نظر خواهی ( ارم ، لو گو )

راورا

Member
سلام

این کارایی که گذاشتم ارم ولوگوی یه هتل هست میخواستم نظر دوستان رو راجع به این طرح ها بدونم

پیوست ها

• ee.jpg
    ee.jpg
    333.2 کیلوبایت · بازدیدها: 15
  • eee.jpg
    eee.jpg
    385.9 کیلوبایت · بازدیدها: 10

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
البته من نمی دونم طرح ساختمانی و معماری این هتل هرمین چطوری هست اگه شبیه لوگوی سمت راستیه خوب خیلی خوبه ولی اگه به این شبیه نیست فکر نمی کنم جوابگو باشه البته گفته باشما که طرح خوبیه به نظر من

در مورد سمت چپی هم من که چندان باهاش موافق نیستم چون خیلی روشن و صریح نیست و شباهت زیادی به لوگوی هتل نداره

سارا راست میگه . این شکلی که واسه آرمت گذاشتی باید به ساختمان هتل بخوره .این شکلی که واسه آرمت انتخاب کردی من رو بیشتر یاد اون هتل معروف توی سیدنی میندازه تا ایران .
آرم سمت چپ ( ببخشید . 1 وقت ناراحت نشی ) اصلا خوب نشده . البته آرم نیست لوگو تایپ هست .

برای آرم سمت راست :
1- سعی کن بیشتر از خطوط عمودی در این کارت استفاده کنی . چون عظمت و بلندی رو . نشون خواهی داد .

2- اگر دقت کنی میبینی که اون مثلث وسطی که گذاشتی بیشتر شبیه پرچم شده . تغییرش بده .

3- سعی کن طرحت پیوستگی داشته باشه که اگر 1 کادر دورش کشیدی خیلی هنرمندانه طرح و کادر با هم درگیر بشن .

4- تعادل و تقارن را هیچ وقت از یادت نبر .در تعادل تنوع بیشتر هست و بیننده با دیدن آرمت به جستجوی چیزای جدیدتر میره . اما تقارن هم در جاهایی میتونه باعث بشه آرمت خیلی عالی از آب در بیاد ( مثلا آرم مجموعه هتلهای پارسیان که استاد قباد شیوا طراحی کرده . همش تقارن هست ولی طرح اونقدر موزون هست که این تقارن طرح رو زیباتر کرده )

5- بهت پیشنهاد میکنم این آرمت حتما تقارن داشته باشه . چون میخواهی واسه 1 ساختمان ( هتل ) آرم طراحی کنی . ساختمانهای کشور ما اکثرا تقارن دارند . یعنی 1 خط وسطشون بکشی نمای بیرونی چپ و راست مثل هم هست . مثل ساختمانهای آمریکای شمالی نیست که هر سمتش 1 شکل و ویزگی داشته باشه

همین

موفق باشی

راورا

Member
از هر دوی شما دوستان تشکر میکنم

1 : اخه من خودم اصولا از تقارن هیچ خوشم نمیاد مگر در جاهای خاصی به خاطر همین هم توی بیشتر کارهام از تقارن استفاده نمیکنم و نظر من اینه که تقارون ارزش کار رو کم میکنه وبهتره که یک کار بدون تقارون بتونه خودشو نشون بده

2 : راستی فقط کار اولی ارم هستش و کار دوم من لوگو هستش نه ارم

3 : باز هم از راهنمایی شما دوستان تشکر میکنم

...

جدیدترین ارسال ها

بالا