نمونه موشن گرافیک برای سایت

NARANJTORANJ

Well-Known Member
سلام

این کارو واسه برند سایت خودم درست کردم

حتما با صدای بلند ببینید چون موزیکال هست

نرم افزار : AE ,PS

با دو کیفیت متوسط و عالی
متوسط پیوست شده با حجم 9 مگابایت و
عالی لینک جدا گذاشتم با حجم 25 مگابایت

پیشنهاد می کنم کیفیت بالا رو دانلود کنید

http://naranj-toranj.persiangig.com/video/motion%20naranjtoranj%20q%20full.rar

پیوست ها

• motion naranjtoranj low quality.mp4
    9.7 مگایابت · بازدیدها: 904
  • pic1.jpg
    pic1.jpg
    64 کیلوبایت · بازدیدها: 132
  • pic2.jpg
    pic2.jpg
    59.8 کیلوبایت · بازدیدها: 105
  • pic3.jpg
    pic3.jpg
    66.5 کیلوبایت · بازدیدها: 152
آخرین ویرایش:

massomeh1

Member
سلام خداقوت خیلی قشنگ و جالب بود لذت بردم فقط خواهش می کنم اگر امکان داره کارت رو یک مختصری توضیح بده که به چه صورتی درست کردی از افترافکت به تنهایی استفاده کردی ؟ یک آموزش مختصر اگر میشه ممنونم می شم.

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
سلام از موشن گرافیک های با Stroke خوشم میاد چون میدونم چقدر زحمت داره و به خاطر زحمت و وقتی که گذاشتی بهت خسته نباشید میگم

پروانه هم که مجید آنلاینی بود :green:

فکر نمی کنی استفاده از آبجکت گونیا ربطی به موضوع طبیعتت نداشت؟؟ فقط اون استروک ها شکلی شبیه گونیا داشتن و نیازی نبود حتما خود آبجکت رو هم نشون بدی ( شاید می خواستی بگی سازنده اسن خط ها یک گونیاست ) اما بزار کارت با بیینده صحبت کنه

رنگهایی که خونه رو درست می کردن خیلی رنگ های ابتداییی بودن منظورم اینه که یا می بایست از موقعیت دریا به موقعیت خونه رنگ بندی بک هم عوض میکردی اما اگر که نمی خواستی بک رو عوض کنی باید رنگهای بهتری برای خونه میزاشتی یه کم آبجکت هات مثل میز و میوه هم بیش از حد ساده بودن

بریده شدن طناب توسط پروانه کمی غیر منطقی بود ( میدونم محدودیت آبجت داشتی و نمی شد از هر آبجکتی استفاده کنی ) اما پروانه هم انتخاب خوبی نبود بزار خود صحنه ایی که ساختی مشکلت رو حل کنه یعنی وزن خونه طبیعتاً سنگینه و همه میتونن بپذیرن که طناب به واسطه این وزن شده پس نیازی به بریده شدن توسط پروانه نبودش

یه نکته دیگه درسته که این کار موشن هستش اما هدفت از اون استروک هایی که مانع افتادن ترنج تو لیوان می شد چی بود؟؟

نمیتونم منطق استفاده از اون ها رو تو اون لحظه بفهمم

شاید بهتر میبود ( یعنی حرفه ایی تر ) که با افتادن ترنج از رو درخت و افتادن رو اون طناب اولی حالا یه حرکت دوربین داشتی طوری که از دید خود ترنجه داری می افتی توی لیوان انیمیتشم خیلی آسونه

یه چیزیو یادت باشه بیننده اول و آخر کار بیشتر تو نظرش می مونه پس اگه آخرشو قوی تر کار کنی خیلی بهتره و در واقع حرکت نهاییتو بزاری برای صحنه آخر

ربط مثلث اولی به ماهی تو نمای بعد خوب بود هر چند ماهی به نسبت قایق بیش از حد بزرگ بود اصولا تو کارهای این سبکی سعی میشه همه چیز ایده آل باشه

آهنگ کار خیلی قشنگ بود

موفق باشی

آخرین ویرایش:

NARANJTORANJ

Well-Known Member
soheil جان ممنون از این که وقت گذاشتی

یک نکته که خیلی مهمه لازم میدنم بگم اینه که این موزیکه که ما رو میکشونه نه ما ،ما تا حدودی میتونیم روی موزیک کار کنیم بیشتر از اون
به هم میریزه
همون طور که می بینین بعضی جاها موزیک loop اضافی میخوره

-کلا بیس کار اینه که با یک سری اشکال هندسه آبجکت های محرک درست میشه پس گونیا اونقدرا هم بی ربط نبود.
- بابت رنگها بله واقعا قبول دارم .چون تمرکزم رو روی یک پروژه جدید گذاشتم و خام بودن رنگ خونه رو به سرعت بالای کار و ندید چشم
اکتفا کردم که البته چشم های ریزبین شما کار دستمان داد:shock:
-بابت خط هایی که میوه ها رو میگیره: المان ها در 25 ثانیه مشابه بوده و در 2 پیج . نمی تونستم میوه ها رو به سادگی تموم کنم
جالب اینجاست که داستان همینی بود که شما پیشنهاد داری ولی توی اجرا عوضش کردم

- ساده بودن میز . خوب بیس این کار روی سادگی بود من همین جورشم فکر می کنم بعضی آبجکت ها سادگیشون کمه

به هر حال ممنونم و حتما از نکته های خوبی که گفتی در کار های بعد استفاده می کنم :rose:

Shahryar Mirbozorgi

Well-Known Member
کار جالبی بود،معلومه روش وقت گذاشتی
بک گراندت به نظر من یه کم زیادی تیره ست به جو شاد آهنگ و محیط نمیخوره
موفق باشی

massomeh1

Member
:sad:سلام ممنون از اینهمه توجه و تحویل گرفتن و جواب دادن البته من از درخواست آموزش منصرف شدم چون می دونم اینجا جاش نیست درضمن خودم تا حدی می دونستم به چه شکلی درست میشه اما می خواستم شما کمی توضیح دهید تا من ببینم حدسم درسته و اگر هم مشکلی دارم برطرف بشه .

NARANJTORANJ

Well-Known Member
پاسخ

کار جالبی بود،معلومه روش وقت گذاشتی
بک گراندت به نظر من یه کم زیادی تیره ست به جو شاد آهنگ و محیط نمیخوره
موفق باشی
دوست من با برنامه kmplayer اجرا کنید

:sad:سلام ممنون از اینهمه توجه و تحویل گرفتن و جواب دادن البته من از درخواست آموزش منصرف شدم چون می دونم اینجا جاش نیست درضمن خودم تا حدی می دونستم به چه شکلی درست میشه اما می خواستم شما کمی توضیح دهید تا من ببینم حدسم درسته و اگر هم مشکلی دارم برطرف بشه .

با پلاگین stroke کار شده
شما مشکلتون رو بفرمایید ؟
من متوجه نشدم چی رو توضیح بدم

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز

دوستان برای اینکه KMP بهترین کیفیت رنگی رو بهتون بده و به اصطلاح رنگ ها رو نشکونه از Haali's Video Renderer استفاده کنن یا اینکه با Quicktime یا Media Player Classic همون 321 خودمون استفاده کنن :rose:

clove-pink

کاربر فعال
به به به ....ببین کی اینجاست.... پسر چی کار کردی؟؟؟تو که ترکوندی بچه....
خیلی باحال بود مثل برنامه کودک چند دفعه نگاه می کردم سیر نمی شدم....
خیلی دمت گرم... توپ ..مثل همیشه.....

Shahryar Mirbozorgi

Well-Known Member
دوست عزیز من دو روز نیست که با کامپیوتر کار میکنم شرمنده راه حل تخصصیه پخش با km player به ذهنم نرسیده بود:wink:
من نظرمو دادم،دیگه این حرف شما چی بود؟!نا سلامتی اینجا یه انجمن تخصصیه

massomeh1

Member

با پلاگین stroke کار شده
شما مشکلتون رو بفرمایید ؟
من متوجه نشدم چی رو توضیح بدم

:oops:سلام ممنون از اینکه جواب دادید حقیقتش من می خواستم شما یک توضیح مختصر از کل روند کارتون بدین یا لااقل بگین کل کار با چه افکتها و پلاگینهایی کار شده ؟اما اگر امکانش نیست اشکالی نداره .

NARANJTORANJ

Well-Known Member
پاسخ

:oops:سلام ممنون از اینکه جواب دادید حقیقتش من می خواستم شما یک توضیح مختصر از کل روند کارتون بدین یا لااقل بگین کل کار با چه افکتها و پلاگینهایی کار شده ؟اما اگر امکانش نیست اشکالی نداره .

تمام افکت هایی که می بینین خط ها با پلاگین stroke کار شده
کلا تنها پلاگینی که کار شده همین بوده
و این که .. پروانه کامپوزیت جداست

روند داستان :
داستان که مشخصه اشکال هندسی توسط خط هایی کشیده میشه و اشکالی که ساخته شده هر کدوم به
شکلی محرک در میان و نهایتا که خط ها همه از درختی در حال رشد هستن
و رنگ های گرفته شده در کل کار از همون درخت گرفته می شه که میوه هایی داره
با بالا رفتن سنجاب و تکون خوردن درخت میوه ها لیز می خورن و در لیوان قرار می گیرن و برند سایت نمایان میشه

من چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه
اگر سوالی خواصی دارین بپرسین

Amin 4D

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
سلام و خسته نباشید.
بسی جالب و زیبا بود از نظر من، با این سبک کارها حال می کنم زیاد، رنگبندی کار هم زیبا شده بود.
توی این جور کارا از قابلیت های 3d هم استفاده بشه خیلی روی زیباتر شدنش کمک خواهد کرد.
شاد باشید و موفق.

OMiD

Well-Known Member
من تعجبم از اینه که این کار که انقد حرفه ای و زیباست چرا نباید جزء کارای ویژه باشه ؟ حتما باید 3d باشه که مدیرا بزارن توی ویژه ؟؟

به خدا حقشه ویژه باشه !!!!!!!!!!! دم داش علی گرم || دنیا جنوب

mnamazi

Member
سلام محمد جان !!
بابا خیلی کارت توپ شده !!
من خیلی از نمونه کارای برداری خوشم می آد .
کارت حرف نداشت ، منتظر کارای موشن گرافیک بعدی هستم !!
روز خوش

reza58i

New Member
سلام
واقعا لذت بردم
حیفم اومد برای این کار پست ندم

من 11 ساله که کار گرافیک میکنم و در حد خودم ارزش بعضی کار ها رو می فهمم
و این کار از جمله کارهاییه که از لحاظ شعور هنری تحسینش می کنم
فقط روی رنگ بیشتر باید کار می کردی

ای ول نارنج ترنج

mnh40

Well-Known Member
کارت واقعا قشنگ بود کاشکی میشد یه آموزش هم ازش بزاری ممنون میشم:paint:
موفق باشی:rose:

NARANJTORANJ

Well-Known Member
پاسخ

سلام
واقعا لذت بردم
حیفم اومد برای این کار پست ندم

من 11 ساله که کار گرافیک میکنم و در حد خودم ارزش بعضی کار ها رو می فهمم
و این کار از جمله کارهاییه که از لحاظ شعور هنری تحسینش می کنم
فقط روی رنگ بیشتر باید کار می کردی

ای ول نارنج ترنج

سلام رضا جان

ممنون از لطف شما

انشالله در کار بعدی مشکل رنگ رو جبران می کنم

abbas16b

Member
با عرض سلام و ادب:)

قشنگ بود.

اگه یه ویدئوی آموزشی هم کنارش بود یا باشه که دیگه عالیه!
فکر نکنم زیاد وقتتو بگیره (آموزش همین کار رو میگم)
زیادِ زیاد ممنون! :rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا