لایه Text رو Rasterize نکنید و فونت اش در دسترس باشه، فتوشاپ از بردار استفاده می کنه.
اما اگر فایل رو جایی باز کنید که اون فونت دیگه موجود نباشه یا لایه Rasterize بشه، دیگه تبدیل به پیکسل هایی شده که منحنی برداری نیست.

SU-57

Active Member
هر فرمت برداری دلخواه. مادامی که به تصویر مثل PNG و JPEG تبدیلش نکنید برداری خواهد ماند.
سلام استاد علی ممنونم

بله می خوام به فرمت PNG یا JPEG تبدیل کنم. خوب شما می فرمایید اگه تبدیل کنم از برداری خارج می شه و تبدیل به پیکسل می شه. فرمت یا فرمت هایی هستند که به اون تبدیل کنم و اگه با Windows Photo Viewer بازش کردم همچنان برداری نمایش داده بشه و هرچی روش زوم کنم از کیفیتش کم نشه؟

تو فوتوشاپ هم می خوام به فرمتی تبدیل کنم که برداری نشون داده بشه با Windows Photo Viewer

آخرین ویرایش:

the_king

مدیرکل انجمن
سلام استاد علی ممنونم

بله می خوام به فرمت PNG یا JPEG تبدیل کنم. خوب شما می فرمایید اگه تبدیل کنم از برداری خارج می شه و تبدیل به پیکسل می شه. فرمت یا فرمت هایی هستند که به اون تبدیل کنم و اگه با Windows Photo Viewer بازش کردم همچنان برداری نمایش داده بشه و هرچی روش زوم کنم از کیفیتش کم نشه؟

تو فوتوشاپ هم می خوام به فرمتی تبدیل کنم که برداری نشون داده بشه با Windows Photo Viewer
Viewer تون گزینه مناسبی نیست، شما باید Viewer ای رو انتخاب کنید که فرمت های برداری رو بشناسه و پشتیبانی کنه. Windows Photo Viewer برای نمایش فرمت های برداری مناسب نیست، Viewer های مجهز ACDSee و IrfanView و XnView و ... هستند.

جدیدترین ارسال ها

بالا