بی بی کد نمای ساختمان

seous

Well-Known Member
درود و شادباش به همه دوستان گل
این هم از سومین کارم که به نظر خودم خیلی جای کار داره ...ولی دوست دارم دیده بشه تا ایراداتش رو شما بگید واسم یا اگه جایی خوب شده برام بیان کنید ... با سپاس
3ds max 2012 + v.ray_2.00.03
:rose:

پیوست ها

• nama 1.jpg
    nama 1.jpg
    1.6 مگایابت · بازدیدها: 60

seous

Well-Known Member
این دو تا هم تست های اولیه ست ... فکر کردم گذاشتنشون بد نیست:-?

پیوست ها

• nama 2.jpg
    nama 2.jpg
    620.1 کیلوبایت · بازدیدها: 18
  • nama 3.jpg
    nama 3.jpg
    1.6 مگایابت · بازدیدها: 18

asa.graphic

Well-Known Member
سلام
برای کار سوم خیلی خیلی عالیه ... آفرین ... :rose:
البته به گفته خودتم جای کار داره ... مدلینگت خوبه ولی متریال ها و نورپردازیت جای کار داره ...
---------
مثلا اون نوری که روی سنگ طبقه دوم افتاده (شب) و غروب روی طبقه اول افتاده نباید اینجوری باشه !
یا اصلا تو شب ساختمان نباید انقدر روشن باشه ! باید تنظیمات نورپردازیتو تغییر بدی ...
یا نور لامپ هات تو رندر بزرگ غروب مشکل داره ...

در مجموع تبریک میگم دوست من ... پشت کارت عالیه و اگه همینجوری پیش بری حتما در زمان کمی به نتیجه های خوبی میرسی ... :rose:
موفق باشی ...

seous

Well-Known Member
سلام
برای کار سوم خیلی خیلی عالیه ... آفرین ... :rose:
البته به گفته خودتم جای کار داره ... مدلینگت خوبه ولی متریال ها و نورپردازیت جای کار داره ...
---------
مثلا اون نوری که روی سنگ طبقه دوم افتاده (شب) و غروب روی طبقه اول افتاده نباید اینجوری باشه !
یا اصلا تو شب ساختمان نباید انقدر روشن باشه ! باید تنظیمات نورپردازیتو تغییر بدی ...
یا نور لامپ هات تو رندر بزرگ غروب مشکل داره ...

در مجموع تبریک میگم دوست من ... پشت کارت عالیه و اگه همینجوری پیش بری حتما در زمان کمی به نتیجه های خوبی میرسی ... :rose:
موفق باشی ...
درود و سپاس فراوون بابت خوانشی که روی کارم داشتی هم دلگرمی دادی هم ایرادات کارم رو گفتی :rose:

madmaster_3d

Well-Known Member
سلام. به عنوان کار سوم خیلی خیلی قشنگه. ولی خوب متریال ها جای کار داره و یکمی هم نور پردازیت. در کل قشنگ بود

seous

Well-Known Member
سلام. به عنوان کار سوم خیلی خیلی قشنگه. ولی خوب متریال ها جای کار داره و یکمی هم نور پردازیت. در کل قشنگ بود
سپاس دوست عزیز ... خیلی خوشحال میشم وقتی نظرات بچه ها رو در مورد کارام میبینم ...
مواردی که گفتی حتما روش کار میکنم:paint::oops:

(Hamid)

Well-Known Member
در کل باید بگم جای پیشرفت داره... راه میافتی کم کم امیدوار باش همیشه :rose:
دید دوربینت ولی خیلی بده. عملا عکاس باید رو زمین دراز بکشه تا بتونه چنین عکسی بندازه. ارتفاع دوربنت رو تو ارتفاع 1.60 تا 1.75 بذاری دبد متوسط یه انسان بالغه. با حقیقت اطرافت پیش بری حله کارت:rose:

seous

Well-Known Member
در کل باید بگم جای پیشرفت داره... راه میافتی کم کم امیدوار باش همیشه :rose:
دید دوربینت ولی خیلی بده. عملا عکاس باید رو زمین دراز بکشه تا بتونه چنین عکسی بندازه. ارتفاع دوربنت رو تو ارتفاع 1.60 تا 1.75 بذاری دبد متوسط یه انسان بالغه. با حقیقت اطرافت پیش بری حله کارت:rose:
ممنون حمید جان که شما هم در مورد کارم نظر دادی ... نظرات همه دوستان واقعا سازندست ... خیلی امیدوارم کردید تا دفعات بعد بهتر تلاش کنم تا بهتر دیده شه کارم... سپاس:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا