Fa نمایش مشخصات صدای ورودی

alimaya

Active Member
سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان و اساتید محترم.
.....................................................................................
آیا پلاگینی برای رکورد صدا وجود داره که به صورت لحظه ای مشخصات صدای پخش شده رو نشون بده؟ البته به این صورت که صدا رو به صورت لحظه ای با میکروفن بگیره و تراز فشار صوت و فرکانسی که این صدا توش قرار داره رو بهمون نشون بده؟ یا اینکه فقط تراز فشار صوت رو تو فرکانس 1000 بهمون نشون بده؟
خودم تقریبا همه پلاگین های MMB رو زیر و رو کردم. فقط یک پلاگین برای رکورد صدا و یک پلاگین برای تولید صدا تو فرکانسای مختلف پیدا کردم.
.....................................................................................
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.:rose:

m javad

کاربر متخصص
نه فکر نمیکنم پلاگینی برای این کار باشه
ولی فایل فلش تو اینترنت برای اینکه مشخصات ورودی صدا رو به سیستم نمایش بده به طور لحظه ای موجود هست
بگردید پیدا میکنید
برای نمایشش از فلش و برای ضبط صدا از همون پلاگین استفاده کنید

alimaya

Active Member
با سلام مجدد به دوستان محترم و تشکر فراوان از دوست خوبم آقای پرستگاری:rose:.
ببخشید، من هرچی تو گوگل سرچ کردم چیزی پیدا نشد. شاید از کلمات کلیدی اشتباهی استفاده کردم. لطف می کنید در مورد کلمات کلیدی که منو به نتیجه می رسونه کمکم کنید؟
و اینکه بعد از پیدا کردن این فایل میتونم با استفاده از توابع MMB اطلاعات نمایش داده شده رو استخراج کنم یا حتما باید فایل SWF دیکامپایل بشه؟

m javad

کاربر متخصص
من قبلا یه فایل فلش اکوالایزر داشتم که به هنگام پخش هم یه رقص نور باحال داشت
هم فایل پخش میکرد و هم ضبط و یه سری مشخصه هم از فایل صوتی میداد (لحظه ای) ولی من یادم نیست چه پارامترهایی رو داشت !
میگردم توی سی دی های دوران باستانم ببینم میتونم پیداش کنم و براتون بفرستم
جوابش رو پ م میکنم براتون تا فردا

جدیدترین ارسال ها

بالا