نمی خوام یه برنامه در یه زمان چند تا اجرا بشه

rabert

Member
سلام!

فرض کنیم یک پروژه رو کامپایل کردیم و فایل اجراییش شد {player.exe} .. بعدش هم میایم و این فایل رو اجرا می کنیم، بدون اینکه برنامه اجرا شده رو ببندیم، دوباره روی فایل {player.exe} کلیک می کنیم و یه برنامه دیگه مثله اونی که چند لحظه قبل اجرا شده و هنوز هم بسته نشده، اجرا میشه.. هر چی فایل اصلی رو کلیک کنیم همینطور به تعداد برنامه های شبیه هم در حال اجرا اضافه میشه.. چیکار کنیم که این اتفاق نیفته و هر مقداری که به برنامه در حال اجرا فرستاده میشه فقط برای یک برنامه ی واحد باشه و برنامه جدیدی از اوون فایل دوباره اجرا نشه؟!!!

نمی دونم خوب منظورمو رسوندم یا نه؟! ولی خواهشاً درست و حسابی جواب بدین..

silvercover

کاربر متخصص
کافیه موقع Compile کردن پروژه گزینه Allow only one instance رو انتخاب کنید جناب ali abedian.

ali abedian

Banned
باور کن تا حالا نمی دونستم که اینقدر ساده هست.. ای ول داری!

ممنون!

ali abedian

Banned
سلام!

من پروژه ساعت گویایی رو که چند وقت پیشا گذاشتم واسه دانلود توو همین انجمن با نسخه های قبلی تر مالتی مدیا بیلدر کار کردم.. و تووی اون یه امکانی بود که مثلاً اگه روی هر فایل MP3 کلیک راست میکردی و از منوی باز شده روی عبارت مخصوصی کلیک می کردی.. اون فایل آهنگ به عنوان موسیقی پس زمینه برنامه انتخاب می شد..

ولی حالا که اون پروژه رو با ورژن فعلیه بیلدر کامپایل کردم دیگه اینکارو انجام نمیده.. توو راهنمای بیلدر که نوشته.. نمی دونم چی چی لاینش بهینه شده و همون (معذرت می خوام) رید به کاره ما رفت.. من که اصلاً با اینجور چیزا کاری ندارم.. الان هم حالمو بدجوری گرفته.. جان خودم، این نمی دونم چی چی لاین، جزء یکی از 83492012003939213 مطلبی هست که از بیلدر نفهمیدم.. حالا بگین چه طوری میشه با این دستورات مثلاً بهینه شده .. زمانی که به قول شما برنامه فقط یکی اجرا میشه.. از دیگر فایلها دستورات به فایل اصلی فرستاده بشه.. البته برای اینکار از پلاگین استفاده کردم.. اما حالا جواب نمیده..

اینم لینکه پروژه قبلی:
لینک پروژه قبلی

لطفاًٌ راهنمایی کنید..

ممنون!

ali abedian

Banned
ببخشیندااااااااااااااااا !

منظور بدی ندارم از اینکه دوباره این یکی رو بالا میارم.. ولی باور کنین که این انجمن اینقدر سوال می پرسن که سوالای ما از دیروز تا حالا میره می چسبه اوون پاینا و می ترسم کسی بهش جواب نده..

خوبه یکی به اینها هم جواب بده.. جای اینکه اینقدر سوال بپرسین!! حداقلش برین یه چند جا تحقیق کنین (منظورم چه حرفه ایهاش چه تازه کاراشه)

واقعاً شرمندم.. ولی یه مقدار صبرم کم شده.. واسه همین 1 روز رو هم نمی تونم تحمل کنم.. دوست دارم زودتر بدونم..

یا علی!

ali abedian

Banned
سلام!

دستت درد نکنه ولی این جواب من نبود.. ولی ممنون!

مشکل من کلاً حل شد.. چون اصلاً نبایست از اول حالت Allow only one instance رو موقع کامپایل فعال کنم.. چون اصلاً مدل کدنویسیم طوری بود که نیاز بود که برنامه دوم هم اجرا بشه و بعد از اعمال یه سری تغییرات توو ریجستری، بسته بشه و یه اسکریپت هم توویه برنامه اول چک کنه تا تغییرات رو اعمال کنه.. به همین سادگی.. ولی خداییش خودم یادم رفته بود که روو پروژ های قبلیم چیکار کرده بودم.. به هر حال آدمیه دیگه.. کاریش نمیشه کرد..

از همه شما هم ممنون که این مبحثو یاری کردین!!

:: تمام شد :::D

یا علی

جدیدترین ارسال ها

بالا