نظر شما در باره عکس بالای فرومم چی؟

سلام دوستان انلاینی من می خواستم اگه این طرح بد هست ببخشید می خواستم یک نظر سنجی کنم ببینم چطوری بهتر میشه که اون جوری ادیتش کنم ممنون میشم:
برای مشاهده عکس اینجا کلیک کنید چون سایزش بزرگ بود تو پست نگذاشتم
ممنون........کلا با فتوشاپ کار شده......مشکلات شو بگید ممنون میشم
دوستان عزیز مشکلات این عکس رو بگید تا ادیتش کنم خواهشن تقریر نکنید..........

آخرین ویرایش:

[SOBHAN]

Active Member
بسم الله
سلام عليكم
شايد از نظر فني كار مشكلي نداشته باشه و لي كار جذاب و در كلامي ديگر دلنشين نيست .
كه اين ممكنه بخاطر تركيب رنگ بد ، انتخاب سوژه تكراري و يا عوامل ديگه باشه كه من يكي دو تاش رو گفتم .خسته نباشيد : دي

موفق باشيد
محمد حسين

Baraye Agha

New Member
بسم رب المهدی (عج)
خیلی ساده طراحی شده - ببخشین آسمون پشتش خیلی ضایع هست عوضش کنید در ضمن در رابطه با فونت فارسی هم بگم بهتره عوضش کنید.
با تشکر

دوستان عزیز من گفتم که اگه مشکلات خیلی داره بگید که باچه برنامه ای با چه فونتی چه رنگی کار کنم کن گفتم که رهنمای کنید اینقدر ها هم که گفتید بد نبوده است دوستان سایت های دیگه گفته بودن معمولی خوبه ولی بهتر میشه میشه رهنمای کنید

دوستان عزیز من گفتم که اگه مشکلات خیلی داره بگید که باچه برنامه ای با چه فونتی چه رنگی کار کنم کن گفتم که رهنمای کنید اینقدر ها هم که گفتید بد نبوده است دوستان سایت های دیگه گفته بودن معمولی خوبه ولی بهتر میشه میشه رهنمای کنید
--------------
لطفا نظر بدید.............:)

ممنون از نظرتون دوست عزیز راستش راجع به اون متن دیتا کورد بگم که زیر چمن هست راستی خوشحال میشم که رهنمای کنید که چطوری قشنگ تر بشه

جدیدترین ارسال ها

بالا